Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

denduska
9. led 2009

som rada ze byvam na dedine a mame kachle aj kachlovu pec....fuh....ale moji rodicia v KE asi zamrznu a ani nic neuvaria....kamaratke v BA povedali ze si v kancelarii maju dat radiatory na minimum a ona tam drkoce zubami cely den ☹ dost ironia ze vo velkych mestach su na tom horsie, tam asi drevom ludia velmi nekuria... 😒

monkula
9. led 2009

roasha ani nie.... ale začínam sa báť...
bývame v bytovke, varíme na plyne, aj kúrenie je na plyn...

matica2
9. led 2009

"všeko zlé ja na niečo dobré" pri takýchto krízach si uvedomýme že niektoré veci berieme ako samozrejmost.

roasha
9. led 2009

monky detto,ale sporak mam na elektriku/hladni nebudeme-pokial sa nezruti siet/ 😅

roasha
9. led 2009

...uz len verit,ze rusky medved nie je take zviera,aby nas nechal pomrznut....urobi len riadne bubu... 😅

sasiki
9. led 2009

v našom okolí je už dosť ľudí doma..........odrazí sa to aj na výplatách 😢

katrin21
9. led 2009

prave som citala na topkach, ze uz mozno od zajtra obnovia dodavky.. aj budu staty EU kontrolovat dodavky cez Ukrajinu(ako pozorovatelia).. takze si vydychneme...

matica2
9. led 2009

no už aby to bolo obnovené viem si predstavit dovolenku ktorú manzel čerpá aj inak

livi
9. led 2009

http://www.topky.sk/cl/11/385134/Gazprom-uz-moz...
som si myslela, že to pustia, ale nemuselo to zájsť takto ďaleko..asi by naša vláda mala uvažovať nad inými riešeniami, ako byť závislí od rusov 😠

sirinka
9. led 2009

livi veru, mali by sme nieco poriesit, a nie len sklapat usi a zachvilu budeme zavisli este aj na cistom vzduchu od niekoho...
my mame nastastie tiez krbove kachle, takze od zimy by sme celkom nepomreli, ale co varenie a ohrev teplej vody 😒

jabber
9. led 2009

My vás zmrznout nenecháme!!! 🙂
http://www.novinky.cz/clanek/158397-cesko-rozho...

bubba
9. led 2009

my mame plyn na vsetko a moj manzel si dovoli mi povedat :cit.:
"prisiel telegram z ruska" "vsetko dobre do noveho roka.STOP,vela zdraviaSTOP,lasky stasia,STOP,plyn Stop,ropa Stop 😅 😅 😅 ""
dnes sme boli v jednom meste v elektre kupovat rozdvojku a ludia na mraky vykupovali el.radiatory,spiralove vyhrievace a teplovzdusne ventilatory 😅 😅 😅 dufam ze budem moc nakoniec povedat,ze "vyhodene peniaze"

livi
9. led 2009

no aj ja som rozmýšľala presne, že teraz začnú všetci kupovať ohrievače atď.. 😀 no keby došlo k najhoršiemu, tak sa asi aj my k tomu uchýlime, no ale zas netreba hneď panikáriť.

aponchie
9. led 2009

Topol to vsecko vyjedna a pofici to do nedele

bubba
9. led 2009

my mame drevom obkladanu obyvacku,tak to podpalime a budeme mat tzv.stenove vykurovanie 😀 😀 😀

jabber
9. led 2009

bubba - telegram 😀

monkula
9. led 2009

jaaj, baby, vy si toe riešenie predstavujete ako Hurvínek válku..... myslíte si ,že to za jeden rok sa dá postaviť ropovod atĎ?
ja by so mskôr bola za riečenie ,že sa dohodneme ako Vh a dačo sa porieši spolu.. veĎ Poliaci tuším majú plyn z Nórska...
A emjee, ty s isi srandu robial s tými vláčikmi ,ale vraj nám majú doniesť plyn z PL vo vagónoch.... 😀

monkula
9. led 2009

krajiny V4 tam malo byť... 😅 😅

nobody
9. led 2009

nakoupit plynový pera

jediný řešení

😀

wighy
9. led 2009

ahojte

baby vam sa to hovori nepanikarit ale ked nam uz dva dni skoro nekuria v celom byte mame max 16/17 stupnov tak my nie je tak do smiechu,mala aj ja sme naobleikane ako cibule ale ani to nepomaha ale to pochopi len ten kto sa v tom ocitne ze ako zacne cloveku harasit ked mu je kosa 😔

vcera som aj do TA3 pisala a dnes mi uz aj volali,kedze vlada slubovala ze sa to domacnosti nedotkne a bohuzial opak je pravda 😔 😔 😔 😔

monkula
9. led 2009

wighy, my zatiaľ kosu nemáme, kúri sa naplno ,ael as ipreto, lebo u nás v meste sa kúri aj drevoštiepkou...

mirka414
9. led 2009

svinstvo je ze straty a zatvorene podniky nam Ukrajina nepreplati 😠 😠 ...

wighy
9. led 2009

tisko zavidim 😔 😔 😔 😔 nikdy by mi ani vo sne nenapadlo ze v 21 storoci sa moze neico taketo stat a ked zoberiem ze rocne zaplatim cez 37tis za kurenie a vlastne to ide do luftu ma ide od jedu roztrhnut

lante
9. led 2009

Ono to vtipné vôbec nie je, že? Dúfam, že sa to čo najskôr vyrieši. No daná situácia mi prvý raz dala pocítiť výhodu v kúrení tuhým palivom. Takže zimu nemáme a pokiaľ nebude zima rok v kuse, tak nám drevo a uhlie vystačia. A keďže na sporáku kam dávam drevo aj varím (lebo je to najvýhodnejšie, keď sa už kúri, že áno), mi ten plyn neschádza.............ani ho nemáme v našom domčeku zavedený.
Ale štve ma to, lebo aby nám mrzli deťúrence v byte, je už naozaj dosť vysoké storočie
Wighy, príď sa ohriať 😉

asitka
9. led 2009

livi..len aby ešte nejaké boli...dnes v správach dávali...že už ani tie nie sú.... 😒

lante
9. led 2009

No a keď všetci napichnú do siete ohrievače, čo myslíte koľko bude trvať kým vypadne elektrika, lebo bude preťažená sieť? 😕

wighy
9. led 2009

lante diiiiiky,posli teplucko postou 😀 😀 alebo lepsie emailom,sms 😀 😀

presne toho kolapsu sa obavam 😒

ankam
9. led 2009

ja to radsej ani necitam-aj ja sa bojim.....

renka9
9. led 2009

no, ja som uz pisala kamoske, ze ked to odpoja, nech nas caka v nedelu na obed... 😉 ona vykuruje drevom.aspon nam bude teplo a vecera bude pri svieckach 😀
ale vazne...ved to nemoze trvat vecne, nechcem tomu verit 😠 .Hadam nas nenechaju rusaci pomrznut... 🙄 🙄 🙄

susik77
9. led 2009

baby, ako to vyzera na Slovensku? Hrozi tam odstavka domacnosti?