Co se vám v životě nejvíc povedlo? Mně dcera

bambulik
3. čer 2008

No jak se nám 5.2.narodila dcera Kačenka, tak te´d vím že to jistojistě je ona....

bambulik
autor
4. čer 2008

kristynaw a aponchie: holky velký obdiv a gratulace 🙂

pink_blossom
4. čer 2008

Mě se povedlo vdát se za nejlepšího chlapa na světě.Toho ostatně máme každá,ne? 😀

aponchie
4. čer 2008

bambulik: 😵

jabber
4. čer 2008

kristynaw + aponchie - máte můj obdiv 😵 . Já jsem o tom xkrát přemýšlela, jestli bych něco takovýho dokázala kdyby bylo potřeba, jestli bych si vůbec vzpomněla co a jak, ty masáže a dýchání a polohy....jestli bych nebyla v transu a jen třeba nečuměla 😕 😅

nobody
4. čer 2008

to dokáže každý .. jen mít trochu klidu

aponchie
5. čer 2008

jabber..jj je potreba zachovat chladnou hlavu a hlavne nejecet a nestresovat...ja kdyz jedu autem porad nekde cumim jestli neni nekde auto ve strome ,ze bych letela pomoct..taky si obcas rikam jak to treba nedokazu..nevadi mi pohled na krev ale hrozne spatne snasim zraneni deti..psychicky myslim..o to vic musim...nedavno sem byla svedkem nehody auta se skolackou u nas na prechode ja jsem takovym fofrem vyskocila a malem toho ridice umlatila.!!!vubec nebrzdil!holka jen otlucena postavila se a v pohode,ale i tak! 🙄 kdyz mi mala spadla do becky s vodou..spadla a prestala dychat...ta obava mizi tou sekundou kdy se to stane..hned reagujes..teda aspon ja..

jabber
5. čer 2008

no jo, taky si říkám, že by se mi to snad odněkud vynořilo, ty znalosti první pomoci, naštěstí bývám ve stresových situacích celkem klidná a rozklepu se až pak, ale stejně - doufám, že to snad nikdy nebudu potřebovat 😉

bachcha
5. čer 2008

No mě se nejvíc povedlo to, že jsem se naučila vycházet s ženskou částí z manželovi strany. 😔
Ale stálo mě to moc sil, přemáhání a nervů. To jistě uznáte, protože to některé určitě znáte.

karot
5. čer 2008

Osamostatnit se a nebýt doživotně závislá na svých rodičích. 😵

kristynaw
5. čer 2008

ano,jak rika aponchie,vse se v tobe vypne a delas,co umis a vis,ze mas delat..ja si taky predtim myslela,ze bych to nikdy nezvladla