Co děláte proti blbé náladě?

esssi
29. zář 2009

Jsem jakási zpruzelá, mladší dítko po mně furt leze, chce se chovat a když nespí, pomalu nic neudělám. Mám tu fůru práce a nic se mi nechce, když si dám něco dobrého, je mi těžko, nic mě nebaví. Co děláte, když vám všichni okolo i sama sobě lezete na nervy?

kacir
29. zář 2009

právě u nás jsem blázen, že mám tolik dětí, tady má každej nejvíc tři, no já se dřív taky dívala na takový mámy jako na blázny, pořád jsem si říkala- jak to mužou zvládnout? No a ted to mám taky 😀

esssi
autor
29. zář 2009

Kacir já jsem taky ze třech a dobrý, ale my byli dost v lati, máma s náma byla nakonec sama, tak musela pevně držet otěže v rukou a držela...

kacir
29. zář 2009

jo to já byla celkem rozmazlená, ale život mě naučil 😉, dětátko jste chtěli nebo bylo neplánovaný? A co dělá tvuj manža, že je fur v práci?

jeudi
29. zář 2009

deti soupnu babce a jdu si neco koupit a s kamaradkou na kaficko

esssi
autor
29. zář 2009

Kacir vedoucího v bance, dojíždí každej den do Práglu 60 km...

esssi
autor
29. zář 2009

Kacir a chtěli, asi tak na podzim vyrobit, nějak se nám to podařilo dřív 😀

kacir
29. zář 2009

tak to je dst daleko, píšeš, že máš tisíc na týden, to je dost málo, ne? jeudi- už jsem myslela, že máš Dominika jako já a on je to Jiříček! 😀

esssi
autor
29. zář 2009

Kacir njn, platíme hypotéku, úvěr, manželovi zbejvá tak na pití a svačiny, kdyby mohl, přidal by mi něco...

kacir
29. zář 2009

no já se nepohoršuju, já to znám , něco podobnýho máme taky, je to fakt síla dneska nežít jak žebrák 😀, ne my, ale hlavně naše děti, vid?

martinka79
29. zář 2009

já pracuji..... a nebo jdu ven vyčistit si hlavu. taky zabírá churná káva se super človíčkem 🙂

kacir
29. zář 2009

nebo dobrý vínko doma s kámoškou, až když děti spí 😀 😀 😀

lennis
29. zář 2009

spinninguju a namáhám mozek jinak, než chmurnejma myšlenkama 😉

martinka79
29. zář 2009

taky dobrá,a le to víno my stačí večer s manželem vlastně u nás to je dost pravidelné... pohodlí. taky koukání do ohně.... a relax na zahradě plné hnězd a tmy. 🙂

kacir
29. zář 2009

martink- taky takhle relaxujem, nám moc volna nezbývá, takže fakt večer, když je klid

martinka79
29. zář 2009

no my sice má dvě děti.. ale i tak si rádi večer užíváme klidu a pohodičky...

jakoubka
29. zář 2009

koupím si arašídovou nugetu 😝 ,no,jenže pak mám tu náladu ještě blbější,protože s takovou budu vypadat ,jak mischelin 😅

Když máš čas,nebo hlídání,tak jdu na manikuru nebo shoppingovat 😵

esssi
autor
29. zář 2009

Jakoubko ta orioňácká je boží,co?? 😀

kacir
29. zář 2009

holky, nedělejte mi chutě, ještě mi od porodu nějaký kilo zustal a snažím se s tím bojovat 😀 😀 😀

jakoubka
29. zář 2009

esssi-jj,to je ona 😀 Zrovna jsem jednu od rána zbouchala 😝
no,ted budu pít do rána vodu 😀

