Co muži ve vztahu chtějí?

winielka
7. lis 2008

ahojky,
přišla některá na to co vlastně muži chtějí?co si přejí a jak si představují život s partnerkou??
potřebovala bych poradit,máme už delší dobu krizi ve vztahu,a potřebovala bych názor asi více lidí.
😕

winielka
autor
7. lis 2008

já si myslim že žárlí protože ví co chlapi s ženskýma dokážou jestli tedy takovej byl před tim...
třeba také předtim měl vdanou s dítětem....tedy před tebou.

sisstin
7. lis 2008

winielka: no to neměl..přede mnou byl ženatej, pak měl jeden vážnější tříletej vztah..a pak to střídal hlava nehlava 😅

winielka
autor
7. lis 2008

tak ho zkus požádat o ruku ty?....muj muž mě žádal dvakrát ....já furt nechtěla, 😅
a pak se zeptala spontálně sama....ale znam i lidi co spolu žijou víc jak už deset let a nejsou vdaný,
já osobně můžu říct že je to jen ten papír... 😎

sisstin
7. lis 2008

winielka: my se žádáme furt..ale jen tak ze srandy 😅 ono když není, kde bydlet..a nejsou peníze na nějakou svatbu..tak je to fakt kravina 😅

mili84
7. lis 2008

Ahoj holky, tak tady tak pročítám tuhle diskuzi a rozhodla jsem se sdělit, co mi jednou řekl jeden můj expřítel (kterého jsem si naštěstí nevzala). Měli jsme tenkrát rozbroje i ohledně jeho nevěry a kolem dalších milon věcí...a on mi na to povídá: Ale chlapi prostě nebudou dělat to, co se od nich očekává!! V tenhle moment jsem toho dost pochopila... chlapi chtěj bejt prostě nezávislý a mít pocit svobody a hlavně svobodnýho rozhodování. Takže jakmile cejtěj, že se po nich něco jakoby násilím chce, nefunguje to. Je to vždycky na tý ženský, jak to dokáže diplomaticky zaobalit 😉 Ženská prostě musí být diplomat, protože chlapi jsou fakt složitý stvoření 😎 Takže pokud po nich něco chceme, musí to vypadat tak, jako kdyby na to vlastně přišli sami 😉 Nesnášej bejt něčím svázaný nebo mít pocit, že je něco, nebo někdo tlaší do kouta - a to mluvím z vlastní zkušenosti 😎 Nám to díky tomu doma klape a nemáme sebemenší problémy. Jeden druhému důvěřujeme a vzájemně tolerujeme svoje chyby. A manža nemá sebemenší pronlém s tím, aby mě pustil přes noc se sedmi klukama na Moravu (s kapelou,kde jsem zpívala). Na druhou stranu ví, že tu volnost dostává i ode mě - nebráním mu se snikým stýkat, ani nikam jezdit...prostě si věříme 😉

zanetka82
7. lis 2008

Tak my jsme teda manželé teprve 2 roky a je to opravdu jen o tom papíru 😉 nic se nezměnilo 😀

mili84
7. lis 2008

Nám se teda tím papírem změnilo dost - jsme si o dost bližší 🙂 Je to takové jiné...rozhodně lepší.

winielka
autor
7. lis 2008

mili84:jo to je ok. ale jak na to , jak do děláš ???? jak dokážeš ¨trochu¨ svého muže změnit a on se toho sám nevšimnul??? 😀já jen chci ,kdýž já mam snahu mu v určitejch věcech vyhovet,tak aby mi on také v něčem vyhověl ale to nefunguje.on se prostě měnit nebude a když se mi to prostě nelíbí tak si mam hledat někoho jinýho... 😢

zanetka82
7. lis 2008

Já teda nevím jak vy ale já jdu na to přes jídlo 😀 😀 😀 . Ale v mnoha věcech mame na vše stejný nazor 😉

