Co považujete za nevěru a co jste schopná tolerovat?

karotky
16. kvě 2013

Nevadí mi,když se manžel otočí za jinou sukní(ikdyž se to snaží dělat nenápadně,stejně to poznám 😀 ),protože já se také čas od času podívám na pěkného chlapa.Podívat se může,ale spát s ní nesmí-to už bych nevydýchala 😀

blahova_andrea
16. kvě 2013

mě dívání taky nevadí, dívám se s ním 😀 občas se i shodneme 😀 ale co vše bych byla schopná tolerovat nebo odpustit se nedá říct. rozhodovalo by o tom spousta okolností. to se dozvíme až situace nastane.

lucyvivien
16. kvě 2013

za neveru považujem, to čo by mi zatajil a všetko v čom sklame moju doveru . Hlavne je dobre vediet, čo by ste si navzajom netolerovali a potom je to jednoduche rozlíšit 🙂

andulka86
16. kvě 2013

já jsem žárlivá až moc, možná je to nezralost, možná charakterový rys. Můžu děkovat Bohu, že manžel je v tomhle ohledu hodný a netrápí mě. Já bych asi nerozdýchala nic, tedy musela bych, kvůli zachování rodiny, kdyby se jednalo o úlet, ale nevyvázla bych s toho zdravotně jen tak ☹ to je mi jasné. Snad mě nic nepotká

nikollita
16. kvě 2013

Já jsem byla VELMI tolerantní 🙂 snesla jsem toho hodně a mlčela jsem. Pak po 7 letech vztahu jsem dostala "kopačky" a tehdejší přítel se odstěhoval k jiné. Po třech měsících se vrátil a dost mi trvalo odpustit...no ale už jsme svoji a máme miminko. Jen chlapec doživotně ztratil tu moji nekonečnou toleranci a celá akce mě dost změnila 😀 Dokonce litoval, jak moc jsem se změnila, ale bohužel 😉

lu777
16. kvě 2013

nevěra je u mě zatajování, scházení se s nějakou ženou za mými zády.... i kdyby to byla údajně kamarádka... jak je to za zády, tak je to podezřelé....
já na kamarádství mezi pohlavími moc nevěřím, myslím, že tam vždy je určitá přitažlivost...

no a tohle se mi vlastně dělo s MM minulý rok... tvrdil, že o nic nejde... mně do té doby nevadila 1-2 kamarádky, znala jsem je a byly v pohodě a nic nezatajoval, prostě šli třeba na tenis a byla tam i nějaká mladší holka a nebo šli na kafe a pokecali, protože měli společný zájem... ale minulý rok jsem okamžitě věděla, že jde o něco jiného, MM se dušoval, že ne, ale asi půl roku po tom si ji přivedl domů zatímco jsem byla s dětmi poprvé na týden u našich.... když jsem na to přišla, měla jsem šok... pořád se dušoval, že se nic nestalo, ale mně bylo jasné, že je něco hodně špatně, když za mými zády si přivede ženskou domů jen co vytáhnu paty z bytu....

no ale nevyplatilo se mu to, nakonec to ve mně nějak bouchlo v srpnu a odjela jsem na 10 dní pryč do zahraničí a on to s dětmi nedával, měl depresi.... ta dovolená byla po 6 letech na MD něco naprosto fantastického a došlo mi, že všechno co jsem dělala, je jen určitá role a dělat to nemusím.... přijela jsem domů jako někdo jiný... mladší šla do předškolky, to jsem si prosadila a já začala cvičit, abych ze sebe dostala ten šílený vztek.... 🤐 v prosinci jsem si našla přítele, v lednu práci, prosadila jsem rozdělení majetku (jinak jsem po MD neměla ani korunu a neměla kam jít) a odstěhovala se........... a těsně před stěhováním mi došlo, že nemusím být bez hlídání, bez pomoci a s křehkým zdravím a na vše sama, takže jsem MM řekla, že děti budou ve střídavé péči.....
stačily 2 týdny a byl obrat.... když MM viděl co jsem všechno udělala a pak taky co to je ne jen si s dětmi pohrát chvíli a jednou za týden nakoupit, ale z práce do školky a doma uklízet a vařit zatímco se děti perou a když s nimi byl doma když byly nemocné a musel z domu pracovat přes počítač u toho, tak se opravdu něco zlomilo....

