Co se starším kočárkem?

terap
14. dub 2014

Mám doma starší kočárek, trojkombinaci (starý 8 let), taková ta "polská" klasika na čtyřech nafukovacích kolech s vyjímatelnou taškou na mimino. Další děti už neplánuju a i kdyby náááhodou 😉 , tak bych si pořídila jiný typ. A nastává otázka - co s ním? Měla jsem ho teď 4 dny na velkém dětském bazaru za 300,- a nikdo o něj neprojevil zájem ☹ Vyloženě vyhodit ho nechci, je technicky zcela v pořádku a plně funkční, jen má už kosmetické vady (vybledlá barva). Přes net jsem ho nabízela na aukru od koruny (vydražil ho kdosi z druhého konce republiky a pak ho nechtěl, že je to daleko), na MMb bez úspěchu. Problém je asi v tom, že bydlím na vesnici, čili se nikomu nechce tady pro něj jet, i kdyby byl zadarmo 🙄 A já ho zase zdarma někomu nepovezu až před barák, balit ho a posílat poštou je pro mě taky komplikované (pošta daleko). Napadá vás, co s ním?

lleennttiillkkaa
14. dub 2014

Co třeba nějaký azylový dům, kojenecký ústav, červený kříž...sice za něj nic nedostaneš, ale uděláš dobrý skutek

loafeer
14. dub 2014

Ahoj, jediné, co bych poradila, tak vydrzet s nervem. Kočárek bych dala sem, na s bazar a bazos.cz...za tu cenu se jiste nekdo najde, kdo by si pro nej prijel a da se i poslat a neni to taková pálka za poštovné. Já tak prodávala dva kočárky, jeden nepouzity temer a druhy zas takovy ,,jety,,....trvalo to dyl, inzeraty jsem musela aktualizovat, ale prodala jsem oba....

terap
autor
14. dub 2014

v kojeňáku zájem není, tam využijí spíše kočárky pro dvojčata a trojčata (ať zvládne méně sester pobrat více dětí ven). A stejně se asi nevyhnu tomu, že ho sama někam 30km povezu 😖

@lleennttiillkkaa

kvakuska
14. dub 2014
vrana
14. dub 2014

Dat ho do inzeratu za odvoz? Nebo ho odvezt do kojeneckeho ustavu

terap
autor
14. dub 2014

@loafeer Já si fakt nedovedu představit, že bych ho posílala poštou... jak to zabalit? je to velké, těžké, neskladné...i to poštovné by snad stálo víc, než ten kočár. Když jsem kupovala přes net sporťák, tak mi ho paní poslala přes PPL , ale originální krabici rozložený na díly.

lleennttiillkkaa
14. dub 2014

@terap jo v kojeňáku jo, ale tak třeba nejdřív zkusit zavolat nebo napsat na ČK popřípadě nějakýho toho azyláku a zeptat se.
Upřímně já bych za 8 let starý kočár 300Kč taky nedala.

loafeer
14. dub 2014

holky na balkon za 300kc je super....Ja ten kocar slozila a poradne zamotala do folie...ale je fakt, ze kdyz ho chces rpodat za 300, tak by postovne mohlo byt vic no:o/

gepe
15. dub 2014

@terap do nemocnice na detsky me napada.

krystalka
15. dub 2014

Já jsem přesně tuhle "polskou klasiku" prodávala asi před 4 lety, byl to myslím Dorjan a byl už po druhém dítěti, měli jsme ho po kamarádce a nakonec jsem ho prodala za 2000,- a to měl na jedné straně nefunkční brzdu (zájemci o tom věděli)....ale je fakt, že jsme z Prahy a inzerát jsem dávala všude možně na internetu a taky do všech maminkovských časopisů - tam se to dá poslat do redakce mailem - Betynka, Miminko, Máma a já, na stránky maminka.cz, na s-bazar....většinou se nejlépe chytly inzeráty v těch časopisech....jo a taky do Annonce....vždycky jsem měla jako podmínku osobní odběr, takže maximálně jsem poslala orientační fotku mailem nebo MMS a zájemci se přijeli podívat...stejným způsobem jsem prodávala vlastně všechno po synovi - autosedačky, sporťák, jídelní židličku....někdy to bylo pryč za pár dní, někdy to trvalo třeba 2-3 měsíce, ale vždycky to nakonec zmizelo a měli jsme z toho docela dobré peníze.... Jinak když jsem byla malá, tak jsme věci, kterých jsme se chtěli zbavit a nechtěli jsme je už prodávat, tak jsme je postavili ke kontejnerům a prakticky všechno do druhého dne zmizelo....starší hračky, malé kousky nábytku, knihy, které už nechtěli ani v antikvariátu....a sem tam jsme tam zase našli něco zajímavého my 😉

tarra27
15. dub 2014

@terap dala bych ho všude možně na www stránky bazos, anonci apod.... a pokud by do leta třeba cca do konce července nikdo nechtel, dala bych ho na charitu...vyhazovat škoda....