Co nesnášíte na svém partnerovi?

esssi
16. pro 2009

Já jeho někdy děsně blbé řeči a některé zvyky typu, jako že nechává otevřené dveře na wc, když tam sedí 😀 a třeba vypije skorem celej džus a nechá asi tam dva mililitry na dně a dá to zpět do lednice 🙂

rimmel
30. led 2010

joj filipal ale ked ja nemam rada cvicenie a fucanie ..max tak jogu ciplavanie a potom letne sporty ako bycikel a korcule a lyzovanie....ja mam inu metodu, pracujem na zrychleni metabolizmu, ja totiz ani vela nejem, a to dost nepravidelne a potom sa mi tuk uklada lebo telo si mysli ze zase dlho nedostane, tak zacne ukladat..teraz papam kazde 3 hodiny aby sa mi zrychlil, k tomu nejake prechadzky a santenie s malym a pomalicky si budem chudnut..do leta keddam dole 5kg budem happy 🙂

filipal
30. led 2010

fiiiha, a mas aj spevnene svalstvo Eni?
volakedy to stacilo aj mne....(no, bez toho jablcneho octu....ale ja si zase dam trosku vinka 🙂 )
ale uz mi asi zacinaju hormonalne zmeny, lebo bez riadneho cvicenia si nemozem udrzat postavu.... ☹ 🙄

moravanka
30. led 2010

pocitacove hry

adusaa
31. led 2010

filipal, ty si to úúúplne vystihla. Tá citázia úplne moja svokra 😀 😀 😀 😀 😀 😀
si ma dobre pobavila

filipal
31. led 2010

Adusaa, asi sa ucila z tej istej ucebnice....a bola dobra ziacka 😅

adusaa
31. led 2010

jj, ona také učebnice rada. a ona je bývalá učiteľka ale nejak jej život jej profesia natoľko zasiahla do života, že stále každého riadi, poučuje a neustále pripomína že je bývalá učiteľka... hrôza 😝

brumdinka
31. led 2010

janulka - nemáš doma toho mýho 😀 😀 ten takyjak utírám stůl, tak kecy jak to jenom rozpetlám a je schopnej to jít přetřít 😠 atpod. prostě puntičkář, děsný 😝

dál mi taky vadí občas ty jeho kecy a provokace, né on nemůže říct, že jde do bazénu s kámošem, on bude 10 minut mlžit, že tam jde s nákou babou atpod. 😝 😀

enilora
31. led 2010

fili
ano mám spevnené svalstvo lebo denne behám a bicyklujem .Takže je to ok...teda aspoň ja sa cítim super 🙂 a to je hlavné 😉

verja
15. únor 2010

Ahoj holky, nepřečetla jsem všechno, ale taky se musím podělit co mě fakt točí. Pokud mě už poslouchá ( no pokud jede televize tak se vsaďte, že ne), tak odpověď "hned", zamená pokud nezpomenu tak se pokusím. Nejlepší je, když zjistím, že se mě na něco zeptá a v tu chvíli mě přetane poslouchat. Pak se diví, že mu nadávám, že mě neposlouchá.Televize= magnet - tchýně se pochlubila že to má po ní:(. Ale nejhorší je že má furt ruce v rozkroku. No jsou už tací, ale on je tak trochu nervák, takže pokud nemá ruce tam, tak si prstama klepe do zubů. Někdy mam fakt problém mu dát mu pusu. Blééé. V čase zamilovanosti jsem si najivně myslela, že jsem to odbourala a dělat to už nebude, ale zvyk je železná košile. Ve vlnách se to vrací s občas se přidá klepání nohou , třeba i podvědomě v noci....no běs. Já bych to nějak přežila, ale on má pocit, že ho děsně buzeruju, když mu třeba jemně připomenu, že tu ruku co má v puse měl před chvílí dole 😖 . To, že to dělá řede mnou ještě přeziju, ale co před jinýma? Máte něco podobnýho doma?????????????????

