Co s čokoládovou koledou? Kam ji můžu odnést?

nikieda
3. dub 2013

Mohu se zeptat, jestli nevíte, kam bych mohla odnést čokoládové zajíčky, kuřátka či vajíčka? U nás se to nesní..

ratatooy
3. dub 2013

mame taky hodne stačí rozehřát třeba na buchtu,palačnky,odnest jedine třeba nekam do domova

garfie
3. dub 2013

Podle kvality-položit k popelnicím-v nějaké krabici, ev. se vzkazem.....nebo frknout rovnou do ní... 😀

aktaka
3. dub 2013

já když kouknu na složení, tak bych hodila všechno rovnou do koše 😒

antarres
3. dub 2013

já jsem se poučila loni, kdy jsem rozpustila zajíce na polevu....zkazila bych buchtu, šílená chuť, prostě hnus, kupujeme jen osvěčené Kinderzajíce a vejce a pak takové ty plněné berušky a likérová vajíčka. Jinak je to fakt humus.
My jsme ještě něco z nadílky rozdali....

smima
3. dub 2013

a nemáš v okolí nějaké děti, třeba od sousedů? Určitě by byly hodně rády. Nebo si dej někde, kde chodí větší počet lidí inzerát, že máš z velikonoc hodně čoko zajíčků a vajíček...ať si pro to někdo příjde.. že je daruješ a uvidíš, dlouho je doma mít nebudeš 😉

ange_de_la_morte
3. dub 2013

Já to drtím do hrnkowé buchty 🙂

blahova_andrea
3. dub 2013

u nás to zkonzumuje tatínek, ten je na sladkým závislej a složení je mu fuk

anina32
3. dub 2013

K popelnicím nebo do koše? Tak proč si to vůbec berete? Uvědomte si že za to někdo taky musel dát peníze. Tady se pořád vedou diskuze jak co nejvíc ušetřit a pak dostane nejvíc lajků příspěvek nabádající k vyhození potravin do odpadu, nechápu 😕 Já jsem letos taky odmítala sladkosti co vykoledoval sedmiměsíční syn, přece to nepřinesu domů a pak nevyhodím! Starší syn si vybral to co potřebuje, kindr vejce, a ostatní mám ve špajzce na pečení, na polevy. Vloni jsme mělizajíčky i na vánočním cukroví 😉 Kdybych věděla že nespotřebujeme, bud odmítnu nebo dáme potřebným, soc.slabým.

llluckaaa
3. dub 2013

Já zase vymýšlím, kam dám ty různé hnusné perníky a podobné lahůdky 😝 Mám je v tašce a nejradši bych je odnesla nějakým bezdomovcům, ale žádné tu nemáme 😒 Asi skončí v popelnici....

berynka
3. dub 2013

Velké zajíce a čokoládová vajíčka dám manželovi do práce, někdo se tam toho ujme 😉 .

zuny
3. dub 2013

Kluci vykoledovali asi 20 zajíců a 15 perníků a další sladkosti a rozhodně to teda vyhazovat nebudu! Zajíce rozpustím na polevu nebo kousky dám do buchty, to bude pak mňamka, aspoň to kluci budou jíst, když tam bude čokoláda.
Perníky dám občas dětem na svačinku. Složení neřeším, na polevu to úplně stačí a nesní se toho kvanta, kdyžtak se do toho dá ještě kousek čokolády na vaření. A v chladu to vydrží měsíc nebo dva, vždyť to nemusíme sníst za týden. Aspoň ušetřím za sladkosti dětem na několik týdnů.

dana3262
3. dub 2013

Me to prijde uplne nechutnej zvyk tohleto.. ti, co to kupují řeší jen kolik to stoji a pak to nikdo nechce jíst. Ja bych to teda taky nejedla. Proc nemůže byt koleda složená z domácích pernicky, vajec (i syrovych kdyz uz je to zvykem) nebo nejaka domaci buchta, koláč nebo ja dělala kokosky (je tam sice hromada cukru, ale kdyz dítě dostane 2 kokosky, tak 100x lepsi než coko zajda nacpane emulgatorama, lecitinama, konzervantama, barvivama, zahustovadlama..nemusím snad pokračovat.. nebo jsem do ozdobené skořápky zasela rerichu a je to hezka a zdravá koleda. Ja nevim..ja ty kvanta pseudo sladkosti nejak těžce nesu..takovy plejtvani..

kimby
3. dub 2013

takove plytvani ☹ ten,kdo to ditku daval, to daval urcite rad v dobre vire. Pokud vite,ze to nejite(nemate radi,neuznavate), tak slusne odmitnu a pozadam napriklad o klasicke vajicko apod. Male deti chodi preci s rodicem, tak vidi, co dostava. Kdyz mi prinesli domu koledu, klasicka vajicka jsem vyuzila na vajickovy salat, cokoladova a vse tomu podobne vyuziji na polevy, perniky jsem dala manzelovi do prace a je to. Kdyby mi to doma extra vadilo, tak to dam manzelovi do prace, ci vezmu ja a nabidneme s tim,ze toho mame moc a verim,ze nekdo si to vezme rad. Nebo staci dat na nejaky FB ci bazarek vaseho mesta,ze darujete za odnos a verte,ze jini budou radi. Ale vyhazovat potraviny do popelnic? chapu,ze ne vse je kvalitni, ale proste.....

andy80
4. dub 2013

Pokud je to opravdu čokoláda, tak se hodí na nějakou buchtu, bábovku apod. Pokud to je čokoládová pochoutka, tak hodit rovnou do koše - bléééé 😝 😝 😝 😝 😝