Co pro manžela k třicetinám? Poraďte

stepankav
27. bře 2008

Ahoj holky,
za měsíc bude mít manžel třicáté narozeniny tak už pomalu přemýšlím, co pro něj přichystám za překvapení nebo dárek. Máte nějaký originální nápad? Nebo co jste kdo kdy dali těm svým k narozkám? 🙂 Díky za rady

ina.b
31. bře 2008

Ten můj by určitě ocenil závodění v motokárách nebo jiný autozávod, který by mohl sám pilotovat 😉 Ale ještě mu 30 nebude, tak si musí počkat 😀

prasecihovno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pobavenaholka
31. bře 2008

Já sem manžílkovi už dvakrát dala k narozkám výlet... dostal pěkně vytištěnou verzi celého plánu... kam se pojede, co kde uvidí... kde budeme spát atd... vždy to mělo úspěch... a užila sem si to i já 😉

blueapple
30. kvě 2010

ahoj všichni, obnovuji tuto diskusi (po 2 leté odmlce) a prosím o radu a tip na dárek pro manžela k narozeninám ! Co jstre svým polovičkám vymyslely ??? Díky !!! 😎

sophiejane
30. kvě 2010

ten můj se ted z koupelny ozval - KOLO! 😀

terinda
30. kvě 2010

Sex na neobvyklém místě a super hodinky 😉

sophiejane
30. kvě 2010

asi nějaký zážitek je nejlepší...taky už jsem dávala let na paraglidingu...a mělo velký úspěch

stazina
6. led 2011

Ahoj všichni , tak v květnu se to obnovení diskuze nepodařilo,. tak třeba se to podaří ted...manža slaví koncem ledna...nemáte tip? Mě by navadilo třeba i nápad na naetradiční dárek z jídla, nebo z pití, enbo já nevím co...ty zážitky jsou super, ale jsou pro mě dost drahé...z mé mateřské těžko ušetřím na seskok padákem , nebo na víkendový pobyt někde na konci světa.... ☹ i když by manža byl jistě nadšený....
dort mu asi nějaký udělám, ale jinak mě fakt nic nenapadá a navíc on nic nepotřebuje!!A koníček? je pořdá v práci, takže to je na prd...poradte holky, jediný na co ho můžu utáhnout je fatk snad to jídlo 😀

berynka
7. led 2011

@stazina, můj manžel má za měsíc třicetiny 🙂 a ode mne má teda zájezd do Alp. Společně jet nemůžem, ale pojede s kámošema, tak si to určitě užijou 😎 .
Ale pokud chceš inspiraci a něco finančně dostupného, tak sleduj skrz.cz 😉 . Je to teda zrádný, já bych tam koupila první poslední 😀 , ale fakt se tam sežene všechno možný.
Máme vyzkoušenou luxusnější restauraci a byli jsme moc spokojení. Teď máme jít s kamarádkou na sushi a pro rodiče k výročí jsme tam kupovali pobyt v jižních Čechách se zaměřením na relaxaci a bio 🙂 .

elischka
7. led 2011

manžel dostal let balonem a svíčky jsem mu zapíchala místo do dortu tak do jeho oblíbené vánoční štoly 😀

crca
8. led 2011

Já jsem mu kupovala permanentku na masáže 😉

stazina
8. led 2011

AHoj...
@berynka
@elischka
@crca díky za inspiraci.....já stále přemýšlím a zatím jsem jen vymyslela dort...bude takový netypicky 😀 a pak kalhoty maskáče..no, ale t o prostě nemůže být ten hlavní dárek..t.y kalhoty bych mu koupila stejně, protože ty co nosí už má dorvaný.., no ještě pobrouzdám po netu, dkyby jste na něco přišly....ráda si počtu🙂)
díky

elischka
8. led 2011

já si dneska uvědomila, že mamka má letos padesátiny...kdybyste měl někdo inspiraci i k této události, určitě se ráda nechám inspirovat...děkujiii...

hannah23
8. led 2011

Můj muž dostal ode mě, syna a jeho bratra let balonem

crca
9. led 2011

@stazina ono taky záleží na tom,kolik to u vás stojí...Tady u nás na tom malém městě jsem za 10x masírování zad a krku dala 1800kč,takže to ještě šlo 😅

stazina
10. led 2011

@elischka ahoj...naše mamka měla padesátku loni a ona je ten typ člověka, co raději dostane levný dárek od srdce, než věci do domácnosti, zalté řetězy atd.....takže jsem jí sestavili veliké fotoalbum s lidma, kteří ji mají rádi, podporujou jí atd....byla tam zahrnuta nejen rširoká rodina,a le třeba i kamarádky, spolupracovníci, spolužáci ze základky, s kterýma si často vola...atd...vždy na jedné stránce byla fotka a přání od toho člověka...nebo nějaký vzkaz, nebo třeba jen.,,mám tě ráda"
Mamku to moc potešilo, byla dojatá , kolik lidí na ní myslí.....
Byla to docela honička to sehnat a všechno zařídit a, le výsledek byl fakt dobrej...

@crca jojo , to docela jde....jen nevím, jestli by tam manža chodil...stěžuje si na záda, ale dokopat ho tam....znáš některý chlapy 😕

evena
10. led 2011

ahoj, můj dostal k 30. originál kresbu od Igora Zajíčka ... já vtip vymyslela, on ho dotáhl k dokonalosti 😎

elischka
10. led 2011

@stazina super nápad, ale já znám jen pár jejích kolegyň, kamarádek a vůbec nedokážu odhadnout, jak by se k tomu ty lidi postavili a bylo by i dost těžké to zorganizovat, protože bydlíme dost daleko od všech.o( Každopádně věřím, že tohle by jí udělalo radost, to je pravda.o) Možná to zkusím udělat jen v kruhu rodinném....uvidíme, děkuji za tip!