Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

rubi
18. pro 2009

Me to vadi, protoze mam pak pocit, ze je u nas permanentni bordel 😅 😀
A ten suplik mi uz tak nevadi, hlavne, ze o nej furt prerazi

meleri
18. pro 2009

sere mě že tak visí na své máti.. 😖 prostě co matka řekne tak je (skoro vždycky) jak zákon.

aurecon
18. pro 2009

Mně vadí, že manžel nechává všude otevřená dvířka od skříně. Jde si pro skleničku a nechá otevřené dvířka, jde pro tričko a opět, jde pro cokoliv a opět. A já pak jen chodím a musím je pořád zavírat.

munu
18. pro 2009

aurecon a skusala si ich jeden den vobec nezatvarat a nechat otvorene totalne vsetko, co on pootvara? 😀

aurecon
18. pro 2009

munu: Nezkoušela, protože se na to nemůžu dívat, jak je třeba 7 dvířek všude možně otevřeno. Pak to vypadá, že tu je bordel. Už jsem taky nad přemýšlela nad tím, že je nechám otevřené, ale strašně mě štve, že nemůžu třeba normálně přejít uličku v ložnici, protože skříň a postel je blízko sebe a ještě s otevřenými dveřmi to je už fakt na nic.

munu
18. pro 2009

ja by som to vyskusala 🙂

paola.o1
18. pro 2009

ten moj po mne `upratuje mycku` vzdy ked zisti ze ju idem zapnut dobehne jak streleny a vsetko si to vnutri poprehadzuje a az potom umyvame...

mauska
18. pro 2009

můj se naučil zavírat dvířka a šuplílky tak, že jsem mu to neustále připomínala a když jsem měla jeho skříňku s oblečením na mojí straně postele a on mi to nechával pod nohama otevřené, tak neustálým komentováním, že já mu taky nedělám z bytu překážkovou dráhu. A za nějaký čas - skříňky a šuplíky zavírá 🙂
A možná je to i tím, že už nebydlí u rodičů - u nich to totiž bylo normální 😀

hviezda22
18. pro 2009

ja v prvom rade musím mojho manzela pochvalit, nakupuje, cez víkend varí, pomaha mi s detmi
čo neznašam je: je strašne vztahovačný, ked nedajbože poviem - nezvišujem hlas - len normalne
naznačím že sa mi niečo nepači čo robí, vzblkne ako fakla, napr. včera sa valal v zachode papier z rozbaleného
nového toaletahu....a ja som sa ho opytala, prečo ten papier nehodil do koša...lebo som si všimla že bol chvílku predtym na záchode....neuveritelne som ho nas...la 😕 , že on to nebol. NO chapete to, ja som to nebola, starší syn by to neurobil...moja drezura a nakoniec to asi urobil naš trojročný, lebo este aj navliekol ten novy kotučik na držiak a pritom tam bola stara rolka...taka blbost jak mraky a my sa pohadame ....vačšinou len skrz takéto blbosti 🙄 , ja sa niekedy bojim aj niečo povedat, lebo sa strašne nerada hadam....inak ten papier si samozrejme všimol, ale kedže to on nebol nechal ho na tej zemi, ved čo, ja mam toho pri štyroch detoch malo a načo sa namahat

dalšie jeho muchy su že ked nahodou niečo chcem doma zmenit, kupit nejaky kus nabytku, navrtat poličku, premalovat stenu....musím sa naozaj strašne snažit aby som ho presvedčila a aby to urobil a dllllho čakat, minule som si napísala aj písomnu žiadost 😀 , velmi to nepomohlo, ta stena v obyvačke stale nie je inej farby, ale farbu uz kupil 😝

strouzek
18. pro 2009

holky super diskuze takhle jsem se už dlouho nezasmála. mám doma to samé, bordelář co nechává v lednici prázdné obaly, ponožky se válí všude, na úřední papíry totálně neschopný a kabely od domácího kina opravil teprve před týdnem ačkoliv ho o to prosím 4 roky co tu bydlíme. akorát to prkýnko neřeším, manžel si sedá, mě spíš že kdy jde na záchod, lítá s kalhotama na půl žerdi a shání časopis,protože by se asi nedokázal vykadit bez časáku 😀

