Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

rimmel
16. pro 2009

marti moj moze cumet kolko chce aj tak nerozumie 😝 😀 😀

bora 😀 😀

ilijanka
16. pro 2009

netreba hľadať, čo neznášam, ale čo znášam 😉

lucenek
16. pro 2009

srká polívku, , vylizuje talíř do sucha místo ...... 😀

esssi
autor
16. pro 2009

ilijanko áále o tom tato diskuze není, je o tom, co nesnáším, co snáším, to vím moc dobře, proto jsme spolu sedm a manželé pět let 😀

esssi
autor
16. pro 2009

lucenku joo, můj muž vylizuje jogurt z kelímku, zabila bych ho, vypadá jak nekrofilní pedofil, co našel mrtvou holčičku 😎

kubaka
16. pro 2009

rimmel - jo, to je dobrý, to použiju 😀
essi - ta vaše věta následuje taky u nás. Všechno může počkat i měsíc. A když konečně řeknu, že by jsme to teda měli vyřešit,dodělat, vymyslet, ozve se "proč to musí být tak narychlo a hned teď? " 😀
My jsme spolu 20 let a můžu vám říct, že ty drobnosti, co jsem zamilovaně přehlížela, přerostly časem v netvory. 😒

murinka
16. pro 2009

neznasam ked pride domov z prace a ponozky hodi ku pracke akokeby uz nedokazal ich do nej hodit 😠a samozrejme pracka je v kupelni-mna potom ide trafit ked pride navsteva a vidi tie ponozky 😖strasne 😀

strociatka
16. pro 2009

no ano, malickosti sa naozaj teraz ked mame malu a nestiham za nim mu utierat zadok, tak prerastli v netvory. Vsetko co ste spominali (az na ten kelimok od jogurtu) mam doma 😀 😀 😀

ale co ma vytaca do nepricetnosti je, ked len tak pride domov a povie o pat minut pride k nam niekto na navstevu a ja len vyvalim oci a on na mna nechpavo hladi, som ti to nepovedal? uz minuly mesiac volali, ze pridu na veceru a budu u nas aj spat... a ja v mrazaku posledne dva rozky, no nezabite ho

rimmel
16. pro 2009

strociatka no to mna by nevytocilo to jedlo, vzdy sa da daco objednat na donasku..to skor ten bordel a nepripravene co ja viem ciste navliecky! 😀

lamarika
16. pro 2009

Nesnáším když řekne, že něco udělá a pak se na to vykašle 😠 😠 😠

spetra
16. pro 2009

jj, to znám manžel vždycky řekne že to udělá zítra, ale než je to pravé zítra tak to nějakou dobu trvá.... 😠

lamarika
16. pro 2009

a trvá a trvá a trvá. . . 😀 😀 😀

cuttysark
16. pro 2009

jee to mam rada ked nieco potrdbujem, odpoved je: In a minute (mam anglana) a ani za 2 hodky to hotove neni a vacsinou su to veci ako Vynes mi kyblik von - teda to co potrebujem urgent ☹

lamarika
16. pro 2009

Tak já dám příklad, kterej hovoří sám za sebe a je takovej vzorovej podle kterýho fungujou úplně všechny 😉
Před 2 lety jsme se stěhovali a předělávali byt a teprv před 14-ti dny jsem manžela donutila dolištovat lino 😠 😠 😠

pepibubu
16. pro 2009

když mi řekne "ženo," protože když mi řekne ženo tak většinou zatím následuje výčitka něčeho co jsem ZASE udělala nebo neudělala. Případně rady dědy porady, "měla by jsi lepší, kdybys...."

schwarzovka
16. pro 2009

tak....že neprdí, nechce mě nechat kouknout, jak čůrají chlapy, a když po něm něco chci, tak odvětí, že ve středu to udělá...třeba teď zalištoval podlahu po 3 letech...no a je středa, takže slib splnil 😠 😠

berenika39
16. pro 2009

My jsme spolu krátce a já jsem stará, takže jsem už nějakýho chlapa poznala - a pozor - je to na jedno brdo. Na manžovi jsem zatím nic moc nenašla, ale to je tím, že moc nemluví, nepije, nekouří,hodně pracuje, po večerech hraje pokr a víkendy je na rybách. Vlastně,ani nevím, jak se jmenuje a kolik mu je.....

Ne, vážně, klasika, ponožky navrchu na prádelním koši, talíř v dřezu, když se na něj směje roztlemená myčka, a absolutní úlet co se času týká - neví, co je za datum, kolik je hodin, neřeší.....
A úplně vážně - nic z toho mě nerozhází, právě proto že vím, že je to na jedno brdo. Manžu miluju i s drobnými nedostatky, ty moje jsou asi větší 😝 😝 😝

kirkee
16. pro 2009

Jak tu nekdo psal, ze manzel nechava centimetr dzusu v krabicce a vrati to do lednice, tak to muj chlapik dela to same s jakymkoliv napojem - ve sklenicce centrimetr limonady, v hrnku centimetr caje, kafe, kdyz si koupi nekde venku pullitrovku, tak to same, centimetr tam zbyde a tak to nosi treba az do vecera v batohu, rikam tomu nedopitelny centimetr 🙂) fakt hrozny 😠
A kolem jeho pocitace, kdyz tam jdu utirat stul od prachu, mu lezi pokazde snad deset pouzitych stouratek do usi, peknej blivajz, vzdycky ho sprdnu a priste jsou tam zas 🙄 ... 😀
A jinak je dokonalej!! 😉

