Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

monkula
13. led 2009

IQ 98 😀 😀 😀

roasha
13. led 2009

plyn nebude,elektina "skolabuje",obchody budu zavrete,zdochneme o hlade,o zime,a este ani Mk nebude ficat,tak sa nebudeme moct postazovat,telka nepojde-nebudeme vediet co sa deje 🙄 .....no super tento rok zacal 😅 .......este ze mame €,budeme si moct cim vytriet zadok... 😀

maruschka
13. led 2009

zasa???No úžasné..Čo im už hrabe?? 😠 😠 😠

slnieckova
13. led 2009

roasha to tazko, ked mame v penazenke same mince, nimi si mozeme ten zadok tak akurat zastuplovat 😀

kotenko
13. led 2009

roasha, vytierat zadky eurom si budu akurat politici, my, obycajni ludia si mince budeme vies kam strkat 😅
Nooo, super sprava, dnes som sa zobudila a bolo mi teplo, tak dobre zacali kurit. a teraz? zima jak v rusku 🙄

roasha
13. led 2009

jaaaaj,na mince som zabudla... 😀

titkovamiriam
13. led 2009

no tak vidim ze je to na nervy 😠

jabber
13. led 2009

tak já teda začnu pomalu balit věci na stěhování, no..... 🙄 😀

titkovamiriam
13. led 2009

doprcic tak ja davam deti na adopciu do teplych krajin a nech si niekto v brazilii adoptuje aj mna 😀 😀 😀

roasha
13. led 2009

titkova,to nemozes 😲 ,co ak nejaka trubka nepochopi tvoje srandovanie a zavru ta 🙄 ........matku troch deti.... 😅

titkovamiriam
13. led 2009

tak to bude trubka 😀 ,ja by som decka nedala za nic na svete-oni pojdu aj sami 😀 hlavne ti vacsi 😀

jabber
13. led 2009

titkova - tak to my zatím půjdeme jen na chalupu 🙂 pro začátek 😅

To teda bude stěhování národů 😅 a já vždycky myslela, že se všichni poženou naopak do Evropy 😅 😀

roasha
13. led 2009

😀 😀 😀

roasha
13. led 2009

no ved hej,ale ked odideme na chaty,tak nastanu rabovacky...... 😝 😅
............sme sa to dozili.......

titkovamiriam
13. led 2009

inak ked tak nad tym uvazujem brazilia nemusi byt-mne by stacila aj niaka kludna arabska krajina-kuvajt,arabske emiraty 😀 😀 😀

marse
13. led 2009

myslim ze tie svetre co sme na Vianoce podostavali este veeelmi vyuzijeme

jabber
13. led 2009

titkova - Omán 😵

titkovamiriam
13. led 2009

ja som este jeden nedoplietla 🙂 ,decka svetrov maju dost no nechcu ich nosit 😲 -ved uvidia 😀

marse
13. led 2009

miriam tie sa o ne este ,,porvou" 😀

jabber
13. led 2009

já myslím, že hlavní je, že nás neopustil humor 😀

roasha
13. led 2009

jabber,....no...snazime sa byt optimisti 😅 ,a stale si nechceme pripustit,ze to moze byt este horsie... 🤐

jabber
13. led 2009

no když tak nad tím přemýšlím, tak před pár dny říkali, že bude trvat 30 hod než se plyn z Ruska dostane na Ukrajinu....takže jestli to pustili dneska ráno.....a dalších 30 hod má trvat z Ukrajiny jinam.....tak máme ještě čas 🙂

roasha
13. led 2009

jabber,ale oni ho zase zastavili... ☹

slnieckova
13. led 2009

roasha vraj to bol len test 🙄

jabber
13. led 2009

nezastavili, ne? Akorát jedni tvrdí, že ho pustili a druzí, že ho nedostávají....
http://www.novinky.cz/clanek/158590-video-rusko...

roasha
13. led 2009
slnieckova
13. led 2009

Rusi testuju nase nervy a krvne tlaky.... baby, bavi vas takyto zivot? 🙄 Furt sa kvoli niecomu znervoznovat, furt nad niecim lamentovat, bat sa uz nie buducnosti, ale dalsej hodiny... proste horor.

Nech Rusaci pouziju tie zbrane, ktore si na nas tak ci tak raz zabrusia a poletime ako muchy do teplych krajin a bude svaty pokoj. Je toto normalne? Aby sme sa den co den obavali o svoje zadky a zadky nasich blizkych?
Apropo je to stranka o detoch.... do akej doby ich to rodime? A aby clovek potom nemal choroby vsetkeho sveta... ved je to vsetko zo stresu....

no comment... len jedno... toto nedopadne dobre....

jabber
13. led 2009

to je fakt na palici 🙄

roasha
13. led 2009

slnieckova,prave kvoli detom sa musime drzat. 😔
......a neboj sa......bude to dobre/...ked to je poviem.. 😉 /.... 🙂

roasha
13. led 2009

.../ked to ja poviem.../... 🙂