Co muži ve vztahu chtějí?

winielka
7. lis 2008

ahojky,
přišla některá na to co vlastně muži chtějí?co si přejí a jak si představují život s partnerkou??
potřebovala bych poradit,máme už delší dobu krizi ve vztahu,a potřebovala bych názor asi více lidí.
😕

mili84
7. lis 2008

zanetka: Jojo, dyť říkám, s úsměvem to přejít...

winielka
autor
7. lis 2008

ale jak si takhle s vámi všema píšu začínám uvažovat jinak,
ono to může bejt i tak že ho to opravdu nervuje,tyhle věčný témata,on už žárlit pomalu přestal...
a myslimže z toho chce taky ven jako já...
nejlíp by bylo u mě asi na to nemyslet....a par dní nedělat dusno,pak se uvidí,
myslim že chlapi nemají rádi ufńukaný holčičky co si furt stěžujou...a hlavně nemají rádi výčitky,vlastně...
aby sme udělali spokojenýho chlapa musíme chválit,chválit a zase chválit......myslet si co chceme. 😅

zanett
7. lis 2008

mili - no tak samozrejme, ze kazdemu vyhovuje neco jinyho. Ja bych ale treba nechtela, aby MP pouzival nejruznejsi taktiky, protoze nejsem osel ani dite, nybrz mam rada uprimnost a davam prednost tomu, ze si problem probereme a vyjasnime jako dva rozumni dospeli lide a nejruznejsi taktiky a figle radi prenechame pubertakum 😝 To je ale take mozna hlavne proto, ze MP je vyrazne starsi nez ja (viz foto) a ja mam vyspele jedince rada a clovek v pokrocilejsim veku stejne zjisti, ze vsechny taktiky jsou radoby na jedno brdo a uprimnost je vzdycky nejlepsi. No ale kazdemu co jeho jest, ze jo 😝

suki
8. lis 2008

Já si myslám, že MP sní o finanční nezávislosti, o tom, že si udělá z nějakýho starýho vraku nějaký pěkný žihadlo a že spolu budeme mít aspoň 4 děti, což teda nevím jak je dáme 😀 😀 😀

slunicko552
8. lis 2008

suki- 😀