Co už je pro vás nevěra?

martule20
27. dub 2009

Zajímal by mě váš názor na to, co už je nevěra? Je to držení se za ruku, pusa, polibek
nebo až sexík? Hmmmm, babo raď 😖

skuli
27. dub 2009

Asi všechno 😀 Od držení se za ruku je kousek k puse,pak k polibku a nakonec z toho všeho bude ten sexík.

liliannka
27. dub 2009

podľa mňa aj držanie za ruku,je nevera.

slunicko552
27. dub 2009

Tak já souhlasím se skuli 😉 By se mi moc nelíbilo,kdybych potkala chlapa,jak se drží za ruku s jinou 🙄 😀

skurinka
27. dub 2009

jj-myslim tak vse pac od drzeni za rucicku uz je kousek postylka a je to ☹
a potkat myho chlapa s jinou babou tak bych asi cucela jak pero z divanu 🙄 😕 😠

conny
27. dub 2009

Souhlasím se všema, ale já bych nečučela a jednu bych mu zprominutím vrazila 😠

slunicko552
27. dub 2009

con 😀 Si to umím představit 😅 😉

conny
27. dub 2009

No jo, a my ještě máme takovou páru viď 😉

slunicko552
27. dub 2009

😀 🤐

skuli
27. dub 2009

Nevěra je i pomyslet na někoho jiného 😀

skurinka
27. dub 2009

tak to jsem neverna taky 😀 😔 😔

skuli
27. dub 2009

To asi všichni tady.Tady i jinde 😀

slunicko552
27. dub 2009

No já rozhodně neeee 😀 😀

janulle22
27. dub 2009

nevera je asi vse co je uvedeno... 😉 ...

skuri nic si z teho nedelej prdelko ja su nevernice neverna taky tak prd na to zlato... 😀 😀 😀

ivcar
4. kvě 2009

asi vsechno je jako nevera, zalezi kdo to dela.... kdyz bzch to delala ja, tak mi treba pusa neprijde jako neco hrozneho, kdyz by to delal muj manzel, tak by to pro me byla nevera jako hrom..... no sem trochu sobeček asi 😀 😝

kapulet
4. kvě 2009

no, já musím souhlasit se vším jen u té myšlenky ani ne, ono taky záleží na tom jak s takovou myšlenkou naložíte dál jestli ji rozvedete nebo utnete, ale řekla bych, že nevěra je až když se myšlenka začne uskutečňovat ať držením se za ruce, pokukování, atd. ....
upřímě mi nedělá ani moc dobře, když zjistím, že se můj muž poohlédne po jiné jako že "je to kus" samo, že to dělá abych si toho nevšimla, ale toleruji to páč já se taky ráda kouknu na pěknýho chlapa, že 😀

sisi.v
4. kvě 2009

no já myslím, že u mě by ta ručka nebo pusa mohla projít, ale u manžela bych i tu nerozvitou myšlenku dala pod nevěru 😉

jeudi
4. kvě 2009

pro me je nevera uz drzeni za ruku s jinou a i pusa ja jsem hrozna zarlivka,no a pro me je horsi kdyz by se treba manzel s nekym libal nez aby s nekym jen spal a nelibal ho u toho

jeudi
4. kvě 2009

koukam ze jsou tady vsechny zarlivky 😉 take mi vadi i koukani 😎 ale kdyz to delam ja tak je to prece v poradku..ja preci vim ,ze to nic neznamena z me strany 🙂

kapulet
4. kvě 2009

😀

jjaninka
5. kvě 2009

to jste mě,děvčata potěšila a uklidnila!!! Vidím to úplně stejně,jako každá z vás 🙂 🙂

simlenka
6. kvě 2009

No podle me je nevera vsechno,u ceho clovek citi,ze by to nemel,zd by se to tomu druhymu nelibilo.Zkratka to,u ceho ma spatny svedomi... Na druhou stranu pokud clovek ulitne (i k tomu sexu) ale miluje svou rodinu,bylo to bez citu,jednorazovy - pak to dle me neni neprekonatelny problem.Myslim,ze tohle se stat muze.Nam i jim.

nunacek
6. kvě 2009

Jako nevěru beru vše, co martule20 vyjmenovala. Jsem hodně velká žárlivka... 😅 😉 A nevěra je u nás ve vztahu pro oba nepřípustná. Prostě raději se hned rozejít, než být tomu druhému nevěrný/nevěrná!

dadous
6. kvě 2009

simlenka, akorat že problem je,že chlapi nemaj to čidlo, kterym by citily, že se něco nema 😀

sisi.v
6. kvě 2009

sim, já myslím, že většina ho má, jen ho jaksi nechtěj používat 😉