sakura77
15. únor 2010

"pridem o piatej"--cize to znamena ze o tristvrte na 6 😀 no ale uz som si aj zvykla za tie roky..... 😅

robin154
15. únor 2010

sakura: u nás je to "do hodinky jsem doma" a přijde třeba až za 3 hodiny 😠

Ale co mě na něm točí víc je, že když jsme někde v supermarketu, tak si bez problémů otevře vodu a pije s tím, že to pak zaplatí u pokladny. Bych ho v tu chvíli zabila. On to vysvětluje tím, že když byl v Německu (někdy před 15 lety), tak tam se to může, tak proč ne tady že. 🙄

moravanka
15. únor 2010

robin, to s tou vodou mi prijde uplne normalni. taky zijem v zahranici a neni to problem. dokonce si muzes koupit u pultu rohlik se salamem, ten snis behem nakupu a u pokladny das ten sacek s uctenkou.
pokud tveho manzela na to neupozorni personal, tak bych to videla ok.

robin154
15. únor 2010

Moravanka, to se máte. U nás jakmile je něco jinak, tak hned za tebou chodí personál až do konce nákupu a sleduje, jestli náhodou něco neukradneš 😠 Sice nám ještě nikdo nic neřekl, ale já z toho mám vždycky blbej pocit.

pipos
15. únor 2010

jo holky to mě vadí jediná věc a to,že by chtěl furt sex vyžaduje ho pořád.tak už fakt nevim jako nikdy mi to třeba nevadí,ale někdy se mi tím úplně zprotiví

martinex
16. únor 2010

heh, ked som zacala citat tuto temu,tak si vravim,ze na mojom mm mi nevadi nic...a potom citam prispevok od pipos a tam som sa nasla 😀 tiez mi to uz niekedy lezie na nervy,ale to je vec, s ktorou asi nic nespravim 😉 a 600nedelie bolo pre mna vykupenim 😀 😀 😀

robin ale ja to robim bezne s tou vodou...sak ked pridem do tesca,tak tam su rady na pol hodinu,tak predsa neumriem od smadu..a potom pekne flasu zaplatim-aj ked prazdnu a nikto mi nikdy nic nepovedal-sak by skusil,hned by som sa do nich obula,ze keby bolo otvorenych viac pokladni a nemusela som cakal pol hodinu,tak to nepijem 😎

aponchie
16. únor 2010

kdyz si ze me dela srandu pri menzes to jsem nevrla a strasne me vytaci kdyz me proad taha za zadek stipe a placa po nem a ja uz mam z toho tip jak prase 😀 sex no jo chtel by porad nastesti je tak unavenej ,ze usina obcas 😀 😀

kalu
17. únor 2010

...mě štve, že vždycky , když řekne, kdy dorazí, tak si k tomu musím připočíst hodinu, abych věděla, kdy dorazí doopravdy 😀
u něj je to ale fakt naprostá zákonitost ("přijedu v 6"- znamená příjezd v rovných 7 hodin atd..)

pipos
17. únor 2010

kalu nedochvilnost je druhý jméno chlapu muj přítetel je sice dochvilnej až na pár vyjímek,ale můj bratr to mu je jedno,když řekne za chvíli jsem tam tak to znamená nejdřív za 2hodky 😉

ani3012
17. únor 2010

môj ujo prišiel neskoro na vlastnú svadbu.Nevesta ho pobila kyticou hlava-nehlava a potom sa vzali 😀

marecek4
21. únor 2010

nedochvilnost a já k tomu přidám mizící efekt-v ten moment,kdy něco po chlapovi potřebuju je v tahu,nej mě nas...když mi zvedne telefon a ještě lže,že je u někoho a já slyším jak vedle vykládá hospodská,máme naproti baráku hospodu,kdyby řekl že jde tam to ne,zmizí a ještě mlží

brumdinka
23. únor 2010

verja - neznáme, jen můj muž si občas ulamoval nebo kousal nehty - taky takovej blbej zlozvyk, ale docela to omezil

