Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

lante
9. led 2009

wighy, posielam.......manža tvrdí, že máme doma trenkovú teplotu a tak chodí iba v spoďároch 😀 si neviem predstaviť, že by sme mali v byte toľko čo vy ☹

wighy
9. led 2009

lante paraaada to mate super 😉

susik vlada tvrdi ze nie ale napr vcera tvrdili ze mame plyn na cca 70-80 dni a dnes je z toho uz len 10 a podobne tak tomu asi tolko 😔

petrusk
9. led 2009

kto ma zaujem, pustite si STV2, hovoria o sucasnej situacii

lucaska
9. led 2009

uz som to nestihla.................co je nove??????

sasiki
9. led 2009

tiež kúrime drevom, keby sa dalo, aj ja vám pošlem teplo cez mail 😵
ale je to des..............snáď sa už všetci kompetentní spamätajú............ 😔

jabber
9. led 2009

večer říkali ve zprávách, že až to Rusko spustí, tak bude 30 hod trvat než to dojde na Ukrajinu a dalších 36 hod z Ukrajiny do ostatní Evropy 😅

peta1510
9. led 2009

Nemate strach,ze by to mohlo mat horsi dopad?

emjee
9. led 2009

tak ako sme my zavisli na dodavkach plynu z ruska, tak su rusi zavisli na nas ako odberateloch, pretoze okrem nas (myslim zap. a stred. europu) inych odberatelov nemaju, takze rubliky ci co to maju, sa coskoro rozkotulaju a budu musiet zacat dodavat

klauduska
9. led 2009

len problem nie je v rusoch ale v ukrajincoch,nie???
snad uz pristupia na nejaku dohodu,tusim tak vraveli...

emjee
9. led 2009

no problem je na vsetkych stranach

rusi takto trestaju ukrajincov a v konecnom dosledku aj nas uz niekolko rokov - nie len teraz
ukrajinci si kradnu z potoka, co im tecie stredom pozemkov
my (slovensko) miesto hladania alternativnych zdrojov a energii sa furt nechame ucicikat a spoliehame sa vyhradne na rusov
my (eu) sme asi padnuti na hlavu, ked v tejto kose nedovolime rusom, aby mali zastupcu v komisii, ktora ma preverit aktualne dodavky plynu na hranici rusko - ukrajina (a s ktorou dokonca suhlasili ukrajinci)

renka9
9. led 2009

co je nove, este to nepustili? 😒

jasumat
10. led 2009

Nie, ešte nepustili a Putin sa vyjadril, že za to sa môžme poďakovať "teroristom" z Ukrajiny. Uvažujú o zatvorení škôl od pondelka, ale ešte to neprešlo.

lienocka235
10. led 2009

problem je v ukrajine.. ktora sa odmietala dohodnut.. uz dlho predtym.. nase spravy co davaju a pisu nie su objektivne.. treba si pozriet aj ruske spravodajstvo.. a rozhovory putina k danej teme..

lienocka235
10. led 2009

podla sprav z ruska ukrajina nepodpisala tie monitorovacie komisie.. tak uvidime

jabber
10. led 2009

podle našich zpráv Ukrajina souhlasí 😕
http://www.novinky.cz/clanek/158423-ukrajina-ky...

jabber
10. led 2009
monkula
10. led 2009

lienočka ,mmne by nič nepovedali ani ruské správy, pretože po rusky viem iba sabaka a spasiba... 😀

certisko19
10. led 2009

oni sa asi nikdy nedohodnu....

fejusa
10. led 2009

ja mam na to iba jedno:vsetko je politika a my obycajni ludia sa tak lahko nedozvieme co je pravda.a podla mna zavadzaju ludi o tej situacii,lebo len politici vedia co sa s kutocnosti deje.to je iba moj nazor 😅

oazapokoja
10. led 2009

so sovietskym zväzom na večné časy!!!,prečo sa nehľadali alternatívne zdroje už pred rokmi? ved toto nieje 1x čo rusi robia,ale mi vždy hasíme až ked horí alebo už zhorelo?!

certisko19
10. led 2009

oazapokoja....mas pravdu je to tak...🙂 urcite to nie je po prvykrat...ale nikto s tym nic nerobi ako so vsetkym....az ked "hori"

jabber
10. led 2009

monkula 😀 a ještě čemodan, protože mi ho ukradli v Moskvě na nádraží 😀 😀

monkula
10. led 2009

to je kufor jabber?
a ešte viem Nuu pagadi 😀

melory
10. led 2009

fejusa prestne tak je to....preto aj nemam televiziu, lebo verite vsetkemu co v nej vidite a spravy su falosne 😨

melory
10. led 2009

rusy zastavili plyn do ukrajiny a ukrajinci cerpaju nas....proste nam ho ukradli...a je to vsetko politika...cize nic pre mna 😀

melory
10. led 2009

monkula - tak aby si si to nepomilila....sabaka je pes a spasiba je dakujem. chalan co maturoval na gymply nevedel nic po rusky, ale ine predmety mu sli, tak ho nechali prejst....podakoval sa sabaka 😀

jabber
10. led 2009

monkula - jojo, kufr 😀 to je hláška z Kolji, já nikdy v Moskvě nebyla 🙂 ale klidně bych se tam někdy mrkla....a do Petrohradu 🙂