Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

rimmel
29. led 2010

knobloska take poznam, raz musel v praci ostat dve hod.navyse a potom este aj v sobotu isiel s detmi dakam na dve hodky tak som tiez nebola nadsena, dokonca som plakala 😅 😀 ale urcite som mu tonevicitala i ked bola som nasrata..ale potom mi oznamil ze v pondelok pride domov o tie dve hodiny skorej tak som sa ukludnila 😀

lea132
29. led 2010

noooo tak ja sa asi rozpisem 😀

Mna napriklad do nepricetnosti vie vytocit veta " uz idem " 😝 A jedenie mojho draheho, tak to vytaca vsetkych okolo. Napr. nalozi si obed, zje polovicu, potom si nacne cokoladu, tiez ju nedoje, na to si da ovocie, potom si spravi nejaky chleba a vecer na stole ostane z kazdeho trochu a nikdy nic nedoje..To vo mne zvysuje obratky 🙂
Alebp on a upratovanie, ja tiez nie som extra poriadkumilovny typ, ale co on dokaze spravit, tak to je moc aj na mna. Ponozky a ine casti oblecenia na zemi ma nejak neberu, ked si ich neda do pradelnika jeho problem, nebude ich mat oprate, ale tie jeho zvyky, ze rano to spravim.. 😝 Riady teda umyva vacsinou on, ale ide ich umyt, az ked si nema do coho nalozit jest..
S doskou na zachode teda problem nemame, pretoze mm nemoze curat postojacky, lebo sa pri tom musi hrajkat na telefone 🙂
A este nemam rada, ked pouziva medovy sprchac, to mi strasne smrdi 😅
A stale meska, nejak nema pojem o case...
A otazky typu, naco vetras, ved som rano vetral ( to povie vecer ), alebo "ved som vysaval pred tyzdnom"...
A najlepsie je, ked si vacsinu aj tak vzdy spravim sama a on potom povie " ved tu vsetko robim ja " 😀 No ved hej, ja som na materskej "dovolenke", to je oddych...Hlavne, ze ked mal minule malu hodiny, tak zaspal na pol dna, ked som prisla 🙂
Ale inak ho mam velmi rada 😎

adusaa
29. led 2010

lea, tak to si stastna zena ked len to ako je ti vadi. tvoj manzel u vas aj povysava. Umyva riady? Tak to klobuk dolu. Myslim ze mas ako taky oddych kedze si na materskej dovolenke ked ti manzel v domacnosti aspon takto vypomaha. ja som na vsetko sama.

rimmel
29. led 2010

adusaa a preco ti tvoj muz nepomaha??

adusaa
29. led 2010

rimmel, myslim si ze tvoje nazory su zcestne. Tvoj nazor na vec je taky, ze mame cusat, robit zo seba sluzky a zakazdym za manzelmi upratovat a chodit so smetakom Ako sorry. Ked budes tehotna, na rizikovom, alebo budes chora tak, ze budes priputana na lozku tak by si urcite ocenila, keby tvoj manzel bol nauceny napr. vymenit toaletny papier na zachode, alebo si vyvesil za sebou mokry uterak ktorym sa prave osprchoval, alebo umyl po sebe tanier. neskutocne by ta to stvalo, keby ze zijete doma ako v psinci koli tomu ze jeho mamicka ho nenaucila poriadku, koli tomu, ze si chodila cely zivot za nim ako sluzka so smetakom. Moj brat sa ozenil, jeho zena na neho neda dopustit, je poriadkumilovny, pomaha stale upratovat, umyje po sebe vanu so saponatom ked sa okupe, umyva umyvadlo po sebe, vysava, chodi na nakupy, raz za cas uvari, umyje si po sebe riady, cakaju babatko a moja svagrina na neho neda dopustit, keby ze sa ma starat o dalsie "decko". Vdaka mojej mame ktora ho naucila ze zena nieje sluzka v rodine, ale rovnocenny partner je stastna zena. Ucme preto nase deti poriadku a ked nasi manzelia niesu poriadkumilovni a myslia si ze veci sa "upracu same" a ze je to samozrejmost ze si nechaju po sebe znacky ako psy - tanier na stole, zdvihnuta misa na wecku, ponozky po byte, neustlana postel, peniaze kade tade, tak to kludne povecme najblizsie na navsteve svokre pred manzelom. uvidite ako sa bude "mamicka" hambit. Ked som bola este na zaciatku manzelstva s niecim takym nespokojna spomenula som to svokre a nakoniec ked to robil neustale, tak som to po nom upratala ale dodala, ze ked pride mamicka najblizsie na navstevu zas jej to pripomeniem a neustale dokola. Tak to prestal robit 😉 Ale tiez to este nieje idealne, ale uz je to radikalne zlepsenie. A ja mam o starst upratovania po jednom clenovi rodiny menej. Mam dve deti, tak mam co robit a nie este okolo chlapa behat. Ma navarene, upratane, vyvonane, peknu manzelku tak ocakavam od neho ze mi nebude pridavat robotu ak chce mat full servis, musi sa na tom pricinit aj sam.

