Co jste dělaly před 10 a 5 lety?

sarkal
16. kvě 2009

Tak mě napadlo založit toto téma ať si taky všichni zavzpomínají 😀

Tak já před deseti lety chodila do sedmé třídy.Pomalu jsem přemýšlela na jakou školu půjdu.

Hooodně jsem jezdila na kole,které mi poté ukradly a babička mi někde sehnala skládačku na kterou sem nikdy nevlezla 😝
Chodily jsme se s kamarádkami koupat do zdejšího rybníku,který je teď totálně zarostlý,zelená voda plná sinic ☹ 😝
Poslouchala jsem Lunetiky a myslela,že krásnější kluci než Martin,David,Vašek a Aleš už prostě nejsou 😅 Hrozně jsem je chtěla potkat,vzhledem k tomu,že bydlím poblíž Litvínova bylo to možné,ale nikdy se nezadařilo 😝
S mými tenkrát asi 47kily jsem měla mindráky,že jsem tlustá a za každou cenu jsem chtěla hubnout 😅
Po večerech jsem myslela na kluka,který se mi líbyl a dělala různý ty pitomosti jako vypijte sklenku vody,hřeben kterým se učešete dejte pod polštářek a myslete na kluka,kterého máte ráda 😝
Pravidelně jsem si kupovala a četla Bravíčko,Dívku,Popcorn..a měla pokoj vylepený plakáty různých zpěváků,skupin... 😀

Před pěti lety jsem chodila na SŠ...
Měla nejlepší kamarádku se kterou jsme šli na tu školu spolu a seděly jsme v jedné lavici.
Měla jsem mobilní telefon Nokia 5110 a myslela si bůh ví co nemám
😀 Poznala jsem manžela a zažívala to nejkrásnější období v mém životě.Neměla jsem absolutně žádné starosti,vše vyřešily rodiče 😀
Manža zamnou každý den jezdil a bylo to fakt krásný!K narozeninám mi koupil tel. Nokia 3100 ohromné štěstí a radost!
V létě toho roku jsem se k manžovi(tenkrát přítelovi) nastěhovala a bylo to krááásnýýý!

No teď jsem s ním pět let máme půlročního Tomáška a sice zase jinak,ale pořááád je to krásný a ve třech ještě krááááásnější.

prdecek
16. kvě 2009

ahojky, to je fajn téma 🙂

Já před 10lety: to mi bylo 12 let 😀 ani si moc nepamatuju co sem tak dělala, lítali jsme s děckama po sídlišti na kole a bruslých, pálili jsme ohně, spali jsme ve stanech a blbli. Byly to fajn roky.

Před 5lety: to jsem byla ve druháku na střední a poznala nynějšího přítele. Když mi bylo 20-21let tak jsme si koupili byteček, no a teď čekáme vytoužené miminko 😵

j.a.n.u.s.
16. kvě 2009

Deset let tomu....(bylo mi dvacet)
...jsem cestovala po Evrope 😉
...myslela si, ze mi patri svet...
...topila se v mori....
...byla svobodna a uzivala zivota...
...nechala poprve tetovat...
...pila hodne kavy a hodne kourila....
...mela bohatou hrivu a stihle telo...
...a iluze 😀

kristi
16. kvě 2009

10 let - to mi bylo 18

zila a pracovala jsem na Ibize
byla neskutecn zamilovana a zasnoubena
taky mela prvni kerku
uzivala zivot z prace na kalbu a pak klidne rovnou do prace
vyvalovala se na slunicku
jezdila hodne rychle na motorce
pila mooooc red bullu s vodkou
utracela vsechny vydelany penize

5 let
zacla jsem zit v Praze
poznala muze
kalila jeste vic nez kdysi
chodila do normalni prace
opustila rodinu a kamaradky

britney
16. kvě 2009

pekne tema 😵
Tak je se presne pred 10 lety chystala odjet do zahranici jako aupair, kontaktovala agentury a konkretne v 5/99 jsem byla na brigosce v jednom dnes uz neexistujicim supermarketu v Brne a vydelavala penizky do zasoby do zahranici.
Pred 5 lety jsem uz byla v zahranici, delala v obchudku s oblecenim a zila s kamoskou na podnajmu a bylo to super....taky jsem byla marne zamilovana do jednoho jinocha z Gruzie 😕 co me podvadel na kazdym rohu..

aja9
16. kvě 2009

Jujky před 10 lety hm to jsem začla pracovat,bylo mi 19 let 😎,chodila jsem pařit každý víkend na diskotéky,užívala si života,bydlela u rodičů,byla svobodná,koupila si svůj první mobilní telefon.

Před 5 lety jsem už chodila ze svým nynějším manželem,bydlela sama,a plánovala si budoucnost.

