Co muži ve vztahu chtějí?

winielka
7. lis 2008

ahojky,
přišla některá na to co vlastně muži chtějí?co si přejí a jak si představují život s partnerkou??
potřebovala bych poradit,máme už delší dobu krizi ve vztahu,a potřebovala bych názor asi více lidí.
😕

sisstin
7. lis 2008

winielka: to je moc všeobecný 😅

musilka
7. lis 2008

wini no tak tohle já jsem ještě nepochopila vůbec. My máme teď taky docela slušnou krizi už se chytáme posledních šancí a jak si představuje manža život to fakt nevím. Mě připadá že každej tejden chtěj něco jinýho.

womenne
7. lis 2008

winielka skus sa ho na to spytat lebo inač sa to nedozvieš iba ak by rozpraval zo sna 😅 kamoška ma krizu už polroka skoro vobec spolu nekomunikuju a to je chyba nevedia ako ztoho von obaja su tvrdohlavy,najlepšie je si sadnut a porozpravat sa,my to robime často,stale sa rozpravame je to vo vztahu velmi doležite mojho vždypoteši ked mi može rozpravat o svojej praci ked mi poviem svoj nazor,ja mu zase poviem čo maly stvarali cely tyžden aby bol v obraze 😉
My komunikujeme najme vo vani 😀 je to fajn naozaj sviečky ...pokecame o všetkom možnom sme tam aj hodinu rekord bol skoro 2 ale to sme preberali odchod od jeho rodičov 😉

winielka
autor
7. lis 2008

já sem s manželem tři roky.nejdřív žárlil on pak já ...pořát stej kolotoč,.....
někdy mě už to štve.chtěla bych už mít klid a spokojenej život milujuho ale vždycky se mezi náma něco objeví.

winielka
autor
7. lis 2008

my si povídáme až až skoro každej den ale vždy když mu řeknu co mi vadí dělá jako že neslyší.... 😢 co vím tak jeho samotného to taky trápí,nevim kde je chyba.oba dva to chceme změnit ale nejde to.

zanetka82
7. lis 2008

Ahoj. Tak my jsme s manželem už 10 let. Taky jsme měli nějaké hadky ale krizi ještě nee. Možná je to tím jak píše Womenne mi si s manželem pořad povídáme někdy i do 2 do rána. Partneři si musí umět naslouchat a dělat kompromisy. Podle mého 😉 🙂 ....neměnila bych za nic na světě 😵

johanda
7. lis 2008

O čm sni muži nevím, ael můj muž sní o tom, že ho překvapím oděná do prádla hodného zaměstnankyně prvotřídního bordelu a osouložím ho hned v předsíni. S dvěmi děcky organizačně složitější, ale blíží se jeho narozky, tak možná... 😀 Co si vymyslí posléze si netroufám tvrdit.

Winielko - a měli jste k tomu žárlení důvod?

womenne
7. lis 2008

zanetka mi sme boli taky isty ale ako sa narodili dvojičky tak zaspim aj po stojačky 😀 ale kedysi sme kecali stale strašne sme si rozumeli aj my sme mali taku malu nezhodu vybavilo sa to minuly vikend riadnesom sa vyziapala a povedala čo ma trapi nechal ma vykričat sa a bol klud potrebovala som to je stale preč a už to nezvladam.mne napr.vadilo žeekd sme vonku uteka predomnou aj s malym a ja s Nikom za nimi nečaka nas ale zumenilo sa to faktsme sa krasne porozpravali.vo vztahu treba robit ustupky ak ta nepočuva prinut ho aby počuval vypni telku sadni predneho alebo priprav pekny večer my sme boli skoro po roku na večeri pred 2tyždnami a to nam pomohlo 😉

winielka
autor
7. lis 2008

ale jak říkám povídáme si a vysvětlujeme si naše reakce co jsme cítili a tak,
vždycky si řekneme že začneme znova,ale hádky se vracejí tak jednou za dva až tři týdny,to pak spolu nemluvíme dva dny....a já vždycky postavim ten most,mam pocit že zanim dolejzám,on nikdy nepřijde jako první.
to mě štve.povídat si umíme o všem.....ale někdy mu něco přelítne přes nos a je pak divnej.
dokonce mi řek že ho nervuju,a že bych se měla dívat na televizi v ložnici že chce mít klid.... pak je mi to líto a přemýšlim nad věcma a pak dochází k tomu že začnu žárlit,myslim si že má někoho. 😢 hlavou se mi honí proč je takovej.