adusaa
29. led 2010

nepomaha mi, lebo mi nemusi pomahat. stiham vsetko sama. nerobi mi uz taky bordel ako to bolo na zaciatku.

lea132
29. led 2010

adusa hej poumyva, povysava, ale musim mu vsetko 500 krat zopakovat 😝

A este ma napadlo, ked uz mam fakt na neho nervy ( som nervak , to musim priznat ), ak on na mna pozrie a povie: " Ja som ale strasny debil " 😀 A to ma nejak vzdy rozosmeje a je po nervoch 😀

rimmel
29. led 2010

adusaa ale sak oto nejde ze stihas, kazda znas stiha, ide o to ze to nemusis vsetko sama robit..ja tiez cez vikend stiham navarit, ale vari soboty muz...aby som ja nemusela a oddychla si .

😀 aneviem fakt neviem odkial beries ten nazor ze zeny zo seba maju robit sluzky...ja ked som porodila, mu zmi robil full servis..nic absolutne nic som nerobila..moj muz navari, uprace, umyva riady castejsie nez ja, vysava...berie maleho von aby som si ja mohla dat vanu ci si oddychnut, maleho kazdy den umyva, dava mu veceru, prezlieka, prebaluje, meria teplotu, atd..proste ma vie vo vsetkom nahradit. sme tim. vsetkorobime spolu.

az na kupelku tu rada upratujem sama ale ak ti zachod zaspini, umyje si ho sam a to bez toho aby som ho nato musela upozornit..

mne na mojom muzovi na rozdiel od teba nevadi absolutne nic. tak fakt nechapem kde sa to v tebe nabralo napisat co si napisal 😕

ps toaletny papier vymiena, nic som ho nemusela "ucit" ako tomu ty hovoris.

kazdu ale kazdu sobotu rano, vstane, zobere si maleho aby osm sa mohla vypspat nakolko v noci casto vstavam kojit, a zatial aj uprace cely byt, resp obyvacku a umyje vsetkok riad a poumyva kuch.linku. 😝

rimmel
29. led 2010

pardon ze odkial beries nazor ze ja si myslim ze zeny maju robit sluzky.

a na rozdiel od ostatnych ja mojmu muzovi nic pripominat a hovorit co ma robit nemusim, a ani nemienim, niesom jeho mamicka...

dzio2
29. led 2010

rimmel a co potom robkas ty?ono je pekne ze ti tak pomaha unas napriklad si pomahame navzajom on mne ja jemu rezem drevo stiepem drevo ukladam ,dokonca som si sama oblozila chodbu kamenom , malujeme spolu , atd a to iste manzel umyva riad zehli , vysava stara sa o deti navari , no moj nazor je ze by to tak malo byt , pomahat si ale predsa je jedna vec co mi nanom vadi,ze je flegmatik,lebo preneho nieje nic problem,a nic ho nerozhadze, a ked ide o nieco vazne tak mam pocit ze mu to je jedno ale ono to tak nieje

rimmel
29. led 2010

dzio co robkam ja? no vsetko..ako uz hovorim vsetko robime spolu az na to ze cez tyzden varim ja kazdy den,plus zvlast varim pre maleho, zatial co on sa s nim hra ked pride z roboty. inak robime vsetko spolu. vsetko. az nato nocne vstavanie, lebo on prsnik nema ze ano 😀 alebo nakupy robim ja.kedze on je v praci ale cez vikend ideme spolu.

a za moju najdolezitejsu manzelsku povinnost..v uvodzovkach..povazujem denny SEX 😀 😀

rimmel
29. led 2010

a pranie to tiez robim iba ja ked som s malym doma...