rimmel
16. pro 2009

no ja len ziiiraaam 😀

to s tym nedopitym dzusom to sa skor podoba na mna a moj muz sa natom vzdy z chuti zasmeje..alebo co robim, je ze namiesto toho aby som vymenila sacok v kosi, davam tam veci a balancujem ich navrchu tak aby nespadli..vzdy pockam na muza nech ten sacok rano pred pracou vymeni..ja som za celu dobu sacok vymenila tak asi dvakrat! 😝 😀 😀 dokonca aj s tym riadom v dreze ..ja ho rada dam dnu, on von alebo rovno umyt 😀

jedine co on take robi z toho co tupisete su tie ponozky..fakt vsade ale on si ich vzdy pozbiera hoci aj na druhy den...ja to po nom urcite robit nebudem lebo po a je mi to jedno a po b viem ze on si to zobere a nechcem aby si zvykol ze to budem furt robit ja 😵

dukie
16. pro 2009

rimmel: 😀 S tím košem... to je jako vystřižený od nás... 😀 Akorát já dostávám vždycky hubováno, že nejsem schopná ten koš nepřeplňovat... 😕

Ale jinak abych přispěla svojí troškou do diskuze... nenávidím, když si manžel očuchává ponožky, co si právě svlíkl... strašně mě vadí, že se doma strašně často škrábe v rozkroku 😠 (netuším, jak dítěti vysvětlím, že se to nedělá, když tam otec má ruku každou chvíli...) a úplně ze všeho nejvíc nenávidím, když začne strkat prádlo do pračky, že bude prát... jako dřív mi to přišlo hezký, že mi chce pomoct, ale teď, díky situaci v našem vztahu, si to neumím vysvětlit jinak, než že mi dává najevo, že jsem "zase" nezvládla vyprat... 😖 A vůbec to tak myslet nemusí... ale ve mně se všecko začne hnedka vařit... 😀

esssi
autor
17. pro 2009

dukie jo drbání na kulách, to snad dělaj všichni, nevím, jestli si to tam kontrolujou že jim to neuteklo nebo co 😀

musko
17. pro 2009

berenika - súhlas 😀
Nebrali sme si dokonalé bytosti a nesnažme sa ich zmeniť silou mocou k obrazu svojmu, budú to už iní chlapi, nie tí, do ktorých sme sa zamilovali 😉

lifiatko
17. pro 2009

- absolútna neschopnosť plánovať - keď hystericky jačí: Ale ja neviem, čo budem robiť zajtra!!
- s tým sa spája problém s časom - žiadna presnosť, neustále naháňanie...
- ponožky na zemi by ma tak nevytáčali, skôr keď tam upustí slipy a na druhý deň skúma, či by sa nedali použiť, veď šuflík s čistými je taaak ďaleko...
- to je co ma vytaca najviac, na take prilezitostne drobnosti sa rychlo zabuda... a vzdy ked som na pokraji vybuchu, si radsej pripomeniem, ze on je taky zlaty, ze vynasa kos, co sa mne strasne bridi a zbiera za mnou vreckovky - som alergicka, takze kde si sadnem, netaham za sebou kos, ale robim si pekne kopku 🙂

kopa39
17. pro 2009

Cuttysark:
taky mám angličana, tak mě - vzhledem k tématu - napadlo, jestli je to povahovej rys, nebo společný pro všechny angičany:
Hrozně mě na manželovi irituje to, jak Great Britain je vždycky greatest; typu "v Británii je všechno nejlepší, angličani jsou nejlepší, anglická kultura, jazyk a všechno jsou ve světě jediný hodný zájmu, ..."
prostě anglický trpaslíci jsou největší, a angický hodinky jdou nejrychleji 😠

Jinak mě manžel nejvíc irituje svým typicky mužským egem, tím, jak má pocit, že on je ten nejlepší a nejchytřejší na světě. Přitom je jasný, že nejlepší a nejchytřejší na světě jsem já! 😀

rimmel
17. pro 2009

kopa moj muz je tiez anglican a je presny opak toho tvojho 😉

mywiel
17. pro 2009

rimmel tak s tym kosom sme podobné, ja budem donho pchat a tlacit, ze sa neda zavriet a manzel mi vzdy povie nechces vymenit sacok radsej? 😅 😀 😀
On je puntickar, v niektorych veciach az maniak, napr. tuby od majonézy a horcice vytlaci a zroluje, aby nezaberali vela miesta v ladnicke. 😀 On je ovela vacsi maniak na cistotu ako ja, takze sa nemozem nanho stazovat. Jediné co mi napada je ze zabudne rozopnut gombiky na koseli ked ju hodi do spinavého pradla a ja pri zehleni musim porozopinat kazdu koselu, lebo on si ju vyzlecie cez hlavu a tak hodi do pradla. Uz som mu to povedala x krat ale vraj on sa snazi na to mysliet ale obcas zabudne... 😅 😅 😝

rimmel
17. pro 2009

no ten moj sa natom vzdycky tak rehoce a este pol dna si ma dobera 😠 😀 my sme si s muzom celkom podobni, jeden neni viac ci menej poriadkomiluvny nez druhy co sa mi paci 🙂

aleachim
17. pro 2009

chtěla jsem napsat, co štve mě a napadly mě samé blbiny, které nestojí za řeč. Je prostě úúúžasnýýýýýýý 😵 . Ne, vážně něco by se našlo. Teď mě napadlo, že mě nejvíc štve, když se s ním hádám a během hádky zjistím, že má pravdu, což je celkem často.

rimmel
17. pro 2009

aleachim no aspon ze to zistis zavcasu 😀 😀