Ježiš ten čas tak letí 🙂

aponchie
16. kvě 2009

10let-UK Dansko..pohodka
5let-manzel,tehotenstvi nadhera super stav 😵

jeudi
16. kvě 2009

pred deseti lety mi bylo trinact let a to jsem byla strasne zamilovana do sveho trenera na tancovani a dlouho me to drzelo..a pred peti lety v mych 18letech si na nic konkretniho nepamatuji

pastuska
16. kvě 2009

Pred desiatimi rokmi som mala 22 - mala som skvelú robotu, super šéfov, super kolegyne a super frajera....krásny život to bol, často na to spomínam, škoda, že to skončilo 🙂
Pred piatimi rokmi som mala koľko? Aha, už viem - hrozné obdobie, samé blbosti som stvárala - nechcela by som to vrátiť.

kulicka
16. kvě 2009

jaj, holky 😀
ja pred 10 lety maturovala, takze jsem mela hlavu v pejru
jeste ke konim jsem obcas zasla a utrum

pred 5 lety jsem delala statnice, takze viz vyse ale jeste hur 😀 navic jsem kvuli nim musela prijet ze zahranici, kde uz jsem delala dalsi skolu, na niz prijem byl podminen, ze ty statnice udelam (byla to nastavba) a to hooodne draha 😅 tak si dokazete predstavit ten tlak a stres. Ale mela jsem nynejsiho manzu jako podporu, tak to slo, az na to, ze jsme se videli jen velmi sporadicky, pac kazdej v jinym state ☹ Ale uz je to pryc a ted se mame fajn! 😵

straaasne to leti

j.a.n.u.s.
16. kvě 2009

5let tomu...
....jsem zila a moc pracovala v UK...
...poznala tatu od El...
...zapomela na vesmir...

marinka
16. kvě 2009

Před deseti lety mi bylo 16
- chodila jsem do prváku na střední ¨
- poprvé jsem se pořádně zamilovala a strávila jsem se svou lásku každou minutu a naši z toho šílely, že si pokazím známky, tak jsem jim na truc měla samé jedničky 😀
- milý odjel na vojnu, tak jsem byla strašně nešťastná

Před pěti lety mi bylo 21
- dva roky jsem chodila se svým budoucím manželem a hrozně jsem si přála, aby mě požádal o ruku, což se stalo až o rok později 😉
- chodila jsem na Vošku a osamostatnila jsem se od rodičů a začala jsem bydlet s budoucím manžou v Ostravě, což bylo hrozně fajn a moc jsem si to užívala
- začala jsem nakukovat do kočárků a pomalu toužit po vlastním prckovi 😵

martina46
16. kvě 2009

Pred 10 rokmi som mala 22 a pomaly som končila školu, pila som a fajčila a trochu žúrovala 😎 popri tom som už pracovala a cestovala som.
Pred 5 rokmi som z toho všetkého už iba pracovala a pribudol usporiadaný manželský život 😵

sisstin
16. kvě 2009

Před 10lety mi bylo čertvých 15, takže ještě konec základky..měla jsem samozřejmě nejlepší kámošku a žárlila jsem, kdykoliv se sešla s jinou kámoškou 😅 😅 😅 😅 každý týden jsme pravidelně spaly o víkend bud u nás, nebo u ní....měly jsme desku, na kterou jsme si psaly všechny kluky, kteří se nám líbily...milovaly jsme Backstreet boys, nejvíce Kevina a nenáviděly jsme jeho manželku 😅 😅 😅 😅 byla jsem strašně ošklivá, s obříma brejlema a bedarama, nikdo o mě nestál 😅 😅 😅 😅 😅 na konci devítky jsem se poprvé v životě strašně opila 0,5l krabicového vína a měla své první okénko 😅 😅 😅 😅

Před 5lety mi bylo 20..chodila jsem hodně do práce a taky jsem hodně pařila 😅 😅 😅 😅 kouřila jsem krabičku denně a pořád byla nějaká akce, kde jsem se pěkně zkoulela... 😅 přestala jsem být hnusná a vylepšilo se to 😅 😅 😅 😅 začla jsem nosit gelové nehty 😀 😝 chodit do solárka 😀 ...strašně jsem milovala MP 😀

gedren
16. kvě 2009

Jee, to je pekny 🙂 Pred 10 lety jsem byla v prvaku na matfyzu, to bylo skvely, programovani, kluci, trampovani...🙂

Pred peti lety jsem zrovna nekdy v kvetnu delala statnice, to bylo taky dobry (mit to za sebou 🙂) a prijali me na postgrad...