pardon za román, každopádně to nakonec má překvapivě dobrý konec.... po roce a půl hluboké krize se MM natolik probral, že najednou jde všechno co nešlo roky... a mně se hrozně ulevilo, protože jsem si uvědomila, že ani na MD a s malými dětmi si nemusím nechat líbit takovéhle věci!!

držím vám všem palce.....

lubinkova
16. kvě 2013

Já bych netolerovala skoro nic- jsem moc hrdá! (nevadilo by mi, kdyby se manžel za někým otočil, ale třeba už nějaké rande, nebo i internetové dopisování, nedej Bože polibek, nebo něco víc, to už je pro mě za hranicí..). Proč zůstávat s někým, kdo si druhého neváží? 🙂 .... A navíc jsem viděla nevěru u rodičů a myslím, že je nejlepší pro všechny, když se vztah ukončí co nejdřív... Asi jsem staromódní a ovlivněná tím, co jsem zažila, ale nevěra je jedna z věcí, nad kterou se nedokážu povznést a nedokážu být tolerantní, velmi jí odsuzuju... chápu, že se člověk může "zamilovat někde jinde", ale v tom případě má nejdřív ukončit vztah, než se pustí do dalšího... naštěstí má můj manžel stejný názor, jako já (asi by to dokonce napsal ještě ostřejc, přijde mu, že chlap, co podvádí, není chlap... :D )... Zvlášť poslední týden jsem nad tím přemýšlela, jsem týden po porodu a nedovedu si představit, že bych to zvládala bez manžela... když moje mamka porodila své třetí dítě, mého bráchu, já i ségra jsme byly ještě malé, brácha byl hrozně uřvaný, mamka se starala o nás, o novorozeného bráchu, o domácnost... a táta zatím chodil za milenkou 😠 , přijde mi to úplně amorální a nelidské, i když vím, že na vině jsou vždycky oba dva, tak prostě určitý věci se nedělají- teda neměly by se dělat... ☹

bonavoxa
16. kvě 2013

Lež, mlžení, scházení se s nekým za zády, sexuálne ladený dotek - napr.ruka na koleni, pusa na rty, duševní nevera, cybersex, sex. Jsem žárlivá, vyžaduju to po sobe i po nem. Všechno avizuju predem a kdo me jednou zklame v maličkosti, už nedostává šanci a je zarazen do kategorie ,,špína" a zašlapán v prach. Proste to nesnesu a neprominu, ani kdyby to byl otec mého dítete a žili spolu kolik let...kdyby byl neverný v ten moment me ztrácí, hotovo šmitec. Budu radši sama s malou.

lrg
16. kvě 2013

Nevěra je pro mě jakékoli projevení citu nebo přitažlivosti druhé osobě. Myslím, že každá máme v sobě svoje hranice a je nesmysl je měnit, třeba protože podle Máňi od vedle to je ještě v pohodě 😀

ange_de_la_morte
16. kvě 2013

Díwá se na hezkou holku - proč ne ( wždyť já taky okukuju hezké chlapy a nebojím se to nahlas komentowat), s kamarádkou si dají pusu na twář na přiwítanou / rozloučenou - wpohodě když to není jeho býwalka ( já mám taky pár takowých kamarádů). Ale jinak pro mě newěra není jen sex - ale wše okolo ( líbání, wodění za ručičky, tajné schůzky) to wše je pro mně newěra , možná že ty něžnosti by mě wadily wíc než samotný sex na potkání. Newěru jsme s manželem naštěstí zatím neřešili, a co bych dokázala odpustit a co už ne ?? To sama newim, záleželo by asi od situace, i když odpustit neznamená zapomenout, a těžko bych mu ještě někdy wěřila a má takowý wztah wůbec wýznam, když partenrowi nemůžeme wěřit ? Ale zase kwůli jednomu ,,úletu,, se rozwádět, řešit kdo si nechá barák, jaks hypotékou, koho je který kůň a hlawně - co s Matyáškem .... to asi fakt nemá cenu. ( omlouwám se za ,w,)

laurital
17. kvě 2013

Myslím že to, co jsme schopny tolerovat se ukáže až v momentě, kdy budeme konkrétní situaci řešit.

