Co po mateřské? Rekvalifikace v oboru vizážistiky

brettys
28. bře 2013

Zdravím Vás, já děti nemám a neplánuji je. Ale s hledáním práce, i když máte vzdělání, vím jaký je problém. Mě to trvalo 6 let :/ Teď ji mám a chci Vám dát vědět, že existuje cesta, jak se někam pohnout. Rekvalifikace v oboru vizážistiky. Chápu, že to není pro každého, ale třeba o tom někdo tady z Vás sní celou dobu a neví jak se k tomu dostat a nebo ani netuší, že by byl skrytý talent a tak to rovnou zamítne. Zkuste mrknout na stránky Make-up Institute Prague. Dělají se tam rekvalifikační kurzy pro začínající vizážisty a dobré je na tom to, že po absolvování Vám oni sami nabízejí pracovní příležitosti!! To nikdo, ani v jiném oboru, nedělá.. A dá se to studovat i o víkendu!! Což si myslím, že je taky fajn. Mě to pomohlo. Věřím, že jako správné matky jste ještě nehodily flintu do žita a budete se rvát se životem dál Přeji všem mnoho úspěchů.
P. S.: Pracák to umí proplatit, oba nabízené kurzy

aneta0707
28. bře 2013

ale my nejsme evidovane na pracaku. pobirame rodicovsky prispevek a nejsme nezamestnane. to znamena, ze pracak neproplati vubec nic. na proplaceni rekvalifikacniho kurzu musis byt nezamestnana a mit PRISLIB prace. jelikoz nemam dodelanou skolu, tak sem na tohle informovana.
ale jinak diky za info pro vsechny 🙂 jsi snad prvni, ktera tady necpe zadny odkazy se svym kodem aby lapila duse 😉 pro nekoho to opravdu muze byt

llluckaaa
28. bře 2013

Pro mě to není, ale jak píše Anetka, třeba se v tom někdo najde 😉 Ale asi by to chtělo rozšiřovat si kvalifikaci už na rodičáku a nespoléhat se až jak něco půjde přes pracák. Já si teď dodělávám vzdělání ve zdravotnictví a jsem zvědavá, jak se mi z rodičovské povede nastoupit do pracovního procesu 🙂
@aneta0707 Paní prodejkyně zlata byla obzvlášť vytrvalá 😝 Dneska jí admini zase promazali příspěvky 😉 By mě zajímalo, jestli si založí další nick a bude se pokoušet znovu a nebo zda to konečně vzdá 🙂

marecek4
28. bře 2013

@brettys no nevím jak jinde,ale u nás musí být člověk na pracáku minimálně půl roku aby mu něco proplatili-BM se tam zaregistroval s tím,že by si rád udělal rekvalifikaci na CNC stroje víceméně jako rozšíření výučního oboru,protože je soustružník a tohle mu řekli-jinak byl dvacet let v lese,takže přece jen stroje se změnily,obnovily a hlavně jsou u nich počítače,kterým on zrovna rozumí jako koza petrželi

aneta0707
28. bře 2013

@llluckaaa nevim, ale s tim zlatem by se mela zbalit a jit do ... banky 😀 clovek se ji snazi pomoc, mysli si, ze to pochopi, ale ona zacne i do me? hi, tahle pani to jen tak nevzda. vcera sem tu byla az vecer, mela zase nejaky chytry prispevky? 😕

aneta0707
28. bře 2013

@marecek4 jo, je to tak - pul roku. sem to zjednodussila aby to nebylo tak dlouhy 🙂 a jeste sem nenapsala, ze kdyz ten kurz uspesne nedokoncis se zaverecnou zkouskou, tak ho musis pracaku zaplatit 🙄

smetttanov
25. říj 2016

Dobre je se do oboru zase zasvetit nejakym kurzem, sestra to takhle mela, udelala si po materske make-up institte Prague kurz a pak se tim dal i zivila a prace ji moc bavi, tak by to i melo byt.