Co vás baví, když neběháte kolem dětí a domácnosti?

suki
27. bře 2009

Zajímalo by mě, co vás baví, když zrovna neběháte kolem dětí a domácnosti?
Koníčky...srandičky...sport...knížky...pivečko...vínečko.... 😀
Dejte inspiraci pro volný čas...co se dá pěknýho dělat... 🙂

nobody
31. bře 2009

kubaka ..já laškuju se světem

liviky
31. bře 2009

baví?......hmmmmmmmm snad všechno když sme zdraví 😀

suki
autor
31. bře 2009

liviky...to je taky pravda 🙂 😀

suki
autor
31. bře 2009

Já jdu uklízet, to mě taky od jisté doby celkem baví 😀 😕 😅

liviky
31. bře 2009

suki ani nemluv,já se ted dokonce i u uklízení kolikrát tak odreaguju a odpočinu,že mi to už vůbec evadí ba přímo naopak snad se na to i těším 😀 😅

suki
autor
31. bře 2009

JO, já teď zrovna mám rádio na plný pecky 😀 😀 a vytírám 😀 pohodička a myslím na pěkný věci 🙂

kubaka
31. bře 2009

tak to já teda fakt neuklízím. V tom jsem relax neobjevila. Na každotýdenní úklid mám paní - zbytek - tu nadstavbu stejně dělám já. Ale vyluxovat, utřít prach a umýt může někdo jiný. Při tom svým živnopodnikání už fakt nemám čas.
Baví mě ale doma ukutit nějaké zlepšováky, něco vymyslet, vyřešit, přestavět, vyrobit. To jo, to mám pocit, že za mnou je něco vidět a někam jsme se pohnuli. Ale vytírání podlah je naprosto beznadějná práce bez konce 😀 To mě akorát frustruje.
Z čeho mám ale extaticky blažený pocit je z překopávání a sázení na zahrádce. Jak to najednou všechno roste, plodí, mění se. To je pocit k nezaplacení - to fakt miluju - skoro stejně jako své děti 😵

suki
autor
31. bře 2009

kubaka 🙂

kubaka
31. bře 2009

suki 😵

suki
autor
4. dub 2009

tak dneska mě bavilo vyhřívat se na sluníčku a dělat bábovičky

jeudi
4. dub 2009

tak me bavi kdyz je hezky jit s kamaradkama posedet na zahradku a dat si poharek kaficko atak...jinak me bavi opalovani a takovy to flakani 🙂

salamandra
4. dub 2009

podla nalady....ked sa mi nic nechce robit, tak ma neskutocne bavi pozerat telku, ked mam zase vela energie, tak napr. si pustim hudbu a tancujem alebo upratujem, idem do mesta, na prechadzku, bicyklovat sa pripadne korculovat,zahrat si bedminton, ked chcem pokecat s kamoskou tak ideme spolu na nieco sladke do cukrarne alebo na pizzu...ale asi najradsej mam jarne prechadzky, ked tak krasne vonaju kvitnuce kvety 🙂

suki
autor
4. dub 2009

jóó jaro to je moje 😵 😵 😵 😵

nobody
13. dub 2009

mrkat očima

achalteke
13. dub 2009

viz. téma Miluju 😀

nobody
13. dub 2009

to téma neznám

a na koni mě taky baví ...i když jsem jel naposledy před hodně rokama 😀

suki
autor
13. dub 2009

mě teda baví mít spíš oči otevřené a nebo úplně zavřené 🙂

nobody
16. dub 2009

jo takto 🙂
baví mě, když můžu nějak popichovat lidičky
a taky, když jim můžu pomoct

třeba tím, že je nebudu popichovat 😀 🙂 😉

suki
autor
16. dub 2009

tak to,aby sis pořídil hodně jehliček 😎

andrealiskova
25. říj 2009

Práce.

lenka132
25. říj 2009

Tak mě baví v první řadě bowling a moje práce s postiženými lidmi, nesnáším vaření ☹

suki
autor
25. říj 2009

🙂
mě momentálně byví vymýšlet, jak si zařídíme novej byt a už mě mov nebaví přemýšlet, kde na to vezmem 😀

lenka132
25. říj 2009

suki 😀 😀 😀 jo, tak to já bych také vymýšlela, jenže ty penízky se hrozně rychle rozkutálejí

berenika39
25. říj 2009

že by mě bavil život? no jo, to je vončo, to je ta správná odpověď 😉 😉 😉

tereska
25. říj 2009

Suki 😀 To jsme na tom stejně, už mám vymyšlený přesně jak která místnost bude vypadat, jen ty místnosti jsou zatím jaksi v nedohlednu... 😀 😀 😀

esssi
25. říj 2009

Spánek 😀 😀 😀

kaleilah
25. říj 2009

papat čokinku, žehlit pidimidi růžový věci 😵 😵 😵 , plánovat si cestu do porodky s porodem zakončeným v autě na poli, páč to tak daleko stejně nestihneme 😵 😵 😵 , blbnout v bazénu s loupežníkem, milionkrát za večer jít do pokojíku, položit ho, říct hají a na odchodu se hned vracet a dělat to samý...