a nedochvilnost - tak to já si můžu gratulovat 🙂 Jirka když řekne v 6., tak je to v 6 i kdyby trakaře padaly - na něj je v tomhletom opravdu spolehnutí 😉

duska1122
24. únor 2010

tak a ja ze to vadi len mne ked ma stale cape po zadku. tiez mam s neho uz tik. a nedochvilnost 😠 😝 nikdy nepride nacas nikdy. vzdy na neho cakam ked aj ked ideme von. a vraj zeny nikdy nechodia nacas. hahaha
a teraz ma zacina rozculovat ze si nevie upratat oprate handry uz dva tyzdne to nechava lezat na foteloch a ani ho to netrkne odpratat ale ved raz mu dojdu ciste ponozky.... hned mi je lepsie 😀

robin154
24. únor 2010

Jo a co dělal ještě manža - házel špinavé prádlo VEDLE koše na prádlo. Tak jsem nějakej čas vydržela a prala jenom to, co bylo v koši. Došlo mu to a teď už to nedělá 😀

knobloska
26. únor 2010

Já to ze sebe musím dostat, pže jsem pěkně nas...ná. Nikdy nepřijde nikam včas. Z práce běžně jezdí kolem 8., což mi taky přijde strašný, nejhorší je, že řekne, že bude v 5 odjíždět, tak já krá....a na něj čekám a on přijede v 8. Vůbec nikam nemůžu, nemám žádné záliby, nedostanu se ani k holiči. Prostě jeho práce je na prvním místě a já mám se vším smůlu. Už mi pěkně hrabe.
Tak.....díky.

brumdinka
26. únor 2010

knobli - ale to je chyba - nenech se takhle zahnat do kouta, jak nemůžeš bych mu šoupla dítě, starej se je taky tvoje a šla třeba k tomu holiči a když si jezdí až v 8, a když neni schopnej dodržet slovo, že přijede po 5, tak bych na něj nečekala a zařídila se podle sebe - vážně jinak se z toho zblázníš 😅

knobloska
26. únor 2010

Já se to tak snažím dělat, ale dneska prostě musíme jet na nákup a samozřejmě nestíháme. Vlastně mě nejvíc drtí, že s tím nic neudělám. Já vím, že pracuje, že to dělá pro nás a bla bla bla, ale začínám být vážně nešťastná.

brumdinka
26. únor 2010

knobli - ale ono to chce najít tu rovnováhu - mám kamarádku, dneska má 2 děti - 7 a 1 rok a její muž taky byl pořád pryč, věčně v práci - měl ještě se společníkem dopravní firmu - vpodstatě doma nebyl vůbec, jí to vadilo neskutečnym způsobem, což se jí nedivim - pořádně si o tom promluvili a nakonec to vyřešili tak, že on prodal svůj podíl firmy společníkovi (ještě před krizí) a dělá v té firmě jen dispečera, peníze má pořád slušný a je víc doma s rodinou 😉

esssi
autor
28. únor 2010

knoblosko vidíš a tohle já chápu, manžel vyráží ráno před šestou, vrací se nejdřív v sedm večer, ptž dojíždí za prací do Práglu...kdyby nepracoval tam, nedostane ty prachy, co tam má a neměli bychom na placení hypotéky, to je jednoduchý🙂 bydlení je prostě důležitý🙂

simlenka
28. únor 2010

knoblos a to nemuzes jit nakoupit sama s ditetem?

knobloska
28. únor 2010

Sim jo, ale on jezdí autem, dojíždí 50km. A slavili jsme narozeniny, takže jsme potřebovali velký nákup.
Essi je to tak, já na jednu stranu vím, že to dělá, abychom se měli dobře, ale aspoň jednou za měsíc by mohl přece přijet dřív. A hlavně se k tomu staví tak, že se o tom nebude bavit, že mám prostě smůlu. Taky ho ta práce baví a v dnešní době měnit práci ani nechce. A hlavně v zahraničních firmách na vyšších pozicích je to asi všude stejný. 😒