womenne
7. lis 2008

winielka ja na mojho naziapem pravidelne každy piatok pride naruši moj stereotyp,ale spravi niečo zle,ale on to chape tak to je ine ja sanaho nevydržim dlho hnevat ale vždy pride on ja nie teda čest vynimkam,nikedy doleziem ja 😅

zanetka82
7. lis 2008

winielka-tak udeř na něho a zeptej se ho přímo jestli někoho má a když ne tak co mu vadí a proč to dělá. Nějaký důvod musí mít 😉

winielka
autor
7. lis 2008

důvod proč oba na sebe žárlíme je ten,můj muž je starší úspěšný sympatický a kdejaká sekretářka by ho chtěla.
já jsem mladá,hezká a on ví že kdyby nebyl skočil by po mě nejeden z jeho kamaradů.... 😅
pak se hádáme,nedůveřujeme si a začíná krize.
důkaz nikdy nebyl jen takové tušení,v dnešnim světe se dá věřit opravdu jenom svatouškovi....já jsem mu nikdy nevěrná nebyla.a on mě snad taky ne.sama pracuji ve firmě cca 150 lidí a vidim jak se zde všichni podvádějí,¨ženatí neženatí.možná že ten problém jsem já mám hrozný strach.a ten se zvětšuje,když mi občas nebere telefony a dělá jako že je neslyšel,říká že ho nervuju,že chce mít ode mě klid.
začali jsme to spolu řešit,začala jsem mu pomalu důvěřovat,našla si koníček plavání,a posilku, atd....
už jsem myslela že je to ok.
ale včera mu někdo řekl že jsm kde si flirtovala....byl to jen vtip,ale on to vzal vážně,a myslí si že ted když jsem si našla koníčky a jsem občas z domu pryč tak žo ho zase možná já podvádim....tak nevim jak to dát dohromady.
a být zase normální....jako před dvěma lety. 😒

sisstin
7. lis 2008

winielka: tak my dva máme to samé mezi sebou naprosto 😅

karot
7. lis 2008

U mýho manžela bych to tipla na tichou,nenáročnou,poslušnou manželku,která ho bude podporovat v jeho koníčkách,bude ho oskakovat od rána do večera a v posteli mu udělá to,co mu na očích uvidí. 😀
Akorát se trošku spletl v úsudku,když si mě bral,ale naštěstí pochopil,že pokud chce,aby nám to klapalo,bude muset od svých tužeb malinko ustoupit a přizpůsobit se i mým potřebám. 😀

winielka
autor
7. lis 2008

ale já už nemůžu,když sem já zase v poho začne on....a tak to jde pořád.. 😠 mě vadí že občas když jsme ve společnosti tak se rád baví i s holkama,rád rejpe i do holek....a to se mě nelíbí já se bavim normalka,
on je rád když ženy baví 😠 a to mě vadí.
když mu to řeknu tak ho svazuju a on chce mít jenom hezkej večer a nic to neznamená.ale já když se zapovídam na baru je to hned flirtování.
já se snažila změnit on ne....ale taky ho ta situace mezi náme už s.r..e 😀 proto si řikam co vlastně chce???
já se snažim změnit, dolejzam za nim dělam mosty atd....jak z toho tady ven.. 😝

suki
7. lis 2008

u nás je to celkem v pohodě, vždycky si na rovinu všechno řekneme a taky v té vaně, zrovna včera, to je fakt nejlepší 😀 Neříkám, že nemáme krize, ale vždycky jsme ji zatím vyřešili, vypadá, že přítel je spokojený, když mě konečně po 10-ti letech požádal o ruku 😵 😵 😵

