Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

dadulka19
15. led 2009

catjob-no,riadne kočky 😀 😀 😀

catjob22
15. led 2009

Hereeeeeeeeeeeeecky 😀

norik1
15. led 2009

http://www.zvedavec.org/komentare/2008/12/2928-...

sice viac k hospodarskej krize, ale ja si myslim ze kriza a plyn su prepojene, veeeeelmi zaujimavy rozhovor s panom Geraldom Celentem ktory predpoveda svetove trendy a bohuzial mu väcsinou vychadzaju....

mikalove
15. led 2009

som zvedava aky to bude mať dopad na nas "smrtelnikov" ☹

bubba
15. led 2009

baby a uz viete cim budete kurit ked nam to vsetko odstavia???dnes som videla dobry typ v spravach ked ukazali taky sot ked piekli chleba na grile...tak ja som sa rozhodla,ze s nim budem kurit 😀 😀

bubba
15. led 2009

chleba si nakupim plnu mraznicku 😀

nebojte nic z toho nebude musime verit a vytvarat pozitivnu energiu spolocne 😉

mikalove
15. led 2009

budeme sa ohrievať pod perinou a budeme mať po 10 detí ako naše staré matere čo tiež nemali plyn a elektrinu 😀

roasha
15. led 2009

bubba,tiez verim,ze to nenechaju zajst tak daleko. 😉

mikalove
15. led 2009

buba a potom spoločne budeme odriekať "neni mi zima,neni mi zima"... 😀 😀 😀

nanyka
15. led 2009

norik, zaujimavy clanok...

nanyka
15. led 2009

na jar ideme kupovat do domu kotol..zeby sme si to rozmysleli a kupili na tuhe palivo? 😅

jasumat
15. led 2009

http://www.etrend.sk/ekonomika/slovensko/tymose...

Copatá krásavica nesúhlasila☹

bellablonde
15. led 2009

najnovsie na facebooku fici..... pridajte sa do skupiny Vymením Paviela Rochnyaka za plyn z Ukrajiny 🙂))

jasumat
15. led 2009

bellablonde 🙂))

bellablonde
15. led 2009

vcera vecer na tlacovke mi bol mr.fico trochu sympaticky, ked "odvazne ako lev" pohrozil, ze ak to nepude, Slovensko vyvodi velke dosledky smerom k rusom ... ale ake uz nedodal

dadulka19
15. led 2009

súhlasím s výmenou Rochnyaka za plyn 🙂 🙂 🙂

dadulka19
15. led 2009

hej,Ficko bol včera o.k. 😉 ,mám ale pocit,že už strácajú nervy,no držia sa diplomaticky 😉 ...ja by som tú copaňu... 😠 😠 😠 ....

jasumat
15. led 2009

Kdesi som čítala, že jej je úplne jedno, aké to bude mať dôsledky pre ostatných ľudí- nepr. na Slovensku- o tom svedčí aj ich dnešné odmietnutie Ficovho návrhu na výmenu☹

dadulka19
15. led 2009

jasumat,veď áno,tak sa aj správa 😖 .Potom ale nech nečaká,že v budúcnosti bude niekto jej krajine pomáhať 😖

bellablonde
15. led 2009

mrachta jedna 😠 nechce sa jej na summit

fico konecne vystupuje ako "statnik" a nie ako populisticky tliachac, gasparko sa ide stretnut s juscenkom a este mi chyba nejaky sloto vyrok k celej situacii ako ceresnicka na torte...
myslim, ze po dnesku, ked nam madari ponukli pomoc, nieco vypoti 😝

jasumat
15. led 2009

No, možno je k tomu nútená, ak je pravda, že v tom má prsty USA. 😒

slaviq81
15. led 2009

Urcite v tom maju prsty USA, nechapem, preco sa do vsetkeho montuju 😠

jasumat
15. led 2009

Včera na TA3 to ten analytik povedal, a ak je to pravda tak ... Povedal, že si jednoznačne týmto sledujú svoje záujmy a využívajú hocikoho. Teraz je to Ukrajina kvôli svojej polohe a tomu, čo má- plynovod. Cez ten plynovod môžu skryto vydierať Európu a zatiahnuť do toho sra.u, v ktorom sú oni aj celú Európu.

