Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

mywiel
16. pro 2009

Nie je nic co by som neznasala, lebo si to neviem predstavit zit s clovekom, ktory mi lezie na nervy. Jedina vec co ma mrzi je ze nie je dost silny aby sekol s fajcenim. 😖

munu
16. pro 2009

essi, ked ma tvoj partner len taketo chyby, tak to je dobre 😀 😉 moj muz v podstate tiez ma vo zvyku robit len take malickosti, ale nikto niesme bez chyby a v mojom pripade je slovo nenavidiet velmi silne.. skor by som to povedala u mna teda tak, ze by mohol trosku napravit tie drobnosti.. ale ved aj ja sama robievam take veci 😀 takze mu to nezazlievam 😉

cuttysark
16. pro 2009

zatvarat dvere na WC sme sa uz naucili (teda, robil to len ked siel curat), takisto sme sa naucili ze ponozky sami neokracaju do kosa na pradlo, pomaly sa odnaucame neprdiet nahlas pri kazdej prilezistosti 🙄 🙄 🙄 co fakt neznasam 🙄 🙄 a este sme sa nanaucili kupovat manzelke darky na narodky a na vianoce ☹ ☹ ☹

rimmel
16. pro 2009

mne nevadi absolutne nic..ani to ze necha ponozky na gauci ked pride z prace. proste ma taketo malickosti neserkaju nakolko ja tiez mam svoje "veci" ktore robim 🙂 kazdy sme nejaki...

silvia.t
16. pro 2009

nme strasne vadi jedna vec...ked si umyva zuby a cele umyvadlo je od jeho enzimov zabridene....

esssi
autor
16. pro 2009

silvi jj, to znám 😀

munu já nepsala nenávidět, já psala nesnášet 😀

kubaka
16. pro 2009

momentálně to, že ačkoliv po něm prakticky nic kolem rodiny a domácnosti zásadního nechci, na mou obyčejnou prosbu, aby vyměnil žárovku nebo rozšrouboval poličku odvětí: a to je to tak složitý, že si to nemůžeš udělat sama? 😀

rimmel
16. pro 2009

kubaka nabuduce ked bude chciet "vyhonit" (sorry za vyraz) povedz mu to iste 😀 😀 😀 😀 😀 😀

esssi
autor
16. pro 2009

kubako cháá, u nás zase jede věta: a to musí bejt hneeeed???

mywiel
16. pro 2009

rimmel 😀 😀 😀 😀

rimmel
16. pro 2009

😉

vitty
16. pro 2009

Rimmel, říkám to samé :DD
Ale já mám svého muže ráda, vadí mi pár drobností, ale o nesnášení nemůže být řeč. To bych s ním nemohla být už skoro 12 let. 😉

arietiska
16. pro 2009

Mně na mém muži vadí absolutně do rozvodového vytočení, totální úřední neschopnost! On a papíry... Dále u něj nesnáším větu: kluci říkali /je naivní, dlvěřivý a hodný tele/. 😀 Pak klasika, odkládání věcí kam nemá a jeho zapomnětlivost! A pak to samé jak cuttysark, že ani můj muž e se stále nenauči mně kupovat dárky...

jankaat.
16. pro 2009

co neznasam?...ze niekedy uprednostnuje sport predo mnou 😠

flamenga
16. pro 2009

nič.... nie je dokonalý, ale ani ja nie som... a nedám naňho dopustiť... a napriek "chybičkám" ho milujem stále viac a viac 🙂

arietiska
16. pro 2009

😀 Já jeho laxnost k výše popsanému teda nesnáším ...😉 Světce teda nemám, ale žádnýho ani neznám! Nesnášela bych vždy na někom něco.

claudinka
16. pro 2009

fuuha to je na dlhooo 😀 😀 😀

simlenka
16. pro 2009

muj pavel vypada jak uchyl,kdyz si natira pusu jelenim lojem - fakt byste ho musely videt. a pri plouzaku baleti jak vlastik harapes! na to ze je bordelar jsem zvykla,ale tohle mi pokazdy zjezi chlupy. rimmel - dokonala poznamka 😀 pripomnela mi jeden vpip, moment,zavzpominam.

esssi
autor
16. pro 2009

simlenko cháchááááááá

lenkavano
16. pro 2009

sim 😀 😀 😀 😀 😀

bora8
16. pro 2009

absolútnu ignoráciu časového rozvrhu, on má úplne iné chápanie času a miesta...... normálne na zabitie 🙄 ale to má po svokre 😀

arietiska
16. pro 2009

sim: 😀

simlenka
16. pro 2009

Vtip - ale asi ho smazou a mozna ho znate. manzel pise zene sms: milacku,jsem unaveny,soulozit nebudeme,jen mi ho vykouris. odpoved: lasko,jsem taky unavena,strikni mi to do sklenicky,ja si to vypiju rano. omlouvam se puritanum a tem,ktere to pohorsilo.

rimmel
16. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakoubka
16. pro 2009

na všechno má čas 😒
Měla jsem příjem do porodky na 8 ráno a pán si přijel domů z práce za 10 minut 8 😠 Máme to do porodky 20 minut 😒 i

Alw sedět u rybníka 5 hodín a nemít ani záběr na to čas má 😀

arietiska
16. pro 2009

sim: 😀 😀 😀

jakoubka
16. pro 2009

sim- 😀 😀 😀

martimarti
16. pro 2009

Takže milé dámy, čtu tady tuto diskuzi a najednou koukám, že mi partner kouká přes rameno 😉 😉 😉 a čte... 😀 😀 😀 Poté znechuceně prohlásil: "Teda to jsou diskuze, místo aby jste se bavili, jak upéct pracny, aby byly co nejdříve měkké" 😀 😀 😀
Tak bacha, když čtete, kdo vám kouká přes rameno 😉 😉 😉

bora8
16. pro 2009

no nič si s tým časom nerob - mňa nechal v pôrodnici čakať 4 hodiny aj s malou než si spomenul 😖 viete si predstaviť moje popôrodné stavy - vtedy som tuším prvý krát chytila hysák 😀 😀 😀

jakoubka
16. pro 2009

a ještě,když po mně přeskládával potraviny v ledničce 😠