Womenne můžu se zeptat kolik vám je? Vypadáte hrozně mladě 🙂

karot
7. lis 2008

Winielka,................tak my se ve společnosti vždycky rozdělili a každý se bavil po svém. 😉
Nikdo na nikoho nežárlil,protože jsme si důvěřovali,ale okolí to občas chápalo trochu jinak.Buď,že jsem flirtovala s každým,kdo se mnou šel tancovat a nebo on sváděl ženský. 😀

suki
7. lis 2008

jo a k tomu žárlení, nad tím já prostě vůbec nepřemýšlím, dřív hodně dávno, jsem byla brutální stíhačka 😅 , ale jednou mi to přítel vysvětlil a mně se otevřeli oči a od té doby jsme v klidu, neřeším to, nešmejdí a nic nechci vědět a je pravda, že mi ani nikdy důvod k žárlení nedal, takže jsem v klidu a ráda, že to mame jak to máme 🙂 😉

arvetka
7. lis 2008

mno....tak můj manžel by se určitě zbláznil štěstím z hodné, trochu vyplašené a stydlivé dívenky, která bez něj nedá ani ránu 🙂

suki
7. lis 2008

arvetka podle fotky to ty asi nebudeš co??? 😀 😀 😀

sisstin
7. lis 2008

suki: já též moc nežárlím, teď se dá říct vůbec..ale MP je chorobně žárlivej..málem jsem kvůli tomu náš vztah ukončila 😔

arvetka
7. lis 2008

suki
jooooooooooooooooooo, teď jsi na to kápla 😀 😀 😀

suki
7. lis 2008

jo to je strašně nepříjemný. když ten druhej moc žárlí, nemůžeš jít ani na kafčo s kámošem ☹ To člověku hodně ztrpčuje život 😠

arvetka 😀

sisstin
7. lis 2008

suki: no kdyby s kámošem..tak už je mrtev..ale ani s kámoškou 🙄

womenne
7. lis 2008

suki dik 😉 manžel bude mat 25a ja 23 😉 ked som bola v nemocnici tak si mysleli že mam 16-17 😀

winielka
autor
7. lis 2008

asi si snim sednu a dáme věci pořádně do pořádku.....kápnu asi na něj vše co mi na srdci leží,doufejme že se zase nepohádáme.... 😝 a ted někam jinam,muj muž má rád ženy co jsou hlavou chlapi, tělem ženy...
prostě má rád nekonfliktní holku co dokáže sedět s chlapama u piva a bavit se o motorkách....atd. 😀

suki
7. lis 2008

womenne super to jste krásně mladí rodiče, no mně se stává, že po mě chtějí i občanku, když nejdu s malou a to je mi 27!!!

winielka tak určitě jsi žena, která se mu líbí, když si tě vzal ne? Prostě si promluvte a bude fajn, uvidíš, to strašně pročistí vzduch

winielka
autor
7. lis 2008

sisstin: tak to já teda normálně s kámoškama můžu,bydlíme v centru vždycky víme kde jsme a s kym....když to jde.dřív jsem chodila s klukama po práci...ale to jsem před dvouma rokama omezila teda uplně přestala,věděla jsem že ho to trápí..... 🙂

sisstin
7. lis 2008

winielka: jj...teď už je to v poho, ale myslim si, že je to tím, že ví...že jdu s malým..a nikdo mě nebude balit 🙄 ...ale ještě před těhu mě opravdu stíhal na každém kroku, neexistovalo si jít z práce někam sednout, jít večer do kina a podobně 🙄

suki
7. lis 2008

sisstin tak to je ale hodně blbý a to tak máte i teď?