evcounek
17. kvě 2013

holky a co flirtování? snášíte to? mě se manžel vždy pochlubí jak v práci flirtuje s kuchařkama, uklízečkama.... oni jsou o holky šikovný a narážky mají stejné jako chlapi 😅 . Manža přidje domů pohraje si s Lukym a tak jednou za týden mi hned vyblije co té a té říkal (jinak mu to vymlátí zuby z huby) .... a když přijdu na nějakou oslavu k nim do práce tak holky hlásí, co jim říkal a co říkali oni....
nehledě na to že když potkám někoho z od něj z práce tak mi tvrdí, že už tam není (třeba v 16:00) , že odjel kolem jedný převlečný a vymydlený a já vím, že dělá kuchyň pro kamarádku (protože mi ukazuje v mobilu co všehno za den udělal - to nemusí, ale chce slyšet jak je šikovný 😉 )

edeltraut
17. kvě 2013

Já nejsem žárlivá a na dost věcí se dívám s nadhledem, takže mi nevadí když se podívá, flirtuje a dokonce vím, že když se napije (což tedy za poslední roky bývá tak 1ročně na firemním večírku nebo plese), tak si rád "sáhne" 😀.
Asi bych i překousla nějaký úlet, ale déle trvající vztah nebo opakující se úlet bych nerozdýchala.
Jestli mi bude chtít "zahnout" tak to udělá ať ho budu hlídat nebo bude mít volnost. Ale ať to proboha, udělá chytře, abych se to nikdy nedozvěděla.... 😀. Nejhorší jsou ti "borci" co se jako čestně přiznají.... kecy, akorát uleví svému svědomí a ženská, aby se utrápila... 😠 .
Musím říct, že máme skvělý vztah a plně si důvěřujeme. 😉

llluckaaa
17. kvě 2013

Kamarádky mi nevadí, ale pokud to bude něco víc, tak už to za nevěru považuju. A ani s s nimi nemusí spát, vadilo by mi i líbání, ohmatávání, nebo flirtování. A hodně by mi vadilo, že mi lže. Já jsem svého manžela na začátku vztahu požádala, že kdyby náhodou měl nějaký úlet, tak ať mi to hlavně neříká a nikde o tom nevykládá. Nejsem tak naivní, abych si myslela, že mně se to nemůže nikdy stát.
Kdysi dávno jeden můj ex měl takový zlozvyk, že když šel po ulici, tak se ohlížel za babama. I v mé přítomnosti. Musím přiznat, že mi to bylo hodně nepříjemné. Ne že by mi vadilo samotné koukání se po někom jiném (to dělám taky 😀 ), ale necítila jsem se dobře před tou babou - jakože jí dává přednost v té chvíli přede mnou. Ačkoliv jsem mu několikrát opakovala, ať to v mé přítomnosti nedělá, udělal ze mě histerku, která nerozumí chlapům a že tohle dělat je naprosto normální. A taky se mi chlubil, jak byl na diskotéce a tam plácnul mojí sestřenicic po zadku. Tohle chování mě dost ponižovalo a nebyla jsem schopná ho rozdýchat. Necítila jsem se kvůli tomu vedle něj dobře - prostě já mám potřebu cítit, že jsem pro něj stále ta nej a jiné ho nezajímají 😅

mm_mm
17. kvě 2013

Holky, já na kamarádství mezi chlapem a ženskou věřila 14 dní v životě - těsně před tím, než jsem se dala dohromady se svým manželem. Byla jsem si v tu chvíli jistá, jak nám to "super kamarádsky" klape a bum... 🙂