Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

esssi
autor
22. pro 2009

Teda děvčátka, koukám, že všude je něco 🙂

renca3
22. pro 2009

a moj ma zase tolko argumentov, preco sa to ci ono neda urobit, ze radsej ukoncim debatu.
treba hladat moznosti ako sa to da urobit. samozrejme vsetko sa da, len tych reciiii okolo toho zo strany mm.... 😉

co sa tyka domacnosti, odmieta odkladat riad do umyvacky a radsej vsetko po sebe umyje. potom to ale necha odkvapkat na linke a kopi sa to tam. ja davam riad do umyvacky, ale naplnim ju tak za 2 dni takymto stylom.

pici
27. led 2010

ja na svojom manzelovi nemusim ked sa ho pytam co budeme robit? a povie neviem... alebo mu navrhnem ze tam a tam by sme mohli ist a on mi zadre " uvidime"... trochu ta nespontannost mi vadi. ale nie je to nic co sa neda prezit 🙂

anatanka
27. led 2010

No presne, kazdy ma sve mouchy, ale pokud to neni nic, co se neda prezit, tak o nic nejde...
Ja nesnasela aroganci, prehnane sebevedomi a bezohlednost vuci vsem.

reisi
27. led 2010

moj je hyperaktivny 😝 stiha vzdy vsetko a vsade a nerozumie tomu , ze ja obcas k stastiu potrebujem nekoordinovanu chvilku a nic neriesit...

vieraj
27. led 2010

tak mne poriadne lezie na nervy, ze zakazdym, ked si umyje ruky je na umyvadle potopa...a ja lestim utieram donekonecna.a este mi vadi aj to ,ze v topankach ide pozriet pred odchodom z bytu ci je vypnuty plyn. no aky je len starostlivy a zodpovedny..... 😎

blanches
27. led 2010

Nesnáším když nechá otevřený šampon na straně vany kde nemá své místo, potom mě vždy navzteká, když je ve vaně suší se, ale ještě se oklepe jak pes a všude je mokro to samo neutře 😀 😀 😀

Já mu na oplátku dělám to, že všude nechávám rozsvíceno, vždy myslím, že tam ještě půjdu a pak zapomenu 😀, nebo jsem hrozná cintalka, cokoliv jím, tak hned to musí být všude vidět a teď s bříškem je toho ještě více 😀 😀 😉

vrtule83
27. led 2010

můj manžel po mě chodí neustále zhasínat 😠 ale já nechávám schválně, abych nemusela chodit 100x rozsvěcet dceři, která lítá po celém bytě. Naopak on při čištění zubů vyplácí litry vody. Na namočení kartáčku a vypláchnutí pusy, musí 5 minut téct horká voda max. proudem vkuse 😠 . Jinak já jsem bordelář a občas zapomínám. Nesnáším, když už dopředu hlásí, že tohle určitě neudělám.

vrtule83
27. led 2010

blanches mě by jsi určitě zabila, já nechávám všechny své lahvičky na rohu vany otevřené dokud se nejde koupat dcera 😝

evena
27. led 2010

Moje skorotchýně je neskutečná bordelářka která tento nechutný zlozvyk tolerovala i u svých dětí, takže mě převýchova stála hodně sil 😀 Takže už nikde nenacházím špinavé ponožky, posmrkané kapesníky, špinavé nádobí u postele a dalších několik příšerností které se sem stydím napsat 😀 Ty maličkosti které zůstali se dají tolerovat, patří k nim mj i už zmiňované otevřené šampony atd., prostě jdu a zavřu je sama, on se to časem naučí taky 😀 Ale co mě vytáčí k nepříčetnosti je jeho věta "udělám to zítra" protože ze zítra se vyklube třeba 2 roky 😠

karatinka
28. led 2010

Ahojte,chcem sa aj ja pridat,co neznasam na tom svojom.Napriklad uprednostovanie kamaratov.Z tymto na neskutocne vytaca.

rimmel
28. led 2010

☹ karatinka tak to je hrozne...tak to fakt nema byt

blanches
28. led 2010

No je to legrace, oba to o sobě navzájem víme, máme ještě spoustu dalších drobností, které nás absolutně vytáčejí, ale vždy se jim rádi společně zasmějeme, když si je navzájem vyčítáme.

Když po něm něco chci a jemu to není po chuti, tak použije termín po neděli, jen že neví po které, ale je fajn, že to aspoň přizná 😝 😝

lenkabu
28. led 2010

Hlášku "To se udělá" 😝 Samo asi že.

dont_speak
28. led 2010

Když místo, aby si hrál s malým čumí nepřítomně na televizi.

robin154
28. led 2010

Když místo sprchovýho gelu používá můj gel na obličej 😠

johnatanka
28. led 2010

balíček plný překvapení - tepláky svlíknuté i s trenkami a ponožkami v jednom na prádelním koši 😝

zofa
28. led 2010

Tak sa aj ja pridam medzi Vas 😉 Neznasat je asi silne slovo ale nemam rada a privadza ma to do zurivosti 6 rokov, ked idem dat prat a manzelove ponozky su v klbku 😠 😠 😠 Ja to jednoducho neviem pochopit, naco tie ponozky zlozi do klbka ked su spinave a ja aby som potom tie jeho spinave klbka rozoberala 😠

rimmel
28. led 2010

zofa...a co? sak sa aj tak operu mna to nevytaca aj moje su velakrat v klbku 😝 😀

misellll
28. led 2010

No tak já na svém manžovi asi nejvíc nesnáším,že se mi snaží o víkendu pomáhat uklízet.Asi to zní divně,jenže on když uklízí,udělá ještě větší bordel.Skleničky dá k hrnečkům,postel ustele jen tak na půl,no prostě vše dá jinam než kam to patří(pak se diví,že věc není na svém místě,kam zmizela 😀 )a já jen chodím a dávám to tam kam patří což mě ještě více zdržuje 😠

emanka
28. led 2010

Ja neznášam, že hodí špinavé prádlo do koša a vo vreckách nechá servítky, špáradlá, zapaľovač a kadejaké papiere 😠
A tiež, keď doje a nedá tanier, alebo šálku do umývačky, ale položí to na linku....alebo keď dá veľký hrniec do umývadla, že "za chvíľu to umyjem" a nechá to tam celý deň a ja sa nemôžem dostať do umývadla 😠 😠

zofa
28. led 2010

Rimmel 😲 😅 😀

meleri
28. led 2010

že je bordelář a sběratel, jinak by to bylo dobrý..

meleri
28. led 2010

no teda ne, bylo by toho víc!

meleri
28. led 2010

třeba by mohl dát někdy i pusu jako dřív... ☹

rimmel
28. led 2010

meleri! ☹ tak mu ju skus prestat davat ty a uvidis zacne mu to chybat 😉

morka
28. led 2010

že si na netu prohlíží nahotinky apod.

dukie
28. led 2010

rimmel: Já bych to neradila, páč já to zkusila a celý ten experiment totálně zklamal... 😝

knobloska
28. led 2010

My se nepohodneme jen kvůli tomu, že chodí pozdě z práce. Chudák za to nemůže, ale nepochopí, že mě to štve. Vytáčí mě, že je nahluchlej, už jsem mu říkala stokrát, ať si nechá vyčistit uši, že to není možný všechno pořád opakovat. 😀 Jeho vytáčí, že mluvím potichu a jsem naštvaná, ža neslyší.
(Jen tak mezi náma, pravdu mám samozřejmě já)

rimmel
29. led 2010

morka 😀

dukie no to fakt? tak teda radsej neradim 😅