kikina30
15. led 2009

Ahojte baby. Mne je z toho najviac do plaču ☹ ☹ ☹ . Je mi tak hnusne na duší.... 😒 Narodila som sa v Rusku, a od svojich 13r. som bývala na Ukrajine a mám UA občianstvo. Už desať rokov bývam na Slovensku. Poznám to z každej strany a je mi nanič, že toto, slovanské národy robia jeden druhému. Hanba že si to riešia takým hnusným sebeckým spôsobom. Každá strana, aj Ukrajina aj Rusko majú svoj podiel viny na tom. Ukrajina, že bola naivná voči trpezlivosti Ruska zo spoplatnením ich plynu, a Rusko že to rieši v tie najväčšie mrazy a vôbec cez zimu. Najnovšie zajtra na summite v Moskve budu riešiť, či sa zhodnú všetci zainteresované (poškodené) štáty na zaplatení technického plynu. To jest, či sa poškodené štáty zložia na technický plyn "potrebný" Ukrajine na spustenie tranzitu plynu do Európy. Ukrajina zase lobuje okolité štáty na podporu ich stanoviska proti Rusku. Už tam figuruju Poľsko a Litva. Bože, nechcem aby sa strhlo niečo zle. Nech sa už ta krava Timošenko zobudí a spamätá.

maruschka
15. led 2009

kikina, Julii je to úplne na saláme, či pomrzneme-ona vidí Ameriku a jej neobmedzené možnosti..A okrem toho, už má dosť nahrabaného v trezore a keby sa aj niečo zomlelo,alebo by musela vláda odstúpiť, alebo jednoducho niečo také, tak ona si s kľudným svedomím zbalí kufre a adios-navždy odletí do teplých krajín...veď na to má...A toto čo robí, je jej čistá rozšafnosť a hlúposť-iný výraz na to nemám..Je ako malé trucovité dievčatko, dupne si nožičkou a hotovo 😠 😠 to je jedno, že niekoľko desiatok ľudí už teraz mrzne..

Je úplne jasné, že Ukrajina ako taká za to nemôže-myslím tým obyčajných ľudí..všetko je vždy práca politikov a ľudí na vládnej úrovni. Nám zostáva akurát tak trauma a obavy, čo s nami bude..Dúfam, že to naši politici vyriešia a ten plyn dovezú, inak zostaneme všetci bez práce..A tak, ako bol vždy východ a lazy na konci republiky prezývané Hladová dolina, tak budeme o chvíľu prezývať celé Slovensko-vrátane megapolisu Bratislavy. 🙄 🙄

ale, vzchopme sa..ešte im dajme šancu.. 😉 😉

kikina30
15. led 2009

Ahoj maruschka. Dúfam že sa to všetko čoskoro urovná. Mám rada Slovensko, ale mam rada aj Ukrajinu a Rusko. Dúfam že ta protivná ženská T......., zmizne z Ukrajiny a nechá obyčajných ľudí normálne žiť a dýchať. Modlím sa za to. Bru noc. Zajtra sa sem prídem ešte mrknúť čo a ako a prinesiem čerstvé spravy z ruských novin. Držte sa ženy.

maruschka
16. led 2009

dobrú noc aj tebe kiki a už sa toľko neboj...Dúfajme, že do konca januára konečne niekto dostane rozum a pustí už konečne ten plyn-dotaľ máme ako-tak...

A už sa tešíme na čerstvé novinky z východu, ešteže to vieš preložiť, takto máme pohľad z troch strán-naša,Ukrajina,Rusko 😉 😉

tak čaute, idem ešte priložiť do krbu a hor sa do postele 🙂 🙂 konečnéééé 😎

titkovamiriam
16. led 2009

ahojte tak my doma bez ohladu nato ci plyn bude nebude ideme kupovat kachle-jednak to bude vyhodnejsie kurenie na jar a jesen a jednak nebudemem narvacit ked taketo spory budu kazdy rok 🙂