zanetka82
7. lis 2008

Winielka- že jsem tak trochu troufalá 😉 klape vam to aspoň v posteli? 😅

sisstin
7. lis 2008

zanet: tak na domácnost je u nás on.. 😅 já ee 😅

zanetka82
7. lis 2008

😀 😀 😀 sis

zanett
7. lis 2008

winielka - promin, ale prijde mi to trochu naivni, ze chces nekoho menit. Vis prece, jak se na to divaji chlape; kdyz si najdou zenskou, tak se podivaji, jestli si s ni budou mit co rict a pokud ano, tak jdou na vec a pokud ne, tak jdou od ni, protoze vedi, ze ji nezmeni. Jenom zensky chcou porad nekoho menit a predelavat k obrazu svemu (tedy, ja nikoliv, protoze na to se mam moc rada, necht vim, ze je to naprosto zbytecny). Kdyby si zensky hledali protejsky stylem, jakym to delaji chlapi, vyresilo by se dost problemu (coz v podstate potvrzuje tvuj pritel/manzel, kdyz rika, ze bud se ti bude libit/vyhovovat ti, jaky je, nebo si mas najit nekoho jineho, kdo ti bude vyhovovat lip. Myslim, ze ma naprostou pravdu. Nikoho stejne nezmenis, jen si znicis nervy.) 😝

sisstin
7. lis 2008

zanett: naždáááááááááááááááááááááááááááááár..tys tu chyběla 😵 😵 😵

winielka
autor
7. lis 2008

jo jídlo,muj muž je v práci a normálně nejí,....jen saláty a kuřecí.večer mu stačí polívka....
my se taky shodnem v nmoha věcech... ale máme problém viz:nahoře.....
já ho nechci ztratit,je v jinejch věcech fantastickej,pomáhá mi se vším,děti zati nemáme ale plánujeme,

on vaří uklízí pere a i žehlí.. 😀 domácnost máme rozdělenou,on prádlo a žehlení....já to ostatní,myčka,kuchyn obývák...když přijde z práce sejdeme se doma a deme spolu na jedno nebo na dvě,večer si uděláme spolu něco dobrého a pak telka.... 😎

zanett
7. lis 2008

caaaau, sis, Heled, ja mam na tebe jednu stiznost- to ICQ, ktery jsem si hlavne kvuli tobe stahla, mi znicilo PC!!!! Tak jsem musela kompletne defragmentovat hard disk a vsechno nainstalovat znovu 😝 No ale jinak kamosky, jo 😉 😉 😉 😉 😀

mili84
7. lis 2008

winielka: Nesmíš to od něj očekávat, protože to dáváš pak zbytečně najevo a to chlap vycítí a už je to o tom, že cejtí, že se od něj něco OČEKÁVÁ...je to fakt o tom. Je to hlavně běh na dlouhou trať, chlapa nezměníš, ale můžeš si ho vychovat 😉 Nedá se říct, jak to dlouho trvá...nevím...Víš a taky ještě jednu věc Ti řeknu: když už nic nefunguje, u nás zabírají nefalšované ženské slzy 😎 ale to nesmí být moc často, aby mě neměl za hysterku. Ale už párkrát to pomohlo - udělej ze sebe chudinku a on pak bude mít pocit, že Tě musí zachraňovat a najednou že je vše na něm a pak se cítí jako vítěž, když se udobříte, protože je to přeci jeho zásluha 😉 No a další stadium je "potvora". Tam doufám nebudu muset nikdy zajít (i když v minulých vztazích jsem to párkrát použila... 😅 😅 Nemluvím o naschválech, ale zamysli se, co se nelíbí jemu....? No aještě u nás funguje jedna věc - nekárej chlapa za něco, za co čeká, že bude káraný. Přejdi to a nemluv o tom, on se k tomu sám vrátí, protože mu to bude divné. Chovej se jako kdyby nic, bav se s ním jen o nezbytně nutných věcech, ale s úsměvem. A pokud mu to nedocvakne, tak přejdi na fázi "potvora". Beze slova, bez hnutí brvou. A věř, že věta: Já na tom ale nevidím nic špatnýho na chlapi funguje 😉

