Co pomáhá na mravence?

cosy
14. črc 2013

V pantu balkonových dveří se nám usadili mravenci. Mám roční holčičku a ráda bych je vypudila něčím, co by pro malou nebylo nebezpečné. Poradíte?

speedygon
14. črc 2013

No, my používaly takové plastové nástrahy...a nebo než půjdete na procházku,. tak to tam vysprejovat pořádně a hotovo...ať to malá nedýchá....

ivular
14. črc 2013

Za sebe doporučuji Loxiran mravenčí bufet - je to přírodní insekticid (bez zápachu). A je účinný.

krystalka
14. črc 2013

Nám si mravenci tak dvakrát do roka dělají cestičku ze zahrady vchodovými dveřmi dovnitř, přes práh...kdysi mi někdo poradil posypat jim tu cestičku a to místo kudy lezou dovnitř dětským zásypem (mám nějaké staré prošlé Batole se septonexem 😉 ), větší vrstvu, oni se tam v tom obalí a udusí a většinou během jednoho, max. dvou dnů tamtudy přestanou lézt 😉 . Zatím to zabralo vždycky 🙂 . Jen to holt člověk musí ten den dva vydržet, že to tam je posypané...

martina_z
14. črc 2013

Vystrikej to Biolitem a hned pochcipaji. Takova ta jemnejsi reseni se nam neosvedcila a kdyz jsme nastrazili pasticky,mravenci se vyrojili jeste vic, na coz jsem teda nemela nervy. Biolit zabral okamzite, jen at se toho mala nenadycha a postrik neolize.

alpakovo
15. črc 2013

od kamarádky jsem dostala radu vyzkoušet mletou skořiči nebo kypřící prášek a jsme spokojeni! Od záhonku s dýní a pískoviště naprosto vymyzeli