Co jste dělaly před 10 a 5 lety?

sarkal
16. kvě 2009

Tak mě napadlo založit toto téma ať si taky všichni zavzpomínají 😀

Tak já před deseti lety chodila do sedmé třídy.Pomalu jsem přemýšlela na jakou školu půjdu.

Hooodně jsem jezdila na kole,které mi poté ukradly a babička mi někde sehnala skládačku na kterou sem nikdy nevlezla 😝
Chodily jsme se s kamarádkami koupat do zdejšího rybníku,který je teď totálně zarostlý,zelená voda plná sinic ☹ 😝
Poslouchala jsem Lunetiky a myslela,že krásnější kluci než Martin,David,Vašek a Aleš už prostě nejsou 😅 Hrozně jsem je chtěla potkat,vzhledem k tomu,že bydlím poblíž Litvínova bylo to možné,ale nikdy se nezadařilo 😝
S mými tenkrát asi 47kily jsem měla mindráky,že jsem tlustá a za každou cenu jsem chtěla hubnout 😅
Po večerech jsem myslela na kluka,který se mi líbyl a dělala různý ty pitomosti jako vypijte sklenku vody,hřeben kterým se učešete dejte pod polštářek a myslete na kluka,kterého máte ráda 😝
Pravidelně jsem si kupovala a četla Bravíčko,Dívku,Popcorn..a měla pokoj vylepený plakáty různých zpěváků,skupin... 😀

Před pěti lety jsem chodila na SŠ...
Měla nejlepší kamarádku se kterou jsme šli na tu školu spolu a seděly jsme v jedné lavici.
Měla jsem mobilní telefon Nokia 5110 a myslela si bůh ví co nemám
😀 Poznala jsem manžela a zažívala to nejkrásnější období v mém životě.Neměla jsem absolutně žádné starosti,vše vyřešily rodiče 😀
Manža zamnou každý den jezdil a bylo to fakt krásný!K narozeninám mi koupil tel. Nokia 3100 ohromné štěstí a radost!
V létě toho roku jsem se k manžovi(tenkrát přítelovi) nastěhovala a bylo to krááásnýýý!

No teď jsem s ním pět let máme půlročního Tomáška a sice zase jinak,ale pořááád je to krásný a ve třech ještě krááááásnější.

sylvka
10. lis 2009

před 10lety mi bylo 13.chodila jsem s lubošem ráskem a moc jsem ho nemilovala 😝 byla jsem asi v 7 třídě přišla ze školy a šup ven.s lubíkem jsme chodili věčně na procházky na které nezapomenu,protože jsme stále jen mlčeli 😀 konec přišel,když mi lubin dal ruku kolem ramen a já mu to husa oplatila.jeho pohled vidim do dnes.trapas 😅 😠
před 5 lety jsem jsem už také chodila s MM.byla jsem hrozně zamilovaná.byla jsem na střední a on mi dopřával komfort zlatých malborek a pohodlí teplého auta.mám pocit že na podzim mě vzal poprvé do své rodiny,byl to šok byla jsem nenamalovaná,neučesaná a měla jsem první den MS. 😖 😀 nyní tady bydlím,máme ročního krásného syna a jsme šťastní 😝

erikasadek
10. lis 2009

kristi uz nie, ja som tam bola ked som mala 19 az do mojich 23 a potom uz nie.. 😉 to uz som bola v parizi..
ale je pravda, ibiza bola moja a zostane moja velka laska, uzasny ostrov taky maly , ale kolko sa tam da robit veci, tak je neskutocne;. a tak krasny ..

grettka
10. lis 2009

pred 10 rokmi som mala 23, nastupila som do svojho tretieho zamestnania, bola bez priatela, zila nudny zivot robota-domov...a zacala som chodit do autoskoly.... a byvala u mamy
pred 5 rokmi som bola z toho tretieho zamestnania prepustena (firma skrachovala), ocitla som sa na urade prace, od chlapa dostala kopacky a zila z podpory, po par mesiacoch som si nasla zamestnanie, v ktorom som dodnes, a po pol roku spoznala svojho terajsieho priatela.... chodit sme spolu zacali az rok na to.. a inak som stale zila svoj nudny zivot...
a dnes.. som s tym istym priatelom, byvame spolu a mame za sebou aj jeden rozchod, v zamestnani som postupila, a zacala studovat VS... a uz nezijem az taky nudny zivot, mam konecne aj viac priatelov a obcas si vyrazime na nejaku party ... 😀

ianitka
10. lis 2009

pred 10 rokmi
- som mala krasnych 19
- zmaturovala som a nasledne zazivala som prvý rok na vyske a intraku
- zvykala si v novom meste
- hladala novych priatelov a snazila sa udrzat si kontakt so starymi a velmi sa to vtedy nedarilo
- hladala som toho praveho
pred 5 rokmi
- uz som mala toho praveho
- som spromovala a zufalo hladala nejake zamestnanie, aj som nasla svoje prve zamestnanie
- zila som v prenajatom byte s kamoskami a strasne som chcela riesit byvanie a svoj zivot
- zila som uplne akcne, kazdy vikend niekde inde
dnes
- stale mam toho praveho pri sebe
- snazime sa o babo
- som zamestnana uz v tretom zamestnani (a snazim sa ho zmenit)
- mam ustalenych priatelov
- ... a som stastna

rimmel
10. lis 2009

haha super tema pred 5 rokmi som prave prisla do UK s byvalym frajerok ktoreho som chytro poslala domov ako som zistila ze chcel aby som mu oprala doslova zasrate trenky! :D
to boli fajn casy..🙂

pred 10 rokmi som tusim koncila zakladu, zacinala ss tak nejak..a to som tiez bola uplne ina osoba ako som teraz 🙂

swatka
10. lis 2009

Tak před 10 lety -to mi bylo 13 jsem s holkama litala po vesnici a snila si svůj sen..o cestovani ...děti až po 30 at si poradně užiji... 😉 A byla jsem bláznivě zamilovaná do spolužáka ve třídě...
a před 5 lety ..no to stalo za to 😉 Slavila jsem čerstvých 18 a jako dáreček jsem si porodila dcerušku ...konec snění začal život...krásný život po boku tet už manžílka krasných 5 let..