mili84
7. lis 2008

zanetka82: Tak jídlo u nás funguje taky🙂

winielka
autor
7. lis 2008

já ho nechci měnit .... 😔 jenom si přeju aby mě trochu chápal co mě vadí....defakto toto téma je u nás jediné téma hádek. 😖

sisstin
7. lis 2008

zanett: jak tooooooooooooooooooooooo? 😲 No mně už přišlo divný, jak ses zaregistrovala..páč mi přišla nějaká kravina 😔

mili84
7. lis 2008

winielka: Já taky manžela neměním, to ani nejde🙂 Je to taky otázka komunikace...a vzájemné tolerance. A jestli nedokáže udělat ústupky, tak bych uvažovala, jetsli to má vůbec cenu...

suki
7. lis 2008

mili84 tak to máš teda těžkou pravdu, u nás to tak funguje na 100% můj přítel musí absolutně na vše přijít sám, když ví, že něco chci, tře aby mě požádal o ruku, tak to neudělá, a udělal to až když jsem myslela že to tak nebude nikdy. A je to tak naprosto se vším u nsás- s hypotékou, a tím, jestli chceme mimi....Vždy musel přijít on, že to chceme, i dyž já jsem to navrhla dávno před tím 😀 🙂

mili84
7. lis 2008

winielka: Ono nejlepší je si o tom v klidu popovídat...jenže někdo to bohužel nedokáže...nebo spíš nechce...

zanett
7. lis 2008

sis, dobry 😉

Milli - ja bych s podobnymi radami byla opatrnejsi, protoze takove ty rady jak z casopisu pro pubosky 'Bud potvora!' nebo 'Pouzij slzy' atd atd atd 😝 , to mi prijde dost degradujici vuci tomu chlapovi, protoze me by treba dost nastvalo (a zklamalo), kdyby na me MP zkousel nejake 'finty' a triky a nebyl tak svuj 😝 Myslim, ze nejlepsi je byt sama sebou (protoze dlouhodobe se stejne moc pretvarovat neda) a bud to klape a jsou spolu, nebo to neklape a jdou od sebe a zadna 'nastavovana kase' nema cenu...

winielka
autor
7. lis 2008

a na tu domácnost.....on to dělá sám od sebe a rád... 😀 fakt zlatej 😀
nemusim mu řikat že má vynést koš....vynese ho sám!
zanetka82:a v posteli,super....někdy víc někdy mín podle toho jak jsme unavení z práce,nikdy si nestěžoval
spíš vychvaloval...
slzi šli na začátku,hádka a řev....ignoruje,uzavře se do sebe nemluví a jde spát,a je schopnej nemluvit i tři dny.
to mě trápí nejvíc.to když nemluví. 😖

sisstin
7. lis 2008

holky..já někde četla, jak šel týpek na hazjlík..a tam byl cosmopolitan..tak si ho začal číst..nějakých 10rad, jak uspokojit muže..a pak večer přišla přítelkyně..a přesně bod po bodu začla 😝 😅

zanetka82
7. lis 2008

Tak nemluv taky....když za to nemužeš 😉

zanetka82
7. lis 2008

Prostě bych asi zkusila překousnout to jestli žarlíš a dávaš mu to najevo? Já bych nedala na sobě nic znát (a taky nedala) 😉

mili84
7. lis 2008

zanett: To nemám z časopisu, ale z vlastní zkušenosti 😝 Na každýho prostě funguje něco jinýho a každá z nás používá jiný taktiky. Některá víc okatě, některá míň...ale každá nějaký. Veškerý lidský vztahy jsou o taktizování. A nevidím prosblém zůstat při tom sama sebou...

winielka
autor
7. lis 2008

zanett?jo to máš pravdu....hrát na city...to je nebezpečný.
já když brečím tak to tak cítim....nebo když sem vzteklá...
jenom chci aby pochopil že se mi moc nelíbí když jen tak na oko jakoby flirtuje s ostatníma....a že když na toto téma uhodim tak aby mě neřikal že ho nervuju....protože to ubližuje...! 😠