Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

aleachim
17. pro 2009

Jenže já hrozně špatně snáším, když pravdu nemám 😀 😀 😀 , tak jsem pak naštvaná a ani nemůžu říct proč 😀 😀 . Kdyby sem přispíval můj manžel, tak by určitě napsal, nesnáším, když se se ženou hádáme a ona se pak urazí, že mám pravdu 😀 .

rimmel
17. pro 2009

si vas viem zivo predstavit 😀 😀

bosorkajarka
17. pro 2009

nezavira za sebou skrinky, od cehokoliv, vysklada mycku ale skrinky necha otevreny, vytahne si obleceni a skrinky necha otevreny,... ne ze by me to stvalo, ale je to pro me nepochopitelny 😀 😀
jinak co se tyce uklidu tak jsme na tom stejne 😉

sylvka
17. pro 2009

Ahoj krom jiného nesnáším,když se celej den šťourá v autě,kluka vidí sotva hodinu a večer mi řekne že musí jít do hospody na kafe(nepije,jezdí autem) se standou(takovej blb jeho kamarád) aby se odreagoval 😠 😠 😠 jako od čeho????

rimmel
17. pro 2009

sylvka od stourani v aute 😀

janettka
17. pro 2009

vzhledem k tomu,že můj 1.manžel byl neskutečný bordelář a doma a ani s dětma mi nepomohl, mě u 2.mm nějak nechává chladným když občas,ale jen občas nechá špinavé ponožky a slipy v koupelně nebo neustele postel,když poslední vstává...ale co mě šíleně vadí,že když mu řeknu 2 věci tak určitě jednu zapomene a u té 2. udělá úplný opak co jsem chtěla, absolutně nesnáší papíry a jakékoliv zařizování ale o mě říká, že já jsem generál který musí mít všechno pod kontrolou.To mě fakt štve protože já bych klidně byla ta puťka co sedí doma v koutě a nechá za sebe všechno zařídit a udělat a pak jen budu pofňukávat,jaký byl šílený den tím,že jsem vařila 😀 .Nejhorší je když ho pošlu nakoupit a na poštu a mezitím mu volám jestli by se nemohl třeba po cestě zastavit v bance.Jeho šíleně rozzuří,že to neměl naplánované dopředu...no můžu za to,že jsem si hned nevspomněla????

rimmel
17. pro 2009

to mne zas ked muz zavola ze je na ceste z prace a ze ide do obchodu ze ci daco nechcem, kupi to co som chcela no zabudne nato, co on chcel 😀 😀

miluska.h
17. pro 2009

ahojte 🙂 tak my sa s manzelom perfektne doplname... on velmi rad kuchti a ja to potom vsetko musim upratat 😒 ale mne to nejak extra nevadi, radsej upracem ako varim, mna to varenie moc nechytilo... 🙂

raady
17. pro 2009

Ahoj, to jsem se pobavila u vašich příspěvků 😀
Vídím, že můj chlap má z každého něco. Nezavírá za sebou jakékoliv skříňky,šuplíky, nemá absolutně pojem o čase hodina, den a datum už vůbec ne, mlaská u jídla, dvě věci najednou , které má zařídit nabo udělat to mu už vůbec nemůžu říct. 😉
Holky, taky vám vadí to neustále zvednuté prkénko na záchodě? 😅

olusenka
17. pro 2009

No tak to je skvělá diskuze. Vážně jsem se pobavila. 😀
U nás je to podobné, hlavně v těch dodělávkách doma, už tam bydlíme skoro dva roky a pořád čekám na spoustu věcí: věšák, lišty (ty udělal naštěstí před týdnem) apod.
Nejvíc mě štve, že pořád sedí u počítače a nemá žádný pohyb. Dřepí tam skoro pořád. A přitom by potřeboval hodně zhubnout. A druhá věc je, že je děsně chlupatý, takže máme chlupy všude, chce to pořád luxovat, to by ještě šlo, ale když vyndám svoje tričko z pračky a je na něm hafo jeho chlupů a musím to obírat a s prádlem tak strávím 2x tolik času, v posteli to je, všude. Nemusím si pořizovat zvíře. 😀 😀

rimmel
17. pro 2009

raady to prkenko niekedy veru necha hore ale preco by mi to malo vadit? zachod hadam patri obom a on moze povedat tebe to iste.ze preco to pre neho vzdycky nedas hore tak ako on to pre teba musi vzdy dat dole 😉

olusenka
17. pro 2009

Raady: zkus ho naučit dělat to vsedě. nekecám, znám pár takových a ubydou starosti. 😉

rimmel
17. pro 2009

olusenka ale sak on neni nejake zviera ci dieta 😕 nech si cura ako on chce.

