Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

sasiki
13. led 2009

normálne začínam panikáriť, keď vás tu čítam 😅

titkovamiriam
13. led 2009

preto radsej uz koncim 😠

roasha
13. led 2009

sasiki,klidek. 🙂
titkova,neboj,zavolam Ficovi nech spusti Bohunice,aby sme mohli "konovat" 😀

wighy
13. led 2009

http://www.zvedavec.org/nazory-2971.htm?PHPSESS...

velmi zaujimave

mna z tych americanov drbne,co sa s.ru do europy 😠 😠 😠 😔 😔

titkovamiriam
13. led 2009

tie bohunice neviem,teraz hlasia ze zatial sa nepustia. a rusy s ukrajincami pokracuju niekam nepustili pozorovatelov.pisem behom sprav.slovensko je v riti-to je moje slovo,fico pristupi na niaco v pripade vacsej krizy

mikalove
13. led 2009
catjob22
13. led 2009

Roasha, ked budem nabuduce taka optimistka ako vcera, kludne ma prefackaj !!

Kurnik, tomuto sa hovori studena vojna... 😖 😖 😖

roasha
13. led 2009

catjob......nikdy by som si nedovolila... 😅
......neboj,bude dobre.... 😉 🙂

maruschka
13. led 2009

teraz mi manžel hovoril, že počúval rádio a tam nejaký odborník hovoril, že občania Slovenska môžu očakávať 30% zvýšenie ceny plynu... 😠 😠

dannynka
13. led 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😠 😔 😔 😔

martina46
13. led 2009

toto je otrasne 😠 😠

roasha
13. led 2009

marus,to su vsetko unahlene zavery,hlavne aby uz bol tu... 😉

paola.o1
13. led 2009

no ja mam novy plynovy kotol v byte. stal ma 1200 eur, tak dufam ze ten plyn snad pustia... inak budem reklamovat 🙂

catjob22
14. led 2009

Urcite teraz ked tam Robert isiel si uz v Moskve uvedomia zavaznost nasej situacie 😀 😀

kajacz
14. led 2009

Jasne, ked ich Mirek a EU nepresvedčila, tak Robert to určite zvládne...jedine žeby plakal... 😀

kajacz
14. led 2009

Tato situacia má jednu výhodu- kledne počet samovražd plynom... 😅

ukana
14. led 2009

tak Bohunice asi nespustia, Fico pustil do gati, zasa mal len plnu hubu reci 😒

http://spravy.pravda.sk/start-atomky-si-fico-ro...

a plyn tak skoro tiez nepotecie, Ukrajinci maju zasoby v zasobnikoch na rok a viac 😖
http://spravy.pravda.sk/ak-chce-europa-plyn-mus...

maruschka
14. led 2009

toto je ešte na dlhé lakte si myslím...nechcem ani rozmýšlať nad tým, čo sa bude diať takto o týždeň 🙄

roasha
14. led 2009

...no tak ta urcajinska k.. nam plyn dat nemieni... 😝
www.cas.sk

maruschka
14. led 2009

vraj ukrajinská vláda odstupuje, alebo bude a tak sa s tým Julia veľmi netrápi, či tu pomrzneme alebo nie... 🙄

janulka7
14. led 2009

tak ja zasnem. nie som na sk takze sa ma to az tak osobne netyka. ale si pametam ze ked moji rodicia robili pripojku na plyn tak ocino povedal pripojku ano ale kurenie na elektrinu a nechat krb pre kazdy pripad. lebo vraj ak rusovy drbne v bedni pardon za vyraz tak pomrzneme vsetci. vtedy sme sa mu smiali ze co vravi a dnes prislo na jeho slova. ja co nechapem je ze ak uz sa chce ukrajina natahovat s ruskom,prosim maju na to pravo ale odstavit europu alebo jej vacsiu cast v case najvacsej zimi tak to je uz fakt sila a vrchlo drzosti.rusko bolo vzdy ako velmoc a tak sa aj spravalo. ved toto sa dalo cakat. ale kur.. ruske sak aj na nich raz pride. nechat starych ludi, deti, nemocnice a vsetko bez tepla v takychto zimach, no co im tam pomrzli mozgy?A Fico? pomlcim. huba plna reci aslubov a ked dojde na lamanie chclepa tak zalezie do diery. co si mysli ze ked tam pojde tak akuraj jemu daju do tasky aby sme na sk mali plyn, nie? no on musi byt cisty magor.

slnieckova
14. led 2009

nebojte sa, tym kurv....m ruskym sa to vsetko vrati.... maju plyn, tak nepokapu od ruskej zimy ako muchy... ale nieco dolahne aj na nich 😉 spravodlivost predsa musi existovat....

slnieckova
14. led 2009

a ta ukrajinska krasavica... no comment... hlavne ze ma vrkoc obtoceny okolo hlavy... mala by si davat pozor, lebo jej zacina hnednut od Obamovej riti....

janulka7
14. led 2009

slniecova 😀 😀 😀
no aj ja si myslim ze aj na nich pride mozno nie zima ale nieco urcite. a potom sa poseru oni. 😠

slnieckova
14. led 2009

janulka potrebovala som to vyventilovat 😀 😀 lebo uz mam celeho tohto sveta plne zuby 😀

roasha
14. led 2009

hlavne ze si skur..ukrajina narobila zasob plynu min na 1,5roka... 🙄
na druhej strane sa vobec rusom nedivim,Cesko,Polsko,Ukrajina sa ide posr..z USA,tak sa ventiluju na europe... 🙄

marika80
14. led 2009

ja som mimo SR, tak nevie. Ale ked dojdu zasoby tak co potom bude?

roasha
14. led 2009

klikni si www.pluska.sk,a hore v lavom rohu mas co bude....budeme v p.. 🙄