Co se vám v životě nejvíc povedlo? Mně dcera

bambulik
3. čer 2008

No jak se nám 5.2.narodila dcera Kačenka, tak te´d vím že to jistojistě je ona....

majina
3. čer 2008

Vybrala jsem si toho pro mě nejlepšího chlapa na světě 😉 😀

nensy
3. čer 2008

nejvíc když se mi narodili děti 😀

schwarzovka
3. čer 2008

no přece náš andílek, tímto chci poděkovat manžovi za výbornou spolupráci při výrobě 😉 😀 😀

lucenek
3. čer 2008

majina 😀 😀 😀 souhlas

kometka5
3. čer 2008

tak já mám dvě nej...napřed toho mýho chlapa, na kterýho jsem tři roky čekala a pak s přispěním tich správných kapek 🙂 naše sluníčko 😉 (jeden bez druhýho by nikdy nebyli)

gedren
3. čer 2008

Mne teda prijde, ze mimino neni nikterak moje zasluha, proste jsem mela jen tu cest, ze jsem dostala prilezitost, aby u me ten clovicek nejakou dobu pobyl a ja mu mohla neco predat. Spis obdivuju ty sily prirody, co dokazou neco tak slozityho a uzasnyho stvorit.

Ale chlapa mam taky nejlepsiho na svete a pak se mi povedly dobry veci v praci (vyzkum), tak z toho mam radost, protoze to uz je snad fakt moje zasluha 🙂

susik77
3. čer 2008

gedren: mam podobny nazor 😉 mala je sice veelka sikulka, ale ta vyrobni cinnost nebyla narocna 😎
jsem rada, ze se mi povedlo vypracovat se za 2 roky z chronickeho zacatecnika v anglictine na pokrocily stupen a uplne zmenit obor, ve ktrem jsem moc spokojena 😉

bambulik
autor
3. čer 2008

no možná se to mohlo jmenovat ž čeho máte největší radost, ale je to tak, je to úžasný že něco takovýho vůbec může vzniknout....

kristi
3. čer 2008

mne se nejvic povedlo zmenit sebe a svuj postoj k pravde a lzi, ktery mi byl nasilim vstepovan od mala debilnim otcem, nejvetsi zasluhu na tom ma ale muj muz, ktery mi dodal to,co mi nejvic chybelo - sebevedomi.

bambulik
autor
3. čer 2008

kristi: jo sebevědoí, to mi taky chybělo a děkuju za něj třeba i kamarádkám tady na MK, oni budou vědět 😀

lamia
3. čer 2008

Potkat svého supr chlapa,mít Aničku a dodělat při tom školu 😀

schwarzovka
3. čer 2008

myslím, že máme zásluhu na tom, jaké jsou naše děti...hodně jsme mohly ovlivnit v těhotenství. Kdybych celý těhu třeba pila vodku, tak by asi můj syn nebyl takový, jaký je 🙂 ...takže se mi povedl 😀

selu
3. čer 2008

u me je to jednoznacne to, ze se mi podarilo sbalit meho manzu pred nejakymi sesti roky 😀 ...no a samozrejme Michaelka, ale je to spis takove klise, jak se rika "ta se vam ale povedla" 😅 😀

bambulik
autor
3. čer 2008

a taky se mi povedlo sehnat chlapa, s kterým bych tu naši malou chtěla mít
protože se mi to nedařilo předtím

nobody
4. čer 2008

nejvíc? mně se nepovedlo nic
ale kdysi pár let zpět jsem zachránil život

ale z celkovýho pohledu asi nic

kristi
4. čer 2008

ty negativisto 😠

nobody
4. čer 2008

kristi, tak něco se mi povedlo, ale nedokážu říct, co nejvíc .. nemám měřítka
spíš, co jsem pokazil, to bych psal víc 🙂

negativista občas .. ale málokdy ... no i když poslední dobou víc

kristi
4. čer 2008

no tak vidis, i malo staci aby ze sebe mel clovek lepsi pocit.....do smrti casu dost, treba jeste neco stihnem 😀

jabber
4. čer 2008

nobody - náhodou....kdo může říct, že zachránil život...to je super! 🙂

maart
4. čer 2008

Kristi, tak to se Tvemu muzi fakt krasne povedlo, pises na kone dost casto 😉 a Tvoje nazory jsou zdrave, sebevedome, dobre...takze jo, klobouk dolu, manzel je dobrej 🙂 a Tvoje sebevedomi je v pohode 🙂 .

kristi
4. čer 2008

maart, dekuju...to fakt potesi, trvalo mi to dlouho, opravdu jo.... 😉

andrysek2
4. čer 2008

achoj ze se mne narodili tri zdravi lumpicii 😀 😀 😀

nobody
4. čer 2008

kristi ... vždycky se dá něco stihnout, to zas jo
fajn

bambulik
autor
4. čer 2008

mě se povedlo sřátelé, několikrát jsem si spálila hubu.....

kristynaw
4. čer 2008

nebudu psat,ze se mi povedla dcera,protoze to neni moje zasluha,ale toho nahore🙂 ale povedlo se mi zachranit zivot 3 leteho chlapce v roce 2003... utopil se...dala jsem masaz srdce a umele dychani a naskocil...ale to taky bylo s pomoci Bozi 🙂

aponchie
4. čer 2008

ja jsem pred dvema lety zachranila 6mesicni miminko od smrti ...

kristynaw
4. čer 2008

cauuu,ja cekala,kdy se tu objevids s tvym pribehem🙂

aponchie
4. čer 2008

zdar ,ale pitvat to nebudu uz 😀 kazdej dobrej skutek je po zasluze potrestan 😀

kristynaw
4. čer 2008

😀

aponchie
4. čer 2008

jooo jeste se mi povedla nejlepsi Tikka Masala na svete teda aspon me 😀
povedlo se mi naucit cizi jazyk a jeste se mi povedlo se v 18ti letech se osamostatnit od rodicu a nebejt na nikom zavisla materialne..povedlo se mi prekrocit stin me minulosti a zacit znova..