Co s mimčem, když jdete k doktorovi? Berete ho s sebou?

nissanek
8. dub 2008

Jak to děláte, když musíte k doktorovi (se sebou)? Tak k zubaři jí vezmu, těch pět minut vydrří v kočáře, většinou mi stejně nic nedělají, na gyndu taky. Ale co když máte virózu, to vezmete kočár k obvoďákovi do čekárny plný chorob? Nebo si zařídíte hlídání?

cazadora
8. dub 2008

tak já podobný problém řešila v pátek rozjížděl se mi zábnět moč.měchýře,(nakonec teda zažehnáno) ale k obvoďákovi bych berušku nevzala sehnala bych si horko těžko hlídání 😉

vendy01
8. dub 2008

U nás si vzal přítel propustku, kterou mi potvrdili u doktora a hlídal malýho doma. Neměli s tím vůbec problém...

frog
8. dub 2008

Ahojky,já jsem vždycky dělala tak že jsem tam zavolala že příjdu,ale jestli by mě mohli vzít hnedka abych tam nemusela s malou čekat a něco jsme nechytli a zatím mě vždycky vyhověli..

petja
10. dub 2008

buˇodstříkám a malýho pohlídá mamča,nebo mi s ním pojezdí tu hoďku po městě taky se mi ho k doktorovi tahat nechce,když sem jela,vždycky byl se mnou můj zlatý manža!

zany
10. dub 2008

My máme naštěstí babičku v důchodu, takže pohlídá ona 🙂

niega
10. dub 2008

Vendy, to je bezva nápad! Pokud na to přijde, udělám to stejně. Díky!!!

karot
10. dub 2008

Já má naštěstí doktory(zubařku,gynďase i obvoďáka),kteří ordinují odpolko,taže hlídá doma manžel.Kdyby to bylo dopolko,asi by to manžel musel řešit propustkou a nebo bych mu dítě vrzla s kočárem do kanceláře a kdybych se vracela od dokrora,dítě bych si vyzvedla a šupajdila domů. 😉

mkr
16. dub 2008

určitě bych brnkla doktorce a domluvila se s ní jestli by mě hned nevzala, většina dr. to dělá

llucinka
16. dub 2008

Většina dr vyhoví a vezmou hned. Vždycky zavolám dopředu, jestli by mě nemohla vzít, že mám jen třeba hoďku hlídání a vždycky mi bylo vyhověno 😉