elitera
16. kvě 2009

před 10 lety jsem dokončovala prvák na střední, myslela si, že se svou tehdejší láskou vydržim do konce života (nakonec z toho bylo "jen" 6,5 roku), myslela jsem si, jak jsem dospělá, když mam kluka, pravidelnej sex, zobu HAK a pravidelně se opíjim (stačily mi 2 panáky) 😀
Před 5 lety jsem byla zoufalá, že jsem se 2x nedostala na vysokou, už jsem svým "alkoholismem" opovrhovala, bydlela jsem v cizím městě, stále jsem chodila se svým prvním přítelem (už jen půl roku). Pak jsem se dozvěděla, že třetí pokus o VŠ vyšel a odstěhovala jsem se do Brna a po čase potkala i manžela 😵

gtver
16. kvě 2009

😀
před 10 lety: VŠ, vlasy na zadek

před 5 lety: nejlepší práce mého života, vlasy o víc než polovinu kratší, život se současným manželem
koníčky se nějak neměnily

zitaje
16. kvě 2009

Krasna tema!
Pred 10 rokmi som bola na studijnom pobyte v zahranici, skusala som svoje hranice v mnohych oblastiach 😅 . Spoznavala som ludi z roznych kontinentov a kultur, rozsirovala som si obzor a hltala zivotne skusenosti. Bola som sialane zalubena do svojho chlopa a sucasne nestastna aj stastna. Viac som zurovala, nez studovala, a mala som asi o 20kg menej ako teraz 😢
Pred 5 rokmi som bola na materskej so starsou dcerou a tesila som sa, kedy konecne zrekonstruujeme nase prve vlastne byvanie.

anta
16. kvě 2009

Před 10 lety - to byla léta čundrů a zpívání u ohýnků 😉 Jé to bylo super, to mě fakt bavilo 😉
Před 5 lety - to už jsem makala jak barevná nějakých 5,5 roku 😉

emily333
16. kvě 2009

no pred 10 rokmi som bola uz rok statstne rozvedena a uzivala som si slobodu aj z mojim slnieckom 😉

arvetka
16. kvě 2009

pozoruju, že máme se siss hodně společnýho 😀
před 10 lety
- necelých 14 let
- největší idol leonardo di caprio, se kterým jsme s nejlepší kamarádkou plánovaly budoucnost 😀
- byla jsem bledá, světlovlasá a neurotická
- víc si z tohohle období nepamatuju, ta pravá sranda a sladkej život mi začal až nástupem na střední 😎

před 5 lety
- nejkrásnější období mýho života (zatím? 😝 )
- v květnu jsem odmaturovala a nastoupila na VOŠ, škola mě bavila + měla jsem štěstí na super lidi 🙂
- konečně jsem byla u moře (korfu 😵 )
- obrovsky jsem zbožňovala manžela, se kterým jsem tehdy byla 2 roky
- narostla mi prdel, vlasy jsem si už barvila na tmavo a objevila solárko 😀

ale pravda je, že největší dramata, zvraty a poznávání sama sebe přišlo tak před třemi lety.

karenina
16. kvě 2009

před 10 lety - přesně touhle dobou jsem měla svaťák, takže nervy z maturity a z přijímaček na VŠ

před 5 lety - jsem byla na Erasmu ve Španělsku, pohodička, cestování, spousta kamarádů ze všech koutů Evropy

s manželem jsme už skoro 12 let, takže se mnou obojí prožil na blízko i na dálku 😉

slunicko552
16. kvě 2009

Před 10 lety jsem měla před svatbou,pracovala jsem a tak nějak proplouvala životem.
Před 5 lety jsem už byla taky šťastně rozvedená 😀 A spokojená 🙂

karotky
16. kvě 2009

Před 10.lety jsem se seznámila s mým nynějším manželem (přes dopisní papír-prvni live setkání se konalo v březnu 2000) a povýšila jsem v práci. 😎
Před 5.lety (jsme byli 3 roky svoji) jsme začali se zaděláváním na Adámka a zadařilo se až v červenci 2006 😀

sisi.v
16. kvě 2009

před 10ti lety jsem
- žila v itálii
- pracovala a flámovala
- poznala tátu od Claudinky
- si myslela, že jsem dospělá a všechno vím, všechno znám 🙂

před 5ti lety jsem
- se vrátila zpátky do čech
- nastoupila na vysokou
- se vdala
- měla o 15 kg víc než teď 🙂

poletucha
16. kvě 2009

10 let zpatky: prave dohasinal muj prvni vaznej vztah, ve kterym jsem byla jak ve vezeni, tak jsem si to pak nalezite vynahrazovala...kalby, kamosky, drogy, sex... 😎 bylo to moooc fajn obdobi

pred 5 lety jsem si uzivala svoji prace letusky,cestovala po celym svete a hledala toho pravyho...a nasla 😀

len
16. kvě 2009

Před deseti lety:
- byla jsem prvním či druhým rokem na vejšce (kdežto jsem pak zkejsla sedm let)
- bydlela jsem u mojí milované babičky (která pak koncem toho roku náhle zemřela)
- otřepávala se z krátkého vztahu a přemýšlela, jaký bude ten další (do roka pak přišel můj muž)
- uvažovala, jaké by to bylo vypadnou na čas pryč (do roka jsem odjela na rok do UK)
- vydělávala jsem doučováním matematiky a AJ báječnou stovku za hodinu a říkala si, že až si pořádně našetřím, pojedu do Londýna na Fantoma Opery 😀