Zítra jdu zrovna na tu manikuru 😵

kacir-ty kilečka po porodu mám pořád navíc.Sice né,tolik kolik jsem přibrala(29kg),ale těch 10 to ještě je 😝 A to už má Kubík 2 roky

kacir
29. zář 2009

já to právě vždycky shodila lehce, u třetího až za dýl a ted mám nohy a zadk dobrý, ale ten pupek 😀 😀 , celý těhotenství to vyvalujem a ted bych si kus nejradši odřízla 😀

martinka79
29. zář 2009

jo na dobrou náladu je prima když si přečtu co moje ratolesti vyvedli či řekli-tedy zatím jen ta starší.vedu jim takovou knihu a to ai fakt užívám...
je nutela akila navíc... mám asi 3kg, ale co život jde dál....nevypadám zas tak děsně po dvou dětech 😀 teď správě před pár minutami si sYnátor vzal stoličku a vlezl oblečen do napouštějící se vany a s úsměvem říkal toupi... a brrrrm a jezdil v ní bagříkem. 🙂

kacir
29. zář 2009

knihu? Jako restíku? To je dobrej nápad, pak se tomu člověk s odstupem času muže zasmát, ale takovej rozdrobenej koblih po celým pokoji, jak jsem měla já dneska, nevšimla jsem si, že ho malej vytáhl z kabele, všude čokoláda..... 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

kacir ani ne kniha restíku a jako záseků a takových malých pokroků a změn.. prostě kniha života... no po pravdě když se Nikolka kouká na sebe co dělala v 4letech a k tomu si čete ty komentáře a příběhy tak se chlámu a ona taktéž... 🙂
jo kobliha na zemi to je žužo a kdžy ji nevidíš a uděláš krok a stojíš v té čoko... no tak to je lahoda. 😀 malá čoko masáž...

dagina
29. zář 2009

Ahojky, Essi, jdi dobrá, dobrá, dobrá!!!!!! Dvě děti a třetí na cestě.., co k tomu dodat, já mám jednu cácorku, a jsem totál vysátá, energie žádná, pomoc od babiček též žádná..., ale právě když čtu tebe, tak je mi úúúplně trapné si postěžovat. Jsi šikula.
Jinak co proti blbé náladě..., to rada drahá...., já si dáchnu jen na záchodě, a to jen večer, když malá spí, též bych potřebovala nějakou radu....

martinka79
29. zář 2009

dagi usmívej se brzy bude líp... já jsme sama na dva... babičky josu v prdelákovicích a do toho stavíme dům... a já aktivně trochu pracuji.. pro jendo centrum. hele nic není tak děsný... 🙂 😀 😀 😀 úsměv na tváři život rozzáří... dej si vínko či čokošku... a bude ti hej..

dagina
29. zář 2009

Marti, to já se cpu pořád 😀 . Se úplně děsím zimy, takhle v létě jsme byly často venku, to bylo dobrý, ale za chvíli to bude na prd, mě malá umorduje 😀

martinka79
29. zář 2009

dagi neumorduje... a co trocha pohybu potom v zimě bude taky prima.... dětis nensou vše pokud nám nneumrznou za chůze v sloup. 😀 co takhle včer prima ehkou beletrii... něco co tě zrozesměje... a jinak cizí neštěstí nejvíc potěší. mě často tečou nervy,.... a to potom doma je veselo jak vyvádím... 😠

dagina
29. zář 2009

Ale brzy je tma 😒 . Já jsem ráda, že si právě na tom hajzlíku za měsíc přelouskám Betynku, natož beletrii 😀. A vzít si knížku do postele, tak na to únavou neuvidím 😅

martinka79
29. zář 2009

tak to je jasné to já také usínám. Já jedině v obýváku vkřesílku se usadím uvařím si čajíček... a čtu. 🙂
no ta tma mě taky sejřííí se vracíme z kroužků a pozdě a už ani nožku nevystrčím ven. 😝

martinka79
29. zář 2009

jud obšťastnovat Mm k DVd to bude rád... 😀 😀 tak rkásné sny odpočiň si a zítra ráno s úsměvem... a a víš co nejvíce nasere nepřítele když se nepřítel stále usmívá ikdyž mu teče do bot.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