Co obnáší založení mateřského centra?

hancas
12. únor 2010

maminky máte s tím některá zkušenosti???díky moc

pavlina05
13. únor 2010

Budu také ráda 🙂 ...nehodlám tedy zakládat, ale zajímá mne to 😉

timulenka
15. únor 2010

to záleží na tom .... chtěla bys založit občanské sdružení nebo jakou právní formu?

hancas
autor
15. únor 2010

co je lepši???moc tomu nerozumím když bliží info mi písni na mejlík

gejbule1
17. únor 2010

taky by mě zajímalo co je potřeba všechno zajistit za povolení atd.Zkrátka kde začít?

hancas
autor
18. únor 2010

jj souhlasím taky prostě vše

syraell
3. dub 2010

Ahoj,
potrebujete kvalitni prostor, zalozit nejlepe obcanske sdruzeni a jako podmonku cislo jedna pracovity, nekonfliktni kamaradky🙂

hupcza
11. dub 2010

hani,nepotřebuješ prakticky nic 🙂

stačí založit občanské sdružení - iedální právní forma
pak sehnat prostory,což považuju za velkou potíž - pokud jsou pěkné,je nájem vysoký, poku nízký,jsou příšerné (loklita,dostupnost,okolí, sociálky) .....něco může pustit město ..ale u nás jsou třeba bez vyhovujících prostor a tudy cesta nevedla
financování - i ten nízký nájem je třeba zaplatit - město nebo ministerstovo obvykle přispěje jen na již běžící aktivity (mi se sice podařilo ukecat něco dopředu,ale bylo to spíše symbolické než něco,na čem se dá stavět) ...no a paknějakégrantíky z eu -ale tojepotřeba umět napsat (navíc výzva vhodná pro tyto účely k 30.3.skončila) ...na úhradu jen z kroužků bych nesázela - sačísi vzít kalkulačku a počítat ....sponzoři jsou fajn,ale je krize a zatím není nic,co jim krom nadšení můžete předvést
no a jak píše syraell - dobrou partičku lidí (když se dělá něco od srdce,oni se na tebe nalepí-ozkoušeno-jde to snáz než ty prostory a peníze 🙂)
a pak už jen zřídit prostory a vymyslet kroužky,přednášky,zajistit lektory ....