Co si myslíte o prdění před partnerem?

adriana1314
1. led 2019

Ahoj , mam dotaz 😅. Pred pritelem jsem nikdy neprdela za prve mi to nepřišlo vhodne , abych jako žena upoustela nějaké pachy v místnosti kde je partner a také jsem nebyla ten typ ženy co by nejak často prdela . Převážně jen na záchodě 😀 Takže vse Ok , jenže jsem otěhotněla a vse se změnilo , prdim jak o život a přítel to bere sportovně 😅 Rika at si prdim kdyz potřebuji , abychom s malou netrpěli. Za par týdnu rodim a premyslim jestli me to prdeni zase přejde a jestli ne , tak zda mi to bezproblémové prdeni pred partnerem vydrží 😀😀 přeci jenom uz se nebudu mít jak obhájit a nechci se tim partnerovi znechutit. Jak to mate doma vy ??

ronja55
1. led 2019

Pokud to jde jdu na záchod nebo jinam ale nějak extra to neřešíme. Jsme manželé a i tohle k tomu patři. Manžel to neřeší vůbec. Uleví si kdy a kde potřebuje. Jsme jen lidé a abych se před nejbližším člověkem kroutila a bolelo mě břicho mi přijde divné.

evee24
1. led 2019

Taky nechápu ty caviky okolo prdění. Od toho jsme manželé aby nás nebolelo břicho a museli to tajit. A můj muž teda u porodu zažil horší věci jak prdění. Takže u nás neresime.

ocetnicek
1. led 2019

Nevím no, taky jsem si ze začátku hrála na dámičku a pak se kroutila bolestí. Jsme spolu deset let a to už neřeším, manžel to neřešil od začátku a já už taky ne.

no_title
1. led 2019

V těhotenství to byl fakt mazec. Absolutně to nešlo ovládat 😀 takže na konci jsem měla spoustu společenských trapasů. Nejlepší bylo, když jsem odcházela od kosmetičky "Nashledanou, prd, prd" 😀 achjo, červenám se ještě teď

malinkaelinka
1. led 2019

Připomíná mi to Mirandu že Sexu ve městě, která říkala, že je jako prdici balónek :D Jinak my to doma nějak neprozivame, schválně před sebou neprdime, třeba na túře říkám manželovi, jdi napřed, vyprdim se a dojdu ho :D ale doma si prostě občas psoukneme, no bože. Dveře na záchod zavirame, nějaká intimita být musí, ale tak nějak s mirou. Rozhodně se mi manžel nezhnusi, jen proto, že ho uvidím blinkat nebo m zaprdi ložnici 🙂 pořád se to pro mě ten nejvíc sexy chlap na světě 🙂

bayt
1. led 2019

@adriana1314 Noo já nevím, mně přijde, že prděním to začíná a oslovováním "mámo" a "taťko" to končí :D Neříkám, že se mi to v těhotenství nestalo, ale že bych z toho dělala pravidlo, to fakt ne :D

leniczka23
1. led 2019

@adriana1314 prdet pred sebou jsme zacali asi tak po mesici co jsme spolu.🤣.prdim dost a pak me boli bricho kdyz to zadrzuju..takze nazdar..😂

leniczka23
1. led 2019

Ja proste nepochopim ze dva lidi co.spolu zijou, jsou manzele, provozuji spolu sex, vymenuji si stavy, sliny a sekrety se pak pred sebou stydi prdet😁

verunka95
1. led 2019

Je zvláštní že z předchozích vztahu si nemůžu uvědomit jestli Jo nebo ne ale k manželovi jsem se nastěhovala v 6 týdnu (nevěděla jsem že jsem těhotná a syn je jeho nevlastní) nevím tedy jestli mi to nadýmání začalo těhotenstvím asi jo každopádně už mě to nepustilo takže my před sebou doma prdime bez ostychu já, manžel syn i psi =D

bayt
1. led 2019

@leniczka23 Já se před ním nestydím prdět, tím to není. Jen prostě mi to přijde, že bych pak byla definitivně za "šmudlu" nebo jak to říct.

verunkanatalka
1. led 2019

Již 20 let před sebou svorně prdíme...

preiba
1. led 2019

Nevím, ale myslím, že je to přirozene a milujeme se přeci se vším všudy a to i s prdenim přeci. 🙂 Nevidím nato nic špatného ani šíleného či nechutneho. A hlavně pak ty bolesti břicha... To je zbytečný 😁

martaskaaa
1. led 2019

Muj prdi, ale ja ne (jako cíleně), je mi to trapný a musim do ústraní. Ale kdyz jsem byla těhotná, tak to občas ulitlo, no. To jednou ze spánku ze mě vylít mega sranec až nás to vzbudilo 😂😂😂😂

listopadka1
1. led 2019

Hehe 😀 Ono se tím porodem a hlavně pak s dítětem změní hodně, člověk nějak ztratí i ty poslední zbytky soukromí. Teda my před sebou prděli i předtím, ale snažili jsme se třeba poodejít nebo tak. S dětma už padnou i ty poslední hranice, takže teď klidně kadím v koupelně, kde manžel koupe děti, a nějak to neřešíme... 😅

adriana1314
autor
1. led 2019

@bayt ja také nemluvim o studu jak ostatni pisi , úplne nepochopili tu myšlenku , ale vy ano . Bohuzel nevim jak to napsat , prece jenom bychom si měli umět zachovat to ženství tu damu , protoze muz nechce mít doma uprdedou a ugrganou krasavici 😀 Kdyby to udělala nejaka jeho kolegyně v praci tak by mu to přišlo nechutné a tim by ta žena u nej byla za čuně . A tak by mohl vnímat i me , jako cunika. To ja ale nechci 😏😅

