Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

renka9
6. led 2009

mne akurat volal MM z prace, ze nevedia na com su, cakaju kazdu sekundu, ze ich odpoja... 😖

martek
6. led 2009

rusaci meli, maji a budou mit vzdycky silu......

nastesti ja se plynu bojim, tak mam doma vsude elektrinu, tudiz se me to nejak bezprostredne nijak nedotkne....

monkula
6. led 2009

taiaľ sa ma to nedotklo, a vraj by sa to slovenských domáscností ani dotknúť nemalo, zatiaľ u nás na Slovensku znížili dodávku plynu veľkým fabrikám, ako sú oceliarne...
Ale podľa mňa to je čisto čisté vydieranie zo strany Ukrajiny.. ak sa chceli osamostaniť od ruska ,tak mali rozmýšľať nad tým, že to znamená aj to, že si budú platiť.

kristynaw
autor
6. led 2009

no prej je to naopak,ze ukrajina ten plyn krade Rusku a Rusko chce prachy,tak si vzalo Evropu jako "rukojmi"

bihan
6. led 2009

ha a to ešte bude prdel keď odpoja ropu, ktorú Slovensko neodoberá od nikoho iného.

monkula
6. led 2009

Ono, ten plyn ide cez ropovody na ukrajine a keďže ukrajine Rusi priškrtili kohútiky ,tak si ukrajina "kradne" plyn, čo ide do Európy.... no, uvidíme, čo t ospraví...

kristynaw
autor
6. led 2009

stejne je to docela sila...

sakura77
6. led 2009

esteze mam elektricky sporak a doma krb na drevo 😅 si mozu vypinat kolko sa im zachce 🙂 aj ked pustit si plynove kurenie je dost pohodlnejsie,nooo

renka9
6. led 2009

no ved to ze domacnosti by sa to nemalo dotknut, iba velkych fabrik...

mirka414
6. led 2009

toto sa z Ukrajiny opakuje skoro kazdy rok 😠 a ostatne staty na to doplacaju...

elise
6. led 2009

my máme kúrenie na elektriku alebo krbivými kachlami, plyn nemáme takže to neriešim 😀 😀

emjee
6. led 2009

pokial viem, toto je vzdy zaciatkom kazdeho roka, ukrajinci dostavaju takyto vianocny darcek od ruskych bratov ale ved ked im tecie potok cez zahradu, preco by si nenabrali 😅

expertka8
6. led 2009

....strasna sprava......katastrofalne dosledky.....nenavarene....kosa.....uuuf...konecne vegeeeeeeeeeeet... 😀 😀 😀

norik1
6. led 2009

este ze sa predavaju tie Hippky a ine detske vyzivy he he a nemusime varit 😀

ikke
6. led 2009

jednemu nerozumiem...
po 40-rocnych skusenostiach s "bratmi" rusmi a ukrajincami vyleti do vzduchu zaciatkom kazdeho roka par silnych reci o tom, ako treba postavit alternativu, akurat akosi vzdy ten "skutek utek" 😕 namiesto toho suhaj robert dohodne sirokorozchodnu az do hlavneho mesta, sak ked nas uz budu chciet, nech si nas zozeru aj s topankami... 😝 😨 🤐

janinac
6. led 2009

Tak továrny zavřou buď kvůli finanční krizi a nebo kvůli zastavení dodávek plynu...pravé české zboží jako jsou sirky nebo sklo se bude vyrábět v číně....ale hlavně, že tu budeme mít americký radar 😅

emjee
6. led 2009

ikke mozno si robinko mysli, ze nam bratia rusi budu posielat plyn / ropu vo vagonikoch az do hlavneho mesta 😀

vinka
6. led 2009

Ja som stále nadávala,že mám všetko na elektriku a aká je drahá.A plyn išiel cenovo dole.Ale teraz ma to trochu potešilo lebo aspon hladom neumrieme.No ale neviem či nezamrzneme. 😀

martimarti
7. led 2009

Tak ženský na Slovensku, nejste v tom samy, nám to dnes v noci Rusáci 😠 taky stopli. Tomu se říká demonstace síly.

lenkabu
7. led 2009

Ráda bych řekla ať si Rusko p.del políbí,ale bohužel nikdo jiný mi ten plyn nedodá 😅

martimarti
7. led 2009

Přesně!!

norik1
7. led 2009

no nic, este vzdy sa daju kupit elektricke jednoplatnicky he he 😀 😀

jasumat
7. led 2009

Emjee 😀 😀 😀

versam
7. led 2009

podle toho článku by se to ČR nemělo dotknout,proudí k nám plyn z Norska

aponchie
7. led 2009

a jeste maji prej velke zasoby u nas..kdyztak se omezi velke tovarny ,ale nemocnic dulezitych zdroju a domacnosti se to nedotkne 🙂

kajacz
9. led 2009

Ja žijem v ČR, ale mám obavy o svoje rodné Slovensko, snaď tam ludia nepomrznú... 🙄 napr.moji rodičia sú na plyne fakt závislí...no nič, v najhoršom prípade ich prestahujem sem... 😕

norik1
9. led 2009

inac zacina to byt zabavne, vo velkych podnikoch uz zacinaju posielat ludi na nutene dovolenky....

kajacz
9. led 2009

Čitala som, že rezervy sú na SK na 9dní, ale ked velké firmy neobmedzia výrobu, tak aj len na 2!... 😅

kajacz
9. led 2009

a ešte k tomu tie mrazy...tu ruskú zimu nám tu poslat nemuseli...miesto plynu