Co na štědrovečerní večeři pro těhulky?

jarunkaxyz1
21. pro 2010

Milé těhulky, řešíte nějak zdravěji přípravu štědrovečerní večeře? Jaký názor máte na domácí bramborový salát s majonézou a třeba vinnou klobásu? Budete si jej odpírat? Díky za názory!

brisalek
21. pro 2010

Nechapu proc bych si je doprat nemela?. Kdyz jsem byla pred 2 roky tehu jedla jsem vse🙂. V tehu jsem nejedla jen plisnove syry, syrove ryby a snazila se jist potraviny cerstve bez Ecek, hodne zeleniny, ovoce, plnotucne cerstve mleko ne krabice......ale zase to neprehanet🙂 Stedry den je jen jeden den v roce.

brisalek
21. pro 2010

Jo a jeste nemocni, male deti a tehotne a kojici zeny byli vzdy vyjmuti i z pustu🙂

vojtisek2007
21. pro 2010

já už na stědrý den byla těhotná 3x a pokaždý jsem měla klasiku - řízek a salát....i šampáněm jsem si připila 🙂

petrunka01
21. pro 2010

já jsem v 9.týdnu a rozhodně si nic odpírat nehodlám.Už se moc těším na salát a řízek (ryby nejíme).Jen se prostě nebudu přecpávat.V prvním těhotenství jsem byla taky v prvním trimestru na Vánoce a tohle mě ani nenapadlo,že bych si měla odříct dobrou večeři...

katzi
21. pro 2010

ani já si nic odpírat nebudu. Na večeří si dám klasicky rybí polívku a kapra s bramborovým salátem. A na lepší trávení dvoječku bílého s vodou 😉 Jen se během celých svátků budu snažit trochu víc krotit v jídle než obvykle, přece jen termín porodu je až v dubnu, tak ať se do té doby unesu 😀

editah222
21. pro 2010

Teda taky mě nenapadlo, že by si těhulky nemohly dát na Štědrý den do nosu. Já teda budu bez cukroví(těhu cukrovka), ale kuřetem se nacpu a trochu salátu si taky dám, stejně tak jako si přiťuknu šampíčkem. 😉

k.jolanka
22. pro 2010

odpírat?? a proč? 😅 dokud jsi těhu, tak si dej co se do tebe vejde, protože jestli budeš kojit, tak už to tak nepůjde 😀 já jsem jedla úplně všechno jako těhule, měla jsem i játra, plesnivé sýry, houby..prostě vše co najdeš na netu, že by se nemělo, samo že jsem to jedla v malé míře, ale nic jsem si teda neodpírala a vánoce jsem si co se týká jídla fakt užila...byly jsme na vánočních trzích, kde jsem se prala langočem, klobásou, do toho trdelníkem, mńam mňam 😀 ale jestli se toho bojíš, tak si dej místo majolky třeba bílý jogurt...a té klobásy té bych se teda vůbec nebála 😀

bertica.h
22. pro 2010

nič som si neodopierala..prečo aj?

bellka
22. pro 2010

Tak já si taktéž , jako většina tady, nehodlám vůbec nic odpírat, miluju manžílkovu rybí polívečku, už se těším na kapra i na bramborový salát 😵 Nejím akorát to, co se v těhu nesmí nebo spíše nemělo by, ale to i proto, že to nejím ani normálně 😉 Takže dobrou chuť a šťastné a veselééé 🙂