olusenka
17. pro 2009

No, jasně. Vždyť já nic neříkám. Ať si to každý dělá jak chce.
Já jen že ta možnost tu je, já se s žádným prkýnkem nemusím rozčilovat.

mauska
17. pro 2009

To je zábavná disluze 😀
Můj nechával otevřené skříňky (už jsem ho to odnaučila). Naučil se i zavírat záchod, takže prkýnko nahoře neřeším a stejnak si vždy sedne. Ale u čeho nemůžu je, když si sundá ponožky a ty tmavé žmolíčky mi utře do světlého koberce v obýváku 🙄 pak chlupy máme taky všude 😀 špinavé nádobí rovná zásadně vedle sebe na linku místo do myčky nebo dřezu nebo alespoň na sebe 🙄 pak když si před sprchou sundá trenky i s ponožkama zároveň, zmuchlá to do kuličky, hodí do prádelního koše a já to pak před praním musím vytřepávat (už se snaží, ale není to 100%)
A s košem jsem na tom úplně stejně jako jste psaly. I když přetíká tak ho obvykle nevynesu 😀

olusenka
17. pro 2009

Mauska: a já už si myslela, že si sedá jen ten můj (+2 další co znám). V práci jsme vedli tuhle na tohle téma diskuzi ( to my máme občas takový, hlavně v pátek 🙂 ) a koukali na mě jako na exota, přitom je to tak praktické. S tím nádobím to máme stejné. Když byla myčka, kasal se, jak bude "mýt" a teď to tam sotva narovná, no jak kdy. 😉

nensy
17. pro 2009

mě třeba štvě když jede nakoupit a ptá se mě co tam chci stejně přiveze uplně něco jinýho.třeba minule mu říkám potřebuju koupit 2 šlehačky ne ve spreji a tekutý na dort jo dobře a dvě ti stačej tak mu říkám jo.pak přijel a říká normálně jsem se u těch šlehaček zapotil než jsem je našel ale koupil a to je hlavní .tak si jdu vyndat nákup a za chvíli na něj volám kde jako mám ty šlehačky a on no v tašce a já mu říkám jo a v který jediný co jsi mi koupil je zakysaná smetana 😝 takže se stejně obléknu a musím si to dojít koupit sama 😀

aleachim
17. pro 2009

s tím prkénkem u wc souhlasím s rimel, stejně by se chlapi mohli rozčilovat, že to po nás musí dávat na horu a ať se naučíme čůrat ve stoje. Ale oni to neřeší, tohle je opravdu čistě ženská úchylka.

Jinak k tomu nakupování mě napadlo, že můj taťka, aby nemusel někde čekat ve frontě, tak raději řekne, že to neměli. Pro mě sranda, máma šílí. Můj manžel nákupy nesnáší, než jsem ho přesvědčila na nákup sedačky, tak to trvalo měsíc a musel to být přesně definovaný počet obchodů a ani o jeden víc.

mauska
17. pro 2009

alusenka: to jsem ráda 🙂
Nádobí do myčky občas narovná aby ji zapnul, ale to ho rozprostře "na prostředek" takže myčka je poloprázdná a zapne to na program kterej je aktuálně nastavenej - neřeší 😀

nensy
17. pro 2009

ale s čím mě teda štve že pokaždý když jde na malou na záchod a já jdu po něm tak šlápnu před záchodem do louže to mě teda muže vytočit mu říkám .prosímtě to není možný že je věčně louže před záchodem kam čumíš když jdeš čurat a on no do záchodu a já tak mi řekni jak to děláš když si ho držíš tak snad vydíš kam čuráš ne

lifiatko
17. pro 2009

nezhasina svetlo.. cely den sa na zachode svieti, lebo jeho nenapadne, ze ked stamade ide, tak rovnako ako ma splachnut, zatvorit dvere, tak je normalne aj vypnut svetlo!!
a neznasam ked musim pri zehleni pretacat vsetky veci normalne, lebo to kazdy vyzlieka naruby... som asi exot, lebo zehlenie mam doslova rada (zato neznasam vysavat), kludne pozehlim u nas po 3 chlapoch, u svokry tiez, ale keby som to nemusela pretacat... vytaca ma to 🙂

