Co se skleničkami od příkrmů a přesnídávek? Máte tip?

apocalypsa
31. říj 2010

Zdravím ve spolek. Už nějaký ten čas dávám synovi příkrmy. Tak jednou týdně mu šoupnu kupovanou a skoro denně dostává ovocné přesnídávky. Doma se mi kupí neuvěřitelné množství skleniček. Když jsem byla malá, daly se sklínky používat na marmelády atd. protože měly kovové vysoké víčko se závitem. Tyhle nové sklínky ale asi na zavařování nebudou. Nebou máte jinou zkušenost? Na co jiného se dají použít? Už mi známí dávali rady ve smyslu "udělej si kořenky". Jednak na tyhle manuální věci nejsem a jednak bych musela mít hodně velké zásoby koření 😀 Těch sklínek je fakt šílené množství ...

amy_82
18. pro 2015

Na prikrmy mam spostu avent kelímku 😉 bylo mi líto to vyhazovat, myslela jsem ze by se to nekomu mohlo hodit, no nic, aspon to odnesu do skla 😉

ireniq
18. pro 2015

@amy_82 taky jsem to zkoušela využít, rozdat... - bez šance, teď už to odnasim do skla prubezne. Aspoň že jak malej začíná jíst to, co my, tak produkce skleniček postupně klesá 🙂

23veronika
20. kvě 2016

Ahoj, měla bych zájem o prázdné skleničky od přesnídávek, asi tak 50ks? Kdo má? Děkuji.

amy_82
20. kvě 2016

Ja už odnesla do tříděného odpadu a od té doby neschovavam 😞

katiekatiekatie
6. lis 2016

Potrebuji tak 200 sklenicek od presnidavek s vicky prosiiiiim. Zavaruji dceri prikrmy. Klidne je koupim..muj facebookvje Lenka Magdalena Mizerakova

petkapa
5. srp 2017

Ahoj, kdybyste někdo měli navíc víčka, klidně ta, co nejsou vhodná na zavařování, ráda vás jich zbavím 😉 nejlépe Brno.. děkuji 😊

vopicezezoo
26. zář 2017

Potřeba chovat se ekologicky mě zanesla až sem 🙂 Skleničky od přesnídávek už se nám doma kupí a znovu jich použijeme jen malou část. V tuhle chvíli jich jsou desítky (větší část Hamánek, menší Hello), klidně je někomu věnuji. Praha - Jižní Město a okolí, umějí cestovat i do centra. Tak za 2 týdny případně odcestují do tříděného odpadu.