Co vás baví, když neběháte kolem dětí a domácnosti?

suki
27. bře 2009

Zajímalo by mě, co vás baví, když zrovna neběháte kolem dětí a domácnosti?
Koníčky...srandičky...sport...knížky...pivečko...vínečko.... 😀
Dejte inspiraci pro volný čas...co se dá pěknýho dělat... 🙂

nobody
27. bře 2009

kopeček, kytara, chození ve vánku, filmy, hudba, blbosti

suki
autor
27. bře 2009

Já začnu 🙂
Mě baví...sport...aerobiček hlavně 😵 😵 , hudba...na tom si teď trošku ujíždím 🙂 ráda čtu...podle nálady, divadlo...tak mě napadá ....máte nějaký dobrý tip na kino, divadlo, co teď dávají pěknýho? No je toho spousta.Taky občas procházky nejsou marný, vyběhnout takovej kopeček, občas se zastavit a tak, to je taky fajn... 😀 a cvičení s malou, kde děláme kolo kolo mlýnský 😀 a různý blbosti 😎

kubaka
27. bře 2009

chodím na kroužky keramiky - úžasný relax a ještě si vyrobím spoustu užitečných a krásných věcí.
Taky mě baví zahradničit a orientální tanec. V zimě jezdím sama na jeden den lyžovat - zrovna zítra odjíždím na Mísečky 🙂

večer střídám Harryho Pottera s Irvingem, aby to bylo vyvážené a mohla jsem spát 😀 oba mám ráda

suki
autor
27. bře 2009

kubaka, orientální tanec je super, chystám se, že to vyzkouším už dlouho, ale nějak jsme se k tomu ještě nedostala 🙂

mudr.
27. bře 2009

suki, ja bydlet ve meste, kde je bazen, tak jsem tak s detma kazdy den... 😉

skurinka
27. bře 2009

suki-me bavi vylety do prirody,camping a hrady a zamky .to je moje 🙂

kubaka
27. bře 2009

suki - je to paráda pohyb, posílí to každý sval - hlavně k tomu nepotřebuješ chlapa - na tom u nás tanec váznul. vystačíme si samy 😀

suki
autor
27. bře 2009

mudr to chápu, my taky s Niki chodíme plavat, ale chceme častěji, teď přes zimu jsme tomu moc nedaly.

skuri Hrady a zámky 😵 😵

kubaka to věřím a taky je to pěkně sexy takový bříšní tance 🙂

skurinka
27. bře 2009

suki-co se ti jako natom nelibi .ja to mam rada 😉 🙂 🙂

suki
autor
27. bře 2009

no však jo...já to mám taky ráda? Proč si myslíš, že ne?

daniellka
28. bře 2009

já se taky přidám,výlety,hrady a zámky 😵 ted teda máme pauzu,s dětma to moc nejde,až povyrostou,ale před těhu jsme tomu dávali poctivě.
pak miluju voliš,hrát i koukat na něj, léto a koupačky,dobrý knížky (neptejte se mě na autory,to bylo taky dáááávno,ale doufám,že bude lííp 😀 ) a výborný jídlo(uvařit i sníst 😀 ). jo a lyže a prkno 😵

nobody
28. bře 2009

daniellka ... prkno záchodový?

daniellka
28. bře 2009

jasně, jaký jiný??

nobody
28. bře 2009

to je fakt, já jsem blbej .. promiň

zdenallicka
28. bře 2009

nobody: Kopecek??? 😕

lennis
28. bře 2009

příští měsíc chci začít kurz Salsy pro začátečníky 😀 😀 😀 , ale jinak jsem tento týd navštívila první hodinu spinningu a docela mně to chytlo, takže se těším na další 😉
jo a když zde bylo zmiňovaný jídlo, tak mi každou druhou sobotu v měsíci plánujeme, že začneme s jedním párem - kamarádama klohnit jídlo pro všechny 4, nějaký specialitky a uděláme si u toho hezký večer s pivkem, šampíčkem, vínkem a každý měsíc se vystřídáme 😎

suki
autor
28. bře 2009

lennis, já bych chtěla strašně chodit do kurzu tancování....jéé to by mě bavilo 😵 😵
večery se šampíčkem jsou super...u mě teda spíš s vínečkem, ale šampíčko taky můžu 😀 😎

karotky
28. bře 2009

Co mě na MD baví?
Hodně si užívám ranní kávu(když jsem chodila do práce,vstávala jsem ve 4:15,v 5:07 mi jel autobus a v práci na to nebyl čas a ani chuť 🙄),někdy vaření,procházky v přírodě,focení,..................ale to ivo bych si taky dala,ale až bude léto a někde na zahrádce. 😎

suki
autor
28. bře 2009

karotky, takže prostě pohodička 😉 🙂

schwarzovka
28. bře 2009

mě baví samé kraviny 😀 😀 😀

suki
autor
29. bře 2009

mě baví Gilmorky ještě taky 😵 😵

nobody
29. bře 2009

mě baví říkat pěkný věci
a inline mě baví ....
a zmokat v dešti mě baví
a ..
a...

vilca
29. bře 2009

mě baví moje práce... 😵

vilca
29. bře 2009

jejda...teď budu vypadat jako workoholik 😀
takže ještě mě třeba baví akce s kamarády, kde se tančí a zpívá a pije a řádí... 😎

dnada
29. bře 2009

jo mě by toho bavilo,bazén a tanec a cvíčo a posezení s přáteli.... no jo,jenže to by mi musel někdo pohlídat pár hodin malého a cizímu ho nedám ☹ Takže mě baví vše,co dělám s malým,procházky s kočárkem,plavčo pro kojence,výlety autem ,výlety do obchodů,návštěvy u rodičů a známých(ty mám 130km daleko🙂 ) 😎 😎 😎

suki
autor
29. bře 2009

schwarzovka kraviny jsou nejlepší....přihoď nějakou, ať máme inspiraci 😀 😀

kubaka
29. bře 2009

... a mě vůbec baví život - a dělat kraviny je ohromná zábava - i dospěláci si rádi hrají, jen to nevědí. Kdo to zjistil, má vyhráááááno 😀 😀 😀
Teď mě aktuálně baví i moje živnost, která se úctyhodně rozjíždí, takže se naopak musím brzdit, aby ze mě nebyl ten "workoalkoholik" - překlep je úmysl 😝

arvetka
29. bře 2009

hm🙂
momentálně mě nejvíc baví ta čokina, co tu zrovna žmoulám🙂

martinka79
30. bře 2009

mě baví celá MD pohoda niikam nespěchám jsem pánem svého času nálady práce. 😀 Jinak mě baví moje práce,ale tu si nechávám ulžet u ledu.
a co mě baví taky kraviny a prdloviny s mými dětmi. 😀
a co sex ten vás nebaví mě jo. 🙂

suki
autor
30. bře 2009

martinka 😀 😀 mě baví se líbat 😀 😵