Co obnáší vítání občánků v Olomouci?

zvirka
3. led 2011

Dostali jsme pozvánku, ale váhám, zda tam jít. Bojím se, aby tam malý něco nechytil. Stojí to za to?

jandalinka
4. led 2011

ahoj,stojí to za to..je to krásná událost, 😉 ..nejde o to,že dostaneš nějaký dárek pro mimčo,my dostali ručník ale dostaneš i pamětní list,vyfotíš se příp.ve vyřezávané kolébce a u pamětní knihy,je to prostě vzpomínka 😉 .Trvá to cca.20min...takže se to dá zvládnout..Děti pokud plačou,tak jsou tam sestřičky vyškolené a pochovají nebo ti umyjí dudlík.....Sama jsem nechápala,že když začala mimčo plakat,tak mamina dala sestřičce mimčo,která šla s ním z místnosti,aby jej utěšila a mamina seděla dál... 😒 .Já bych tedy nedala z ruky malou a sama bych šla z místnosti...ale to je věc každého....

bekulkamama
4. led 2011

ahojky stojí to za to, je to moc krásné, děti tam zpívají,. sestřičky se starají, tvrá to chvilku a pamětní dvd jsme si nechali udělat, měli jsme štěstí že jsme byli vepředu hlavně se jít rychle fotit na závěr jinak se tam trčí 5-8 minut pak jinak to trvá tak 15 minut jenom.. malý mi koukal a líbilo se a to mu byly 4 m. jenom.. malým. 🙂
my dostali letní malou deku, pam. knížečku atd. kolíbka je historická, určo super... taky bych odešla s malým ale tam se to kvůli natáčení kamerou to nehodí, nám tam nikdo neplakal, děti slintali ven si bryndák hi hi

tehuli
2. led 2012

jsem taky z Olomouce máme pozvánku na 6. A TAKY VÁHÁME ZDA TAM JÍT🙂))

evulinkab
3. led 2012

Myslim, že to stoji za to.Je to památka na celý život a jak jako, aby tam neco nechytil??..Tam jsou malé deti, které jsou snad zdravé, pochybuji, že by nejaký normálni rodic tahal malé dite nemocné na Vítáni občánků.Krome toho "chytit"muže nemoc kdekoliv jinde..v obchode, v autobusu, atd..

acllan
17. led 2015

pošlou sami pozvanku?

bohy3
24. srp 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli by jste některá věděla, co se teď aktuálně dává miminkům na památku u vítání občánků v Olomouci. Sestře se narodila holčička a chci ji dát knížku "Naše děťátko" (jak si tam může vše zapisovat od narození), ale napadlo mě, jestli to náhodou nedávají na vítání občánků, ať to nemá dvakrát, to bych potom vymyslela jiný dárek 🙂 Díky za odpovědi.