Před pěti lety:
- už jsem konečně končila tu vejšku
- pracovala jsem na částečný úvazek za báječných 400 denně a byla odhodlaná, že tento obor (navrhování interiérů) mě bude jednou živit
- měla jsem skvělý vztah a uvažovala o svatbě (přišla do roka)
- s mužem jsem bydlela v onom bytě po babičce
- byla jsem pevně přesvědčená, že do třicítky zvládnu porodit dvě děti (nepovedlo se jediný)
- do UK jsem jezdila snad každý rok a Fantoma Opery už v té době viděla dvakrát 😀

Dnes:
- mám po vejšce
- po čtyřech letech mě vyhodili z práce, jejíž obor byl mým představám hooodně vzdálený (plat taktéž 😉), takže teď nepracuju vůbec a nevydělávám nic, jaký pokrok za těch deset let 😀
- děti nemáme a už tři roky lítáme po doktorech
- právě jsem se vrátila z UK a viděla tam - ne, Fantoma Opery už ne, tentokrát něco jinýho 😀
- a teď jsem odhodlaná najít si práci v oboru a do pětatřiceti porodit tři děti
- tak se mě zase zeptejte za pět let, jo? 😉

jabjunka
16. kvě 2009

Před deseti lety mi bylo 28 let,měla jsem dvě krásné děti,Járu 10 let a Terezku 6 let a rzcházela jsem se s manželem.
Začínala jsem nový život s kamarádem se kterým jsme se 1O let míjeli.
Nechali jsme se oba tetovat. 😀
Začali jsme uvažovat o miminku a hned na první pokus se to povedlo. 🙂
Těžce jsem onemocněla,o mimčo přišla,léčbou jsem nabrala 30 kilo. 😒
Prodávám byt ve městě a kupuju domeček na vesnici. 🙂

Před pěti lety jsem se vdávala za onoho kamaráda a na svadbě už s námi byli děti 3,protože jsme spolu měli 2 a 1/2 roku starého syna Matýska. 🙂
Spokojeně jsme si žili v domečku a měli 4 psy. 🙂

Dneska pořád spokojeně žijeme v domečku,děti už jsou 4,protože 12.5. to byly přesně 3 roky co přibyl ještě Štěpánek,pořád máme 4 psy a já se konečně pokouším sundat těch 30 kilo nadváhy. 😀

janulle22
16. kvě 2009

pred 10lety

bylo mi 12 let..

takze zakladka, jezdila na prazdniny a vikendy k tetce na vesnici tam jsme byli parta hrali fotbal, prekopku, honku... 😅 😀
mela jsem nej kamosku a prespavaly jsme jedna u druhe prozivaly spolu prvni lasky,polibky,no vse... nej kamosky jsme do ted...
bezstarostnej zivot... to bylo boziiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵

pred 5lety - 17let...

jsem byla ve druhaku v PV chodila denne do hospody,kourila, kalila, delala prusery,nahanela chlapy... no co k tomu dodat... 😅
pak jsem poznala MP a najednou me hospoda nezajimala a ja se zacala i ucit a uz byla jen na intru zadna hospoda nic... 😀
pak uz jsem vse podnikala s pritelem...diskoteky zabavy hospoda... ale uz ne napita, ale trapne strizliva a stydliva... 😅 😀

nyni-22

s pritelem jsem porad, mame 2letyho Adamka a az na par chvil kdy by jsem ho zabila a rozkrajela na kousicky a utrhala vsechny nehty 😀 😀 😀 (MP)tak je to v pohode... 😵
mam dva vyucni listy a od zari nastupuji na nastvabu a kdyz se mi povede, tak budu mit maturitu... 😉

lucianka
16. kvě 2009

Před 10-ti lety...
"dvacítka" za dveřmi, rok po maturitě, nezaměstnaná...
chodila jsem už rok s klukem, kterýho jsem strašně milovala od 15-ti 🙂, bydlela jsem s tátou

Před 5-ti lety...
pracovala jsem ve firmě, kam jsem nastoupila na podzim 99 (a kam se asi po MD vrátím 😅
začala jsem chodit s mým nynějším manželem, bydlela jsem sama

Takže vcelku nuda 😅

jabjunka
16. kvě 2009

Sem si přidala u Járy dva roky........bylo mu v té době 8 let. 😀