rimmel
18. pro 2009

hviezda no ani sa mu necudujem ze sa nasral i ja by som sa nasrala.. 😀 😀 ja byt tebou, dam to do kosa a hotovo, nepotrebujem sa ho pytat preco, no asi zabudol alebo si nevsimol a ani to nemusel by on 😕 taka hovadina, ja by som za mojim muzom koli tomu aby som sa ho spytala preco to nechal na zemi urcite nesla 😀

mauska
18. pro 2009

a to já bych šla 😀 i s takovou prkotinou 😀
Řeči typu "tak to vem, ukliď ty a nemluv o tom" to na mě nefunguje 😀
Můj my vždycky říká že s ním mluvím jak s děckem a já jemu že se tak chová 😀

rimmel
18. pro 2009

ja sa zase snazim na muza nerozpravat tak ako by som nechcela aby on na mna....mne by sa vobec nepacilo kebzye za mnou pride a povie, zena, preco si nedala ten kotucik od hajzlaku do kosa?! 😒 😝 😀

munu
18. pro 2009

rimmel presne tak 😉

mauska
18. pro 2009

my tak na sebe mluvíme, ale spíš ze srandy, jen tak rýpáme a smějeme se 😉

rimmel
18. pro 2009

ja by som sa bala ze casom ta sranda z toho vyprisi a ostanu len zbytocne hadky 😎

vroni
18. pro 2009

Ja toho môjho znášam celkom v pohode. Len keď zavolá, že príde o päť minút a dorazí za dve-tri hodiny, tak sa niekedy samou radosťou neovládnem a mám k tomu jedovitý komentár. Chlap spravidla prevráti oči a zahlási: "Veď som ti volal, tak o čo ide?" V tom okamihu prepínam do modu "kill...kill...kill..." Ale inak pohoda 😝

papty
18. pro 2009

moj muz bol tento rok casto pracovne prec a tak vzdy ked som nasla spinave ponozky pri sedacke, tak som ich s usmevom zdvihla a bola som stastna,ze sme cela rodinka pokope 😉 . To su take malickosti, ktore ma teda vobec nevytacaju 😎

sisi.v
18. pro 2009

holky, to jsem se pobavila!
upřímně vám hrozně závidím všechny bordeláře!!! MM je totiž pořádkumilovný, úzkostně čistotný, proti bakteriím a virům aktivně bojující ... magor 😀. zásadně vynáší koše, třídí odpad, obsluhuje myčku, má všechny věci na svém místě, a skříně srovnané do komínků - teď to nepíšu, abych vás naštvala, ale mně z toho hrabe!!!!

já jsem lehký bordelář (nemyslím špínu, ale komínky ve skříni teda fakt nemám), neustále něco ztrácím a nacházím a on vždycky ví, kde ty věci jsou 😕. nikdy na nic nezapomene, já neustále.

ale hlavně, je hrozně hygienicky založený - košile jde po jednom dni v kanceláři do pračky, malé by ruce nejradši vzal savem, když se vrátíme ze zahrady, na zem by si nesedl, kdyby měl umřít ve stoje, atd. když šlyším slovo "špína" - (u nás teda italsky a navíc hypotetická, protože u nás fakt nemá šanci se utvořit), tak se mi otvírá kudla v kapse 😠, přitom uklízíme společně, tak by mi to vadit nemělo, ale co je moc, to je moc...jsme spolu přes deset let, ale tohle mi leze krkem.

