Co na podlahu na odizolování hluku?

k.ate
10. led 2011

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli nemá nějaká z vás tip na něco, co by se dalo dát na podlahu a izolovalo to hluk, co dělá náš malej raubíř? Poslední dobou (minulej a tenhle měsíc jednou) k nám vždycky vlítne soused, že chce mít klid a že ho malej ruší tím, že si hraje v kuchyni a v obýváku. Samozřejmě se snažím prcka krotit, aby s hračkama neházel a nemlátil, ale když potřebuju něco udělat, není to prostě vždycky 100% a hlavně malýho nechci pořád buzerovat ☹ Do obýváku jsme kvuli tomu dali koberec (což stejně očividně nepomohlo vzhledem k tomu, že tu včera soused zase byl), ale potřebuju něco dát do kuchyně, když tam malej tahá věci ze šuplíků, tak aby to nedělalo takový rány o kachličky ☹ Byt není náš, navíc se do půl roku budem stěhovat, takže se nám nechce nijak zvlášť investovat, ale jsem těhotná a ty "návštěvy" souseda pod náma mi vůbec nedělaj dobře... ☹ Navíc až se přestěhujem a raubíři budou dva, bude se něco podobnýho asi hodit i v tom dalším bytě... Díky za návrhy.

mmmk
10. led 2011

@k.ate Zkus hodit tuhle otazku na modrastrecha.cz Tam ti spis a vic poradi nez tady 😉 Login a heslo tam mas stejne jako sem.

k.ate
autor
10. led 2011

@mmmk dík, zkusím, to mě nenapadlo...

miarosa
11. led 2011

@k.ate Nad námi bydlí lidé, kteří mají taky pěkný uličníky, každý den si myslím že tam hrají bowling, zní to tak a říkám si co tam dělají, protože to jsou rány jak z děla, našemu prckovi bude 10 m a chodí spát pravidelně v 19 h. To nahoře začíná být teprve pořádný mejdan, ale říkám si že to jsou děti a prostě s tím nic neudělám. A co se děje u vás, tak se sousedem bych byla hned hotová, Hned bych mu vysvětlila že jsem těhotná a že se nemůžu rozčilovat, a že se brzy stěhujem, tak ať to ještě chvíli vydrží, že byt není náš což jistě ví, a že nebudu zbytečně investovat do toho a do toho aby se nezblánil, že teď potřebuju peníze pro děti, jěžiš ten by koukal že už by se nevrátil. Tyhle lidi jak se jednou zastraší tak už dají pokoj. Nebo to nechte na manžela protože, někteří lidé jsou vážně nepřijemní. A až se přestěhujete, tak nikdy nevíte kdo tam bude bydlet. Můžou to být lidé, kteří rozumí tomu že dětijsou a chtějí si hrát.