Co muži ve vztahu chtějí?

winielka
7. lis 2008

ahojky,
přišla některá na to co vlastně muži chtějí?co si přejí a jak si představují život s partnerkou??
potřebovala bych poradit,máme už delší dobu krizi ve vztahu,a potřebovala bych názor asi více lidí.
😕

womenne
7. lis 2008

suki 😀
moja sestra raz bola s manželom vtedy priatelom v bare mala po 20 a pytali od nej občianku 😀 a raz sme boli spolu mna a sestru pustili čo sme mali po 18 a ju 28ročnu zastavili 😀 vtedy sme sa riadne nasmiali ona je taka drobunka
winielka skus a daj vediet

sisstin
7. lis 2008

suki: ne, je to o hodně lepší..zčásti si to už asi fakt nechal vysvětlit..ale spíš na tom hodně dělá, že mám dítě...což bere tak, že o mně nikdo nebude stát jen tak 😝

suki
7. lis 2008

sisstin jako že z tebe dělá díte neatraktivní a nežádoucí, to je docela drsný...

suki
7. lis 2008

womenne to se stává i mému skoromanželovi 😀 😀

sisstin
7. lis 2008

suki: no to snad ani ne...ale že když máš dítě, tak si tě málokdo odváží balit, pže je jasné, že máš rodinu 😉 😅

winielka
autor
7. lis 2008

sisstin:a jakej máte vztah mezi sebou? jsi štastná? 😉

suki
7. lis 2008

hi hi to je celkem naivní a srandovní, mně se stalo několikrát,že naopak těm borcům to připadne lákavý a zajímavý, že mám dítě a nevypadám jak vykopávka 😀 😀

sisstin
7. lis 2008

winielka: no u nás je to dané ještě tím, že my máme spoustu let vztah na dálku, takže mě jen navštěvuje 😕 já na něm nebyla nikdy závisla, jako některý holky..který bez partnera nevydrží ani dva dny..já mám prostě spíš s malym svůj život..do kterýho mi on občas vpadne 😕 ale nemůžu říct, že by mi to vadilo nebo nevadilo...jsem prostě zvyklá 😎

suki
7. lis 2008

a ty jsi sistin rozhodně taky kus, ale to mu radši neříkej, nebo tě nikam nepustí...

suki
7. lis 2008

sisstin tak to je dobrý, že tě nemůže omezovat, když je žárlivej, tak máš aspoň klid a je pohoda ne?

winielka
autor
7. lis 2008

já sem doufala že snubní prsten mého muže každého odpudí...ale opak pravdou.... 🙂

suki
7. lis 2008

winielka to máš pravdu, mladí ženatí jsou snad ještě větší magnet než svobodní, viděla jsem to u ženatýho kámoše a chlap s dítětem to je magnet taky 😠

sisstin
7. lis 2008

suki: hele..ale jako, on mi třeba dřív volal na pevnou..jestli jsem fakt doma..a nekecám 😅

suki
7. lis 2008

sisstin to je blbý, ale hlavně že jste si to vysvětlili a je to teď lepší... 😉

suki
7. lis 2008

sisstin a vzala by sis ho?

sisstin
7. lis 2008

suki: no my jsme si to moc nevysvětlili 😝 on už viděl, že bych byla schopná se s nim kvůli tomu rozejít..tak zbrzdil..ale vevnitř ho to podle mě sere furt stejně 😝

winielka
autor
7. lis 2008

já si myslim že je to tím že tě má rád a že když se moc často nevidíte,má strach že se prostě něco stane...
nechce tě ztratit...

sisstin
7. lis 2008

suki: jo...jestli někdy budeme společně bydlet..tak si ho vezmu..ale teda zatim mě nikdo nepožádal 😅

sisstin
7. lis 2008

jdu dát malýmu najíst..tak moment 😝

suki
7. lis 2008

sisstin to je zvláštní na jednu stranu žárlí a chce tě mít pro sebe, ale na druhou stranu nepožádá, chlapi jsou v tomhle nepochopitelní...Tomu mýmu to taky trvalo, že jsem myslela, že už to ani nebude, ale překvapil 🙂

winielka
autor
7. lis 2008

sisstin:jaký je to tip člověka?

suki
7. lis 2008

sisstin jasně a nezapomen na Gilmorky , nebo ty nekoukáš?? 😀 😀

sisstin
7. lis 2008

holky..to mám dost..on to jedl 2minuty 😅

suki
7. lis 2008

to jako že to všechno snědl za dvě minuty?? 😀 😀

sisstin
7. lis 2008

suki: jo 😅

sisstin
7. lis 2008

suki: Gilmorovky mě neba 😖

winielka: on je silně rodině založenej typ, fakt domácí..ale zas na druhou stranu, než jsme spolu začli na vážno..tak měl miliony ženských 😅

zanetka82
7. lis 2008

Teda vy jste toho stihly..... 😲 😀

suki
7. lis 2008

Tak to já je zbožňuju, ale to je na jiný tema.

No však hlavně, že ty ženský nemá teď.

sisstin
7. lis 2008

suki: no to sice nevim, ale vzhledem k jeho pracovnímu zatížení by den musel mít asi 48hodin, aby nějaký ženský stíhal 😅

suki
7. lis 2008

Já teď mizím na ty Gilmorky 😀 😀