zuzanocka
29. led 2010

chech, dobra tema 😝

tak ssa pridam aj ja...
mna strasne vytaca, ked MM zacne reptat, ze som "zasa" nechala sacok z kosa pri dverach... ved ked pojdem na dvor (co je kazdu chvilu), zoberiem ho, nemusim ist hned a zaraz.. a pritom moj drahy je takyyyyyyyyy strasnyyyyyy bordelar, ze az strach.. ja proste NECHAPEM, ako moze poukazovat na "chyby" druhych a sam byt neporiadny...

ale zeby som na nom nieco vyslovene neznasala, asi nemozem povedat... iste su veci, ktore mi vadia, ale nejak ma to nevystreluje ku hviezdam... aj ked pofrflem 😉

neumyva riady (mame umyvacku)
vysava on (obcas, ked mam chut vysavat ja, tak si musim rychlo uchmatnut vysavac 😀)
dlazku rada umyvam ja, ale sa striedame...
prach utieram ja, lebo to spravim poriadnejsie 😉

no keby zalezalo na MM, nemuseli by sme asi mat skrine, pretoze on dokaze mat vybranych naraz aj 5 kosiel, 4 tricka a troje nohavice....
slipy a ponozky vecer hodi na zem, ale rano, skor, nez vstanem, uz su v kosi na pradlo 😉 to som mu opakovala dost dlho, stylom "vadi mi, to, naozaj mi to vadi, ked to musim rano prekracovat" a po par mesiacoch uz to pekne robi sam 🙂
takisto vecer, ked vyjedame, popijame nieco pred telkou, rano sam sprace do kuchyne pohare, taniere... to je pokork, lebo doma bol nauceny, ze bud ma bordel vo svojej izbe, alebo "SA" to sprace same 😠
ja neviem, ale niekedy sa ozaj hnevam na tu moju svokru (inak nie je zla 😉), ze ho neviedla k vacsej poriadkumilovnosti... hlavne, ze jemu vadi, ked dam sacok so smetami ku dveram 😝

aaaaaaale nasla sa jedna vec, ktoru neznasam: to, ze nedokaze prebalit nasu malu, ked sa pokaka 😝 to ma vytaca...ale uz si zvykam 😅

lea132
29. led 2010

zuzanocka s tym prebalovanim pokakaneho mimca je to u nas preeesne to iste 😀

dzio2
29. led 2010

lea a zuzanocka skuste si niekedy pozriet videa na temu prebalovanie miminiek na youtube budete cikat od smiechu 😀

zuzanocka
29. led 2010

videla som zopar 😝 ocinkovia v ruskach, obaleni igelitom a podobne 😀
ja ale nechapem, ako sa im to moze tak hnusit... ved su to ich deti ☹ ja vzdy muzovi polozartom poviem: pockaj, ved aj na teba este pride cas, kedy ta bude musiet niekto prebalovat 😠 😀 😝 😅 😕

dzio2
29. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

naty.motylek
30. led 2010

ahojky holky mužu mezi vás taky

dzio2
30. led 2010

no jasne naty vitaj 😉

naty.motylek
30. led 2010

dzio-ahoj děkuju za přivitani

adusaa
30. led 2010

No moja svokra si mysli a viedla tak svojich synov ze zena ma doma robit vsetko. UUUplne vsetko. Ona sa "obetovala pre deti" a neucila ich poriadku. Po svadbe som sa strasne vela nazlostila na muza. Ale mala som sa na svokru, ktora beha aj teraz okolo svojich deti a oni sa nechajú obskakovať a obsluhovať. Preto je tak dobre môjmu mužovi u mamičky čo mi je ľúto ☹
Jeho rodičia su totiž veľmi kresťansky založeni, hlavne jeho matka. A stale ho učila tomu, že žena sa má starať o domácnosť, variť, upratovať, prať, nakupovať, starať sa o deti a otec "zarába peniaze" - čiže podľa nich chodí do praáce, prinesie domov nejakú korunu a týmpádom u neho končí všetká ďalšia zodpovednosť. Čo je zcestné a veľmi úbohé. Ona je učiteľka, jedná so mnou ako s malým deckom a neustále poučuje o kostole, o tom ako má žena viesť rodinu. Ale ja by som bola radšej, keby moj manžel bol hlava rodiny. Také je to všetko divné. Fakt sa už nadtým nechcem zamýšľať. Čakala som od manželstva niečo iné. Som hlavne sklamaná zo svokry. To je všetko.

