Co si vzít so sebou pod stan?

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Mate nejake "desatero"....co je potrebne, vhodne, nebo bez ceho se obejdete(i kdyz jste si to privezli)?

A nejake tipy?

many
15. čer 2010

joj tady je rad 😀 😀 😀 😀 kurňa se to ani do auta nevleze 😀 😀 😀 😀

ikke
24. kvě 2011

ake mate skusenosti so spacakmi pre deti? ktore su lepsie - mumiove alebo dekove? nezamota sa male dieta v mumiovom spacaku? 😅

berenika39
24. kvě 2011

@ikke ahoj, petr má od loňska mumii - celou lonskou sezonu super (v podstatě od dubna do září, každý víkend, jezdíme s manžou-sport, brala jsem ho prckovi i do pensionů, aby spal ve svém🙂, nebo v karavanu). Letos se na mumii nějak naštval - prostě mu vadí, že se v tom otočí, ono se to kousne a nejde to dál, velkou jí má dostatečně. Takže spí v manžově dekovém. Budu to zkoušet a pak mumii prodám 😀
tak si vyber 😀 ...vloni mu bylo 20-24 měsíců, letos mu je 2 3/4 roku.

ikke
24. kvě 2011

@berenika39 vdaka 🙂
tak problem sme vyriesili, budeme dedit 😀 je to deka s podhlavnikom, tak uvidime...

berenika39
24. kvě 2011

@ikke tím se podle mě nedá nic zkazit, dobrá volba. mě samotnou mumie deptá, jak se v tom nemůžu vrtět, tak se ani petovi nedivím, že ji letos bojkotuje🙂. tak hezké léto 🙂

ikke
24. kvě 2011

@berenika39 mumia ma tiez depta, hlavne ta moja, co sa na mna este aj lepi 😝 idem si kupit konecne nemumiovy spacak a s bavlnenym vnutrom 😵
podobne prajem pekne leto 🙂

berenika39
24. kvě 2011

@ikke 🙂 a to si představ, že já mám svoji dooost starou péřovou, a jak už je taková hodně jetá, tak trochu pelichá, a když se ráno probudím a mám černé tričko, rovnou můžu na karneval za slepici, bo mám všude na sobě peří....
U nás to začal letos manža - koupil sobě nový dekový a nemá chybu, je s podhlavníkem, všechny zipy kryté měkkým okrajem, uvnitř fleece...chtěli jsme ho vyzkoušet a asi do něj půjdu taky, i když svou mumii ze slepic opláču, nostalgie, noooo.
Pak dostane nový i prcek.

ikke
24. kvě 2011

@berenika39 aku znacku spacaku ma tvoj manzel?

berenika39
24. kvě 2011

@ikke IP

petruna110
30. kvě 2011

Jak to bylo v té reklamě? Kromě koberce, umyvadla a plesových šatů mám všechno 😀 😀

map07
1. čer 2011

Holky, nemáte tip na dětský spacák? Nechci teplotní komfort +20 stupňů, chci, aby v něm prckovi bylo teploučko i k ránu a taky bych ráda vnitřek z něčeho jiného než nějakého šustivého lepivého materiálu, prostě něco příjemného (jakože bavlněného apod.). Malému jsou dva a skoro 3měs, ale veliký je jako tříletý a hlavně bych aby mu chvíli vydržel a příští rok jsme nekupovali nový! Máte nějaký tip? Co máte ozkoušeno? Nebo co naopak nedoporučujete?

jabber
1. čer 2011

@map07 dcera má spacák Patrol od firmy Boll a je naprosto super, jezdí s ním na vodu, na kola - prostě všude pod stan - spí v něm jen v tričku a kraťáskách a i když je k ránu někdy už celkem zima, tak ona je úplně v pohodě, teploučká, spokojená a spí jak dřevo 🙂 Je hrozně příjemný a dá se o 35 cm prodloužit, když dítě vyroste 😉 Je to přesně spacák podle našich představ a dalo nám docela práci ho v tom množství výrobků objevit 🙂 Koupili jsme ho na výstavě stanů - akorát teď začíná v Letňanech, tak si ho můžete kdyžtak omrknout 🙂 A taky je na webu vystavastanu.cz v eshopu. Dcera má ten zelený a miluje ho 🙂

evaviki
11. čer 2011

@map07 my mame husky kids merlot, kupovali sme ho minuly rok, ale stanovanie nevyslo, bola hnusna zima.. takze dnes bude mat premieru, dam zajtra vediet..
inak som na to zvedava, malemu rastu 5ky, takze uz dve noci poriadne nespi a breci.. ☹ tak sa toho trochu desim..

evaviki
12. čer 2011

@map07 tak je super, malemu bolo teplucko, skusala som pravidelne.. a to v noci bolo pod 10 stupnov a prsalo.. jedine, co som zabudla - podviazat mu pod nozickami spacak, zosuchol sa nizsie, ale nastastie si ho "odzipsoval", takze hlava bola von.. (spacak je tusim do vysky 150cm, takze este dlhy..)

lu18
22. srp 2013

@j.a.n.u.s. Tak malé děti do kempu nepatří. Roční mimino z toho nemá rozum, vy práci navíc a ostatní návštěvníci kempu velkou radost, že jim tam "řve" dítě..

teja86
12. kvě 2016
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

Tak určitě karimatku, spacák, oblečení podle toho v jakém termínu člověk někam jede, kvalitní čelovku (já mám Už pár let od Nitecore a pořád je jako nová). My ženy ji určitě oceníme při nočním čůrání, kdy má člověk aspoň obě ruce volné :D Pokud je problém s vodou, tak na hygienu jsou perfektní vlhčené dětské ubrousky a vždycky se hodí repelent. Místo klasických ručníků jsou super takové ty extra savé, vhodné na tůry - šetří místo. No a pak už to dost záleží na jak dlouho a s kým se jede. Děti do dvou let bych pod stan moc nebrala.