Co jíst, když kojím? Co všechno nadýmá?

jeudi
22. únor 2009

zajimalo by me co mam jist az zacnu kojit s prvnim mimcem nam to moc neslo a nemohla jsem jist skoro nic rada bych dlouho kojila ale nevim ktere vsechny potraviny nadymaji treba jsem nevedela ze okurka take nadima a maleho pak bolelo brisko.poradite zkusene maminky??

cernovlaska
22. únor 2009

Ahojky Jeudi 🙂
tak já jsem vypustila čerstvou zeleninu,jen rajčata jsem jedla,čerstvý pečivo,pikantní jídla,cibuli,česnek,hermelín (kvůli tomu,že je to plísňový sýr),luštěniny a dál už nevím,ale jedla jsem víceméně mléčný výrobky,ovesnou kaši,dělám si toasty,těstoviny se špenátovou nebo brokolicovou omáčkou,kuřecí maso s rýží,těstoviny s vajíčkem a takový splácaniny,ale rychlý a dobrý 😉
teď už pomalu postupně přidávám to,co jsem vypustila,ale postupně a kdybych viděla,že to malýmu vadí,tak to zase odbourám 😉 hodně trpěl na koliky,takže musím opravdu opatrně 😵
za mnou v porodnici byla dietní sestra a řekla mi,co můžu a co bych neměla,tak se tam u vás pozeptej,jestli by ti někdo neporadil 😉

atreides
22. únor 2009

čerstvý pečivo nadýmá a ze zeleniny a ovoce hlavně ta slupka, takže třeba z rajčat jsem ji nejedla, nejíst aromatický jako je česnek (mmch ten je protidaýmací, ale zase dětem po něm nechutná mlíčko)
takže jsem střídala těstoviny, starší pečivo se sýrem a šunkou, rýže s masem na milion způsobů 😀