Co vám pomohlo na celulitidu?

lenalena
28. čer 2010

Je nějaký přípravek (metoda), který vám zlepšil celulitidu? Pokud ano, jak často jste používaly a co jste kromě toho dělaly (dieta, cvičení..)? Za odpovědi děkuji.

wrtulka
28. čer 2010

Ahojky na celulitidu určitě pomáhá plavání.cca 2x týdně a do měsíce nebo do kratší doby je celuška pryč.. aspoň to je moje zkušenost.

eyael
28. čer 2010

ztloustnout 😀 podkožní tuk krásně vyhladí pokožku 😉

berenika39
28. čer 2010

intenzivní, opravdu vydatný sport - 3xtýdně spinning, plus 2x týdně posilka.časté propocení,tím pádem vypité litry čisté vody, všechno se pročistilo, celulitida nikde. ale nevím, jestli tohle jde použít při mateřství, chce to mít čas. před těhu jsem si jen užívala, tak to šlo a bavilo mě to, jednak váha super a pomeranče nikde-))).
potřebovala bych to zavést znovu, ale ten čas...nemáme hlídání, stíhám jen kolo venku tak 3x týdně, alespoň něco...

werronik
24. srp 2010

Mě nepomohlo nic ☹ , ale vzpomněla jsem si na vtip, co mi říkal nedávno brácha. Doufám, že tím nikoho nepohorším 😅 .
" Víš, proč nemají chlapi celulititu? Protože je to škaredé. 😔 😢 😎 ."

verunka8
24. srp 2010

já po porodu celulitida děs a hrůza 😢 mě hodně pomáhá rotoped, 2 krát týdně chodím na zumbu, piju hodně vody a snažím se trochu omezit sladkosti.

berynka
24. srp 2010

Já to teda (zatim) nemusím řešit, ale kamarádka si hrozně vychvaluje nějakou řadu special na celulitidu od značky Mary Kay... že vyzkoušela všechno možné, ale jedině tohle jí viditelně zabírá 😉 .

domka1
25. srp 2010

Ahoj,mi hodně pomohlo cvičení na Power Plate 😵

dadka2
25. srp 2010

Hlavně nekupovat žádné krémy, viděla jsem test v DTEST a žádný z nich prý nemá žádný účinek, levní i drahé, vyhozené peníze.....

brisalek
25. srp 2010

lenalena, jak holky pisou hodne pit, hodne cvicit🙂 me pomohal Elancyl...po asi 2 tydnech byla plet mnohem lepsi. Ale jak nekde psala Malacova(co ma soutez Miss) tak je to jen problem kosmetickych firem a proste je to normalni a ma ji skoro kazda holka🙂. Souhlasim i s tim, ze hubnout spis vse zhorsuje.

rezetka
3. lis 2015

Mně zabralo tohle: http://www.lekarna.cz/weleda-brezovy-olej-na-ce... a navíc hrozně krásně voní. 😉

volambenga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jankpa
2. lis 2016

Doporučuji lymfatické masáže nebo odstranění rázovou vlnou 😉 http://www.klinikakrasyandel.cz/procedury/celul...

helga20
23. dub 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

holky co doporucujete na celulitidu?

helga20
24. dub 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

nejake zazracne mazani treba? :D

silvous06
1. lis 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Mazání je naprosto k ničemu 🙂). Sice jsem to nezkoušela, ale vidím, kolik kamarádek za to vyhazuje peníze, ale efekt nikde, ty peníze, co utrácíte baby za krémy, tak bych radši investovala do nějakého ošetření nebo zákroku

jilliann
8. lis 2017

Na celulitidu jak už padlo... fakt jenom cvičení a hodně tekutin a celkově zdravá, alespoň zdravější strava. Čokoláda či dortík jednou za čas nemusí být smrtelný hřích, ale chce to normální zdravé jídlo. Krémy jsou k ničemu. Jinak trochu pomáhá i prokrvovat vodou - studená, horká, studená, horká... ale to je spíš třešnička na tortě, základ je životospráva.

janurous
18. lis 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

to je fakt .. důležitý je pohyb a i některá ošetření jsou efektivní, ale já osobně je vyzkoušené nemám ... ale třeba kamarádka si ty procedury nemůže vynachválit

vandatomeska
23. lis 2017

Začala jsem cvičit, a baví mě skákat přes švihadlo, celušku pořád mám ale už to není tak hrozný 🙂

kamiveverka
11. únor 2018

Určitě je to každodenní masírování postižených partií, jako jsou zadní a vnitřní stehna, masážních přístrojů do tisícovky je na netu spousty. Kromě toho mi pomohl i březový olej od Weledy a na noc aplikace zeštíhlujících náplastí proti celulitidě od Puredermu.

dalja789
13. bře 2018

mně na celulitidu pomohlo toto https://bodywraps.cz/anticellulite/

martinides
26. dub 2018

jednou jsem na to byla Brně a bylo to super, jenže pak sjem se tam už nedostala, nějak nebyl čas. Po jaké době jsi viděla změnu?

darija06
24. čer 2019

Není to bodywraps na způsobu odvodnění ? To není pro tělo úplně nejlepší podle mě :/. Nenašla bych tu někoho, kdo má třeba vyzkoušené ošetření triactive ? Dívala jsem se, že to dělají v Altos klinice, ale zkušenost s tím teda ještě nemám. Hodně jsem zhubla a celulitida se mi ještě zhoršila, a to jsem si myslela, že když půjdu s váhou dolů, tak mi bude pomalu mizet :(

lajla
24. čer 2019

Cvičit, každý denhodka na trenažéru

darija06
7. srp 2019

@lajla Začala jsem hodně cvičit a do toho chodím na to TriActive do Altos kliniky a super. Dívala jsem se na instagramu, že tam chodí docela dost holek a ty mají teda fakt luxusní ty zadečky :( doufám, že se jednou taky k takovýmu dopracuju no..

widowblack
7. srp 2019

Cvičit ;)

darija06
29. říj 2019

@widowblack To samozřejmě praktikuju, ale v kombinaci s tím ošetřením je to fakt bomba a mám radost, že je vidět, jak celulitida ustupuje. Nicméně jsem přišla na to, že i pití vody hoodně pomáhá a když se to správně kombinuje a dodržuje, tak se dostaví moc pěkný výsledek 🙂

julisa88
21. dub 2020
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Kosmetice v tomhle moc neverim, neni tolik ucinna. Premyslimo zakroku, mate nekdo zkusenosti prosim? Co by jste mi doporucily?

lprdola
23. dub 2020

Tak zalezi asi kde by jsi ten zakrok chtela mit, v jakem meste. Vrele doporucuji urcite neco v Praze, jsou tam odbornici a vyznaji se!

hankamila
26. dub 2020

To rozhodne, v Praze byvaji sami odbornici, take jsem proto hledala Praze a zrovna na celilitidu jsem chodila sem amarylliscentrum.cz/zakroky/celulitida, delaji hodne zakroku proti celulitide.

julisa88
28. dub 2020
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Děkuji, mrknu nato!O Praze jsem take premyslela, ze by to tam bylo asi nejlepsi!