janulka04
30. led 2010

ahojte...zaujimava tema 😀
tak pridavam aj ja zopar perliciek:
ja na mm neznasam, ze vsetko vie lepsie ako ja...proste, umyjem napriklad sporak a on ide po polhodine a doslova ho po mne drhne desat minut 😠
alebo ako mi stale dava vsetko na parapety po celom byte, ze aby to nemusel akoze hladat...a ked mu to dam od zlosti na postel, ze akoze: Na. staraj sa a uprac si, tak sa este nazlosti a zoberie z parapiet aj moje kvetinky a take sosky, co tam mam a da ich zase on na postel mne...mi to pride, ako male dieta
a momentalne, kedze som v druhom stave, na nom neznasam, ze jemu je vsetko, co mne....baby, verte, ci nie...ja ked mi bolo zozaciatku nevolno...jemu bolo tiaz a viac...
ked male zacalo kopkat, tak som myslela, ze konecne mam nieco sama...a on mi pred niekolkymi dnami vypoti, ze citi v bruchu akoby pohyby dietata....zabila by som ho niekedyyyyyy!!!!!! 😀 😀 😀
a na zaciatku, ked som sa nenaranajkovala, bolo mi naozaj zle...a raz sme isli nieco vybavovat a cele doobedie nebol cas jest a vravim mm, ze mi jezle, ze od rana som nic nejedla...tak ma vytocil tym svojim: Aj mne, ani ja som nejedol 😠
😀 😀 😀
ale co by som bez neho robila.... 😝

rimmel
30. led 2010

adusaa svojho muza si musela poznat pred svadbou, vedela si do coho ides ci nie?

enilora
30. led 2010

Mne na manželovi vadí že sa mieša do mojej roboty.Mamička ho naučila upratovať,žehliť,umývať okná..atď.. teda je presvedčený že on by to urobil lepšie ako ja a sem-tam to po mne znovu urobí.Ale popritom tú robotu čo by urobiť mal( vymeniť poistky,opraviť el.vypínač a pod.) to urobiť jednoducho nevie ani sa len do toho nepustí .To čaká vždy na mňa. 😝

filipal
30. led 2010

kocky, tak to vyzera, ze kazda by uvitala nieco ine.. 😅 tak si vymente manzelov a bude klud.... 😀

Adusaa, tak ta tvoja svokra je este stara skola! 😝 😅 citala som niekde, ze kedysi sa ucili dievcata v skolach ako viest domacnost. citovali tam z jednej ucebnice asi takto: ked vas manzel pride z prace domov, privitajte ho upravena v slusivom odeve, predlozte mu papuce. deti odvedte do susednej izby, aby sa mohol nerusene navecerat a relaxovat.....dalej si nespominam, ale bolo to neuveritelne pre dnesne zeny!!!
pravda je, ze tento manzel v zivote nevidel svoju manzelku nahu.... 😝 😅 Rimmel, to by si neprezila, co!? 😀

dnes sa uz vychovava chvalabohu uplne inac.....

Eni, prosim ta, ty bud rada! ja by som MM kludne tie prace prenechala, nech si lesti okna! 😅

rimmel
30. led 2010

filipal no ale zase ja sa pred muzom naha moc nepremavam..az ked schudnem tych 5-10kil mozno 😝 😀

filipal
30. led 2010

Rimmel a to po tme??? ved aj mne by sa zislo par kil schudnut, al evraj si to muzi az tak velmi nevsimaju.... 😅

rimmel
30. led 2010

filipal ne po tme 😀 i ked niekedy i po tme preco nie..ale tak som to myslela ze sa napr po byte naha nepremavam..ono vies, po stojacky to sadlo tak ovisne a vyzera to ovela horsie nez ked si v posteli 😀 ale je to pravda, on si to vobec nevsima, ja si to uvedomujem, no aj tak sa citim tucna a nemam chut sa otrcat.

ale raz to priiiideeee 😀 😀

filipal
30. led 2010

Rimmel, tak to nepomoze nic ine iba cvicit! vezmi si priklad zo svojej starsej kamaraty
Filipy 😀 , ktora fuci a poti sa v posilnovni 2 krat do tyzdna. chodia tam aj maminky s babänkami 😵

enilora
30. led 2010

Ja jem 1x denne tabletky jablčný ocot ,popritom sa rada hýbem behám a neprežieram no jem všetko do radu a super som schudla a nepotrebujem k tomu ani fitko..