womenne
17. pro 2009

obhryza si nechty z duše to nenavidim 🙄 🤐

womenne
17. pro 2009

rimmel stym košom je to aj unas,tiež tam tlačim a tlačim a čakam kym ho muž rano nevezme 😀 a ked je moc plny tak ho zdupem že to nieje schopny rano vyniest 😝

janettka
17. pro 2009

tak jsem se nasmála když jsem si to tu četla a ještě víc,když se mě chlap zeptal proč vrším tolik bordelu na koš,jestli ho místo toho nemůžu vynést...koukal na mě jako blázen když jsem se začala řechtat.Jinak hlásím,že i můj muž sedí na wc ale rozčiluje se,že já nezavírám deklík 😀

bora8
17. pro 2009

tak ten môj zásadne zmení, po mesiaci spolužitia - keď som ho prinútila po sebe umyť WC - pochopil a od vtedy doma nerobí inak 😀 😀 😀
koš zásadne nevynášam 😀 😀 😀 aj keď už pretiekol - vytiahnem ďalšiu igelitku a zavesím na skrinku a dávam do nej - to je jeho práce - on takto nikdy - ale zo zásady nikdy nežehlí.... 🙄 a ja zasa žehlenie zo srdca neznášam - ale našťastie moja mamina pri tom relaxuje (ps ale to mu nehovorte 😉 )

bora8
17. pro 2009

sedí 😀 na WC

simlenka
17. pro 2009

Tak u nas berous nezhasina,ja zas nevypinam pocitac,takze si nemame co vycitat,ale dneska me napadla vec,ktera mi opravdu hodne vadi! kdyz mne nebo maly neni dobre,tak pred nama utika,aby taky neonemocnel. ja to chapu,ale stve me to - ne,vlastne mi to je lito...

janulle22
18. pro 2009

tak u nas je to tak- stve mne, ze kdyz mu neco reknu aby udelal, tak rekne, ze az se mu bude chtit.Jeho teorie je, ze kdyz po nem neco cchi tak, ze mu to mam rict den do predu aby s tim pocital-no chpatete to??? to mne dohani do vyvrtky... 😠 😀 , dale, ze ponozky nechava u postele misto hozeni do kose na pradlo, nadobi zasadne neumyje pokud je ve drezu naskladany- pro nej je problem to vyndat ze drezu a postupne umyt, ze ho nenapadne sameho od sebe, ze by mohl vynest kos, posbirat pradlo ze susaku...

naoplatku on mne nadava za to ze ze sebe stahnu kalhoty a zbydou jen dve rourky 😀 takze si asi nemame moc co vicitat... 😀

s tim prkynkem mne stve, te on da dolu i dekl a aj na to nejsem zvykla (jezdi na tyden pryc tak sme skoro sami s malym) a ja pak jdu a sednu a ... 😀 😀 😀

rubi
18. pro 2009

Me stve:
- ze ponozky zasadne poklada NA pradelni kos a ne do nej
- kdyz rano vstanu zasadne najdu zasvineny umyvadlo od peny na holeni a vousu ( i zubni kartacky tim dokaze oblemcat 😠 )
- vecne otevrenej suplik se spodnim pradlem... a zvedne mi naladu, kdyz se o nej kazdej vecer nakopne, coz nic nemeni na tom, ze ho rano zase necha otevrenej!!!
- ze se me na neco zepta a odpoved uz nevnima... prej odpovidam moc dlouze 😝
- kdyz si na uklizenej stul vyprazdni vsechny kapsy u dzin, druhej den si z ty hromady vezme penize a klice, co vrati do kalhot a ten zbytek (uctenky, papirky, obaly atd.) tam necha a ja to po nem musim uklidit
- ze kdyz umyje nadobi a da novej toaletak na zachod, tak se pak dva dny chlubi, ze zase uklidil "celej byt" 😀

Ale jinak ho samozrejme miluju 😵 😀

rimmel
18. pro 2009

rubi no ty si 😀 mna take veci zasadne neseru, muz si moze svoje veci na stole nechavat kolko chce, ved to je aj jeho stol a nato aj stol je, aby sa tam davali veci 😉 len preto ze ja ho chcem mat upratany, neznamena ze aj on to tak cche, a otvorenu suplik s jeho spodnym pradlom? to neni moja vec, nech ho ma otvoreny hoc aj cely rok 😵