leilinka1234
1. led 2019

Díky některým za pobavení :D já si teda nedokážu představit, že to budeme doma držet. Když je potřeba, tak si ulevíme 🙂 v těhotenství to bylo teda strašný, početím dítěte se z ženy stává nafouknutý balón :D nicméně občas nás to i pobavilo :D proč dělat fóry, že? :D

martaskaaa
1. led 2019

@adriana1314 tak to, ze vam 9 z 10ti napíše, že prdi, to neznamená, že musite taky. Pokud je pocit, že by na vas pohlížel jako ma čuně, tak neprdte. Taky to tak mam 😂

adriana1314
autor
1. led 2019

@martaskaaa jen me zajímal názor ostatních žen 🙂

leniczka23
1. led 2019

@bayt
@adriana1314 ja vas chapu, ale jestli chlap soudi damu podle toho jestli si doma po 10ti letech prdne tak to nebude asi uplne chlap.s mozkem v hlave, ale povrchni vul. Nicmene si myslim ze to je treba jen vas pocit a on je normalni a rozhodne by si nemyslel ze kdyz prdite tak nejste zenske..
Srovnavat ciziho.cloveka s nekym koho jsem si vzala mi.prijde uplne mimo. To doma ani nekakate? Nebo dama smrdet muze?
Ja znam spousty zen- viz moje mamka ta taky pred manzelem neprdi, ale je to protoze se stydi teda.
Samozrejme je to jen a jen vase vec, nikoho nesoudim a myslim ze je to spis pocit zenskych a ze chlapum by to nevadilo.

leniczka23
1. led 2019

@leilinka1234 ja se taky docela bavim😊

petulles
1. led 2019

Myslím, že pokud je to opravdové partnerství, tak nějaké prdění a tak snad není potřeba řešit 🙂 Člověk je jenom člověk a je jedno jestli muž nebo žena, když spolu dva žijí tak nějaké zadržování snad nepřipadá v úvahu 😀 A hlavně můj manžel viděl při porodu doslova všechno, když mi dělali klystýr chodil se mnou i na wc, bylo mi příšerně zle 😬

adriana1314
autor
1. led 2019

@leniczka23 muj chlap me nesoudí jak jsem psala rika at si ulevim 😀😂 jde jen o muj pocit ze jsem žena a k ženám se tohle proste nehodi . A ja jen nechci prijit o takovou tu svoji ženskost , pred mým chlapem . 🙂 zřejmě nechápete jak to myslim . Vy si doma pred chlapem prdte , smrdte a grgejte jako čuně 😀 Je to vase vec polud vam to neubira na ženskost i pred mužem jako me 🙂

bayt
1. led 2019

@leilinka1234 A kdo mluví o držení :D Určitý potřeby vykonávám bokem od ostatních lidí, tím myslím i manžela :D Třeba na WC, ne? :D

leilinka1234
1. led 2019

@bayt tak já teda občas i na WC vyloudím zvuk hodný gorily :D do té mísy to dělá někdy děsný zvuky..🙈😀 (a nedělám to jen já, občas se na veřejných wc přesvědčím, že i jiné dámy prdí :D) A nemáme teda záchod odhlučněný, takže pokud je poblíž, slyší vše... Takže dle mého je jedno, kde to je :D

bayt
1. led 2019

@leilinka1234 Touto logikou před ním můžu začít rovnou i kadit :D No zajímavá debata, musím říct, že se cejtím úplně nepokrokově, když to tady vidím :D

mmichaella
1. led 2019

No nevím. Pokud by to šlo, sla bych se vyprdet jinam. V zadnem pripade bych to nedelala jako běžnou a normalni vec. Není to nic příjemného pro okoli. Taky si nemyslím, ze to utuzuje vztah.... naopak mi to přijde spise jako znamení toho, ze se před partnerem nemusim uz vubec snazit " vypadat dobre". Kdyby muj partner prdel nebo krkal bezne jakoby se nechumelilo, asi bych se zblila. A to jsme spolu...no pres 15 let

leniczka23
1. led 2019

@adriana1314 ja te chapu jak.to myslis, jen to nechapu ze to takhle nekdo ma. A jo..radsi budu cune co ho neboli bricho nez byt za princeznu co prdi duhu a kaka motyly😉 Kazda to mame jinak a to je v poradku. Nemyslim si ze je spatne ani to ani to. Jsme v diskuznim foru, jen diskutujeme😊

adriana1314
autor
1. led 2019

@leniczka23 a kdo psal ze bych zadržovala radsi prdy a melo by me bolet břicho?? 😀 Ja vždycky odešla na ten záchod , proste jsem neprdela pred nim . Vy si prdte , kdyz je vam to příjemné 🙂

adriana1314
autor
1. led 2019

@mmichaella přesně tak to celou dobu myslim 🙏🏼🙂 .

biedronka10
1. led 2019

Ja kdyz si vzpomenu na nasi druhou schuzku (rande) s manzelem tehda v cukrarne venku....ja zacala cichat....a pravit "tady neco divne smrdi, asi to cukrovi"....... On " ne ja po ceste slapl do psiho hovna." zasmala jsem se. Po chvili jsem si tak potrebovala ulevit, az me pichalo ve strevech, strasna bolest, a tak jsem si chtela ulevit potichu.... Nezapomenu na tu ranu, jak z kalasnikova skrz tu lavici a nasledny muzuv brutalni vytlem. Timto byl asi nas spolecny osud a zivot predem zpeceten 😃 dneska pred sebpu prdime a neresime to, jen ve spolecnosti jinych si davame pozor. Ale my sami o sobe pred sebpu nic netajime, ani smradlavyho alaha. 😃