takže bych si vážila těch ponožek v koutě, protože opačný extrém taky nic moc 🙂

kristi
19. pro 2009

mne toho leze na nervy cim dal vic a nevim, jak dlouho to jeste ustojim

gabbi
19. pro 2009

JA se tu hihnam jak pitomec 😀 😀 😀
sisi.v. ani nevis jak ja Te chapu - ja mam doma to stejne - ja umyju hrnce a on je pak kontroluje jestli tam nahodou neco nezustalo, veci ma jak podle pravitka - furt neco uklizi - tudle mi rekl, ze tu mam bordel, protoze nas dvoulety si roztahl naradi po pokoji a ja to neuklidila nez prisel - udelala jsem dusno tak koukal jak z jara.
On je schopny zapnout pracku, protoze v kosi na pradlo jsou 2 pary ponozek.
Kazdy extrem je na houby....

hviezda22
19. pro 2009

jasné, často aj idem a uložim bez reptania a otazok, ale zabudla som spomenut, že prave v ten večer prišla pani odpisovat vodu a nam sa tam ten papier valal....no a kto vyzeral ako bordelar, ja! On o tom papieri vedel a ja nie a tiez vedel že ta pani pride lebo ju stretol....a znovu pripomínam, mam štyri deti a ja fakt nemam síl upratovat každu prkotinu a po každom, kurník šak maju ruky nie 😉

lifiatko
19. pro 2009

ze niektore veci pomenuvava ako jeho stara babka... rula namiesto rúra, asencia namiesto esencia... syrové namiesto surové... babka nechápala čo to ideme jesť za jedlo - cestoviny so syrovou omáčkou 🙂 podľa nej to mala byť surová omáčka 🙂
a na svojom otcovi (tiez manzel - mojej mamky 😉 ) neznasam, ked uprostred velkeho varenia a pecenia pride do kuchyne a zacne upratovat, balit a odnasat veci ktore este potrebujem... a nahana ma vysavat, ked viem ze az teraz idem robit s mukou a az teraz ju nasypem 🙂 tak co tam po tych 3 spadnutych orechoch 🙂 toto ma nesmirne vytaca... ked jednou rukou miesam plnku, druhou odoberam medovniky z plechu, medzitym kontrolujem, ci jeho slane tycinky v rure uz nehoria... a on ma zacne nahanat do upratovania...

sisi.v
20. pro 2009

gabbi - alespoň jedna zpřízněná duše 🙂. to je u nás stejný, když jsme ještě neměli myčku, tak nádobí nakonec myl on, protože přesně jak říkáš - já na to neměla dostatečnou kvalifikaci 🙂, vždycky tam něco našel!!! tak jsem toho nechala 😉. teď myčku obsluhuje taky sám, neumím to dostatečně dobře opláchnout před vložením 😀... jako má to svoje výhody, ale...

rimmel
20. pro 2009

no nezavidim vam baby 😕 😀 😀

leka323
20. pro 2009

Tak ten môj je strašný flegmatik. Mňa ide rozdrapiť z určitých vecí, on jedným uchom dnu, druhým von. Keď sa uloží do postele, stihne zjesť dve-tri jablká, z ktorých zvyšky ostanú samozrejme na nočnom stolíku. Keď ich zoberiem tak povie, že akurát to chcel zobrať on. Ja chcem veci , aby boli urobené hneď, on má čas aj o tri roky. A neznášam, keď strihá nechty a ja potom jeden nájdem na zemi. A tiež keď si robím večernú hygienu, on príde a tlačí sa k umývadlu.................................. 😉 😉 😉

abetka
21. pro 2009

moj je strasny pesimista a potom tym ovplyvnuje celu rodinu. ☹

mimomu
21. pro 2009

abetka,tak ten moj je nastastie realista ale ja som total pesimista 🙄 ale snad sa to este zmeni 😎
ja najviac neznasam,ked sa chcem rozpravat,on len pritakava a obcas z neho vyjde nejaka slabika a mna to tak vytaca.......argumentuje tym,ze ved sa furt vypravame 😝

rimmel
21. pro 2009

mimomu nabuduce skus rozpravat ako si sexovala v robote na zachode skolegom..ci tiez bude pritakavat 😀 😀 😀

mauska
21. pro 2009

rimel: já mám někdy pocit, že mě by manža po celým dnu v práci odkýval i to 😀 😀