Co mám koupit manželovi k Vánocům?

pavlina05
22. lis 2010

Poradíte? Nečte,nepije, kosmetiku moc neřeší...zajímá jej pc....

zuzik.3
22. lis 2010

jéé, to je jak u nás, nemáme stejného manžela 😀 😀

mamkamarketa
22. lis 2010

budto nakej zazitek, dvd, na obleceni chlapy taky moc nejsou. nebo nejakou blbinu (elektricke triko) nebo pokud se rad hybe permanetku do fitka, predplatne jeho oblibeneho casopisu, novin. nebo neco praktickeho? treba naradi 😅
muj znamy (40let) byl uplne mimo z vrtulniku na dalkove ovladani... chlapi jsou zkratka velke deti 🙂

jakoubka
22. lis 2010

Blbůstka,ale pro chlapi super 😀 😀 -mravenčí akvárium 🙂
http://www.nakupka.cz/vyrobek/mravenci-akvarium...

evena
22. lis 2010

ahoj, chlapi jsou jak děti, teda aspoň na mýho to platí na 200% já kupuju modely aut a jak zmínila mamkamarketa ten vrtulník .. můj je z něj hotovej, když jsme v hračkářství tak je očumuje, takže jdu do toho 🙂 praktické dárky nesnáším 😝

beruska2x
22. lis 2010

MM si vybral hru na PC - vysla ted 9. listopadu tak jsme ji predobjednavali, pak mu poridim keramicky hrnec na utopence - dela si je sam a je na to desne pysnej 😀 to bude mit vradost a jinak nevim..

klaraemma
23. lis 2010

ahoj, já letos kupuju lyžařský kalhoty 😉

berynka
23. lis 2010

já koupila tašku do práce, co si přál, pak toaletní vodu Fahrenheit od Diora a předplatné časopisu AutoTip 😉 . Loni taky dostal vrtulník na dálkové ovládání.

sabkaaa
23. lis 2010

Děvčata, je to uplně jednoduché. PANVIČKU - aby mohl vařit, PONOŽKY - at jim nesmrdí nohy, TRENKY - at nemusíme tak často prát 🙂

johankat
4. pro 2010

😀 co třeba poukaz na pobyt nebo na večeři, kam byste mohli jít oba? Ráda koukám na nabídky na www.zapakatel.cz, jsou tam občas dost dobré věci... 😉

ygreen
6. pro 2010

je to k pousmání, ale já manželovi kupuju lego 😀 od té doby co jsme byli asi před půl rokem v muzeu na výstavě lega, je z toho hin, vzpomíná na to jak si stavěl když byl malej, a jak se těší až syn bude dost velký, aby si mohli spolu stavět a hledá si lego na netu, když se nudí. Tak mu udělám radost a dostane Lego castle historickou vesnici, aby si pohrál, doma má starostí až dost. Ale je to jen recese, páč jinak si kupujeme průběžně co chceme.

66sandy
2. pro 2013

ja si nevim rady,bud parkovaci kameru do auta,nebo in line brusle, protoze rad jezdi , a ty co ted ma,tak ty jsou uz stare,a nebo nejake obleceni,protoze sam si nic nekoupi,takze jedno z toho urcite ,ale co???????????????

ewelina
3. pro 2013

každý správný muž nosí v kapse nůž.... zavírací kudlu, ta se hodí vždycky 😉 http://www.nozirstvi.cz/kapesni-noze/velke-mult...

vladek141
Odpověď byla odstraněná
Zobraz