Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

annika
16. led 2009

Veru! Keby nebolo dosť problémov aj bez toho plynu! Bože, veď je to ako zlý sen!
Že by Amerika? Hm... nad tým som nerozmýšlala, možno, že je v tom niečo... Sku.... politika!!!Sorry!

annika
16. led 2009

Keď už človek číta takéto správy:
http://aktualne.centrum.sk/~~cook~lelkesgabi1/e...

catjob22
16. led 2009

Mna to tiez strasne trapi, s kazdym pribudajucim dnom o to vieac. Ano, je to ako zly sen, 😢

Len tak by the way - ta copata krasavica z Ukrajina je vydata??????? 😕 😕 😕

titkovamiriam
16. led 2009

tak to neviem no asi ano,preco keby nie zozenies jej chlapa nech dostane rozum

maybee
16. led 2009

A ešte v Novom čase 🙂 dávajú, že aký bude katastrofický scenár. Idioti, už nevedia, čo od nudy vymýšľať... normálne to tam znie ako z nejakého filmu..
http://www.cas.sk/clanok/102764/takto-moze-dopa... 😠 😖

roasha
16. led 2009

ty novinari su fakt šibnutí....... 😝

sirinka
16. led 2009

ja kazdy den kurim v krbovych kachliach a setrim sk plyn 😝

klauduska
16. led 2009

sirinka,keby tak kazdy setril ako ty,mozno by sa nieco aj usetrilo.... 😒

sirinka
16. led 2009

klauduska no istotne, ale snad nasi predstavitelia statu nieco uz vyriesia a dohodnu, aby sme si mohli uzivat komfort, ktory nam prinieslo 20. a 21. storocie...

anta
16. led 2009

Já se přiznám, že v tom vidím pěknou prasárnu od jak od Ruska tak od Ukrajiny, vedou spolu spor, ale neuvědomují si, že tím ohrožují Evropu, ale že by to nikoho nenapadlo, co? Hlavně to nikoho nezajímá, že se hádají. Takhle by se dala vést slušně válka 😠

bibinka
16. led 2009

to je zaujímavé, že tí ukrajinci nepomysleli na ľudí,ktorí si za to platia v europe,a teraz ked hrozí, že aj v ich zásobníkoch a potrubiach bude nízky tlak, tak sa idú vehementne zaujímať aj o svojich občanov, že chúdence,kvoli rusom nebudú mať plynu......no to je sen .kravka jedna copatá, je tpo najväčšia kr..a nevysex....á pod slknkom
a myslím si, že ona na ten summit do EU nepríde.........no nemám slov.
našťastie česká strana nám všemožne vychádza v ústrety.................len či sa to podarí aj z nemeckej a franckovej strany 😒

anta
16. led 2009

Aspoň že jsme něco platní Bibinko 😉

bibinka
16. led 2009

anta- jaská 😀 veď to nieje možné, to u nás bude taká strašná nezamestnanosť, v našom kraji čo podnik, to ide na polovicu výkonu. aj muž v robote hovoril,že niekde ponúkajú pracovníkom odstupné ak odídu sami ☹

bibinka
16. led 2009

inak ja si myslím, že by vláda nemala čakať až padneme na hubu a mali spustiť bohunice hneď ako Fico došiel od tej kravky copatej

bibinka
16. led 2009

a myslím si, že ako sa Merkelová vyjadrila, že to bude mať následky pri vstupe ukrajiny do eu, tým pádom to Juščenko ani Ďžulia nepovolia.

bibinka
16. led 2009

no ,asi idem vykývať kyvadlom, čo a ako..................už som ako sybylla 😀

sirinka
16. led 2009

bibinka no ak fr a de nebudu suhlasit s pustenim plynu k nam, tak na hovno je cela EU 😔

a co sa tyka vstupu ukrajini do eu, myslim, ze toto by mala byt jasna vec...tymto si snad zavreli nadobro dvere na dost dlhu dobu...

kajacz
16. led 2009

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/cla...

Česko pomože Slovensku...obrátia tok plynu...snáď

anta
16. led 2009

Nejlepšíí na tom je, že by to normálního člověka ani nenapadlo, jaký to může mít dopad 😠

bibinka
16. led 2009

sirinka- ja mám trochu obavy, že by nacionalistickí franckovia dali zelenú našim plánom.oni si svoje veľmi ale veľmi chránia -vid napr. reč.-za boha sa tam nedohovoríš po anglicky,aj ked to tam všetci ovládajú 😠 ale chcem byť optimistka...

anta- my ,maličkí občania sme na úúúúplnom konci niekoho, kto má moc a kto si chce pohladkať svoje ego-viď ukrajina. 😠

tatolu
16. led 2009

Dievky, toto je však iba začiatok.
Podľa mňa teraz len Slovensko pôjde dole vodou. To sa tak vyšplhajú ceny, že sa budeme iba pozerať. Budeme musieť zaplatiť všetko, čo plynovou krízou stratia podniky. A tá nezamestanosť čo nastane ☹

sonja3k
16. led 2009

nevyzerá to dobre,krachne celá ekonomika,budeme v zime,po tme a bez roboty hladovat?dúfajme že až tak daleko to nedojde,ale to máme za to že sme ešte stále naviazaný na rusov,prečo už nevedeli najst nejaké iné riešenie ako len tranzit cez ukrajinu,ved už aj vlani bolo niečo podobné,len nie v takejto miere,vtedy tiež mali spory......

bibinka
16. led 2009

tatolu, máš pravdu....zaplatíme to obrovskou nezamestnanosťou a dražobou-hlavne po uplynutí 10mes.ficovej garancie, že sa ceny nezdvihnú po zavedení eura-takže august to istí 😠 😠 😠 😠 ,všetci padneme na hubu a dobre sa budú mať len tí čo sa teraz topia v peniazoch.

asi si urobím zásoby ako taký syseľ...

anta
16. led 2009

Je to prostě v prd...! Přiznám se, že si to vůbec nedokážu představit být najednou bez plynu, je fakt, že na něm "jen" vařím, no ale i tak je dost potřeba. 😒

bibinka
16. led 2009

to sú hlavne súvislosti, aj podniky ktoré vyrábajú produkty dennej spotreby a potravín na ňom fičia- pekárne, mliekarne,doprava,elektrárne,čističky vody, no proste všetko ☹ takže ak oni nebudú vyrábať, nebudeme jesť,budeme všetko dovážať a tým to aj podražie....a kým nabehne normálny režim, tak naše domáce firmy zdviihnú ceny aby sa dostali z krachu...

gijar
16. led 2009

ahojte- musim reagovat, nevyjadrujem sa k tym ostatnym reciam tu lebo to by som nadavala co za zvasty su tu niekotre....ale zijem vo FRA a mozem oponovat- oni po ang. nevedia!!!!!/som ucitelka AJ tu/ viem o com hovorim.....vedia par slov ale tymi by vam ajtak nepomohli a skusenost mam, ze ti, ktori vedia aj hovoria, ti ktori nevedia-vacsina-vam nepovedia nic.....neriadte sa tymi zastaranymi nazormi,vyskusajte, uvidite 😉
ps: vobec sa necudujem co to zasa vyplodili, su tu strasni ludia a hlavne s prepacenim tolko blbcov pokope som este nevidela, takze sa nevzrusujte 🙂

sirinka
16. led 2009

toto uz su hororove scenare... 😨

bubba
16. led 2009

gijar nechapem 😅 😅

renka9
16. led 2009

pustite si mimoriadne spravy na jednotke!!! 😉