Co Vás na člověku (žena/muž) zaujme jako první?

karot
8. črc 2008

Začnu já,když dovolíte 😉 :
Z velké části jsou to ruce,pak následují oči,postava,................u maminky s kočárkem miminko. 😀
A co Vy?

musilka
8. črc 2008

nehty jsem ujetá na čistotu a upravenost nehtů jak na rukou tak na nohou. Ne že bych chlapa na prvním rande svlíkala z bot a lupou mu koukala jestli tam nemá špínu ale prostě ostříhané vyčištěné žádná fuj suchá popraskaná kůže na patách. A na rukám pokud možno ne mozoly i když zrovna ten můj chlap je z posilovny má ale budiž už jsem si zvykla 😅 Prostě u lidí většinou první koukám na ruce a nohy pokud nemají teda ponožky 😀

elana
8. črc 2008

Já koukám jako první na tvar pusy. Ta pro mně určuje "hezkost" nebo "ošklivost" obličeje a to u ženský i u chlapa. Potom oči a potom postava jako celek.

elana
8. črc 2008

Jo a hlas.

musilka
8. črc 2008

elana takže jedině Agáta Hanychová s hlasem Káji Gotta 😀

petruna
8. črc 2008

no pokud to je o vzhledu, tak na chlapovi oci, ruce a rty....usmev...
na zensky vlasy, oci, rty...

elana
8. črc 2008

No to by byl hrozný hybrid😀

musilka
8. črc 2008

elana no ale zajímavý ne?? 😀

charlinka
8. črc 2008

Ahoj, já taky první na rty. Občas si připadám, že to už musí být blbý jak zírám na pusu a ne do očí. Agáta Hanychová teda nepatří mezi moje oblíbence rtu, ale špulit je umí dobře.

malaskoricka
8. črc 2008

ked vidim nejaku zensku:
1.jeziiiin ta ma vecsie(mensie) cecky ako ja
2. uff ta ma ale super postavu aj ja chcem/ resp .tak ta vyzera dufam ze aj tak neskoncim.
3.ten zbytok😀

a ked je to zena s kocikom:
zaujima ma len malinke🙂

ked vidim chlapa:
kaslem na to ako vyzera..snazim sa ho spoznat a poznat jeho VNUTORNE krasy 😉 😵

miresta
8. črc 2008

ahoj, ja na chlapovi oči a potom ruky, ale tiež podľa hlasu a tónu reči sa dá veľa vykukať
a na žene oči a vlasy, to mi napovie ako sa o seba stará a tiež na oblečenie, ale nemusí byť najnovšej m´dy alebo značkové, ale či je čisté, vyžehlené a tak. 🙂

lukin
8. črc 2008

Já na chlapovi celkově tvář a pak ruce a nohy, přesně jak píše autorka 😀

makelka
8. črc 2008

Ahoj, já na chlapovi zadek 😝 miluju, když má chlap oblejší zadek, jako má můj mužík 😵 😵 😵 A na ženské?? asi postava 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
monkula
8. črc 2008

gedren, ty si tehuuu? congratulatioooon 😵 😵

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
makelka
8. črc 2008

Gedren máš pravdu, jak voní je taky důležitý, to miluju i já 😵 😵 😵

petrolejka
8. črc 2008

U mužských charisma, někdy mě samotnou překvapí, jak se mi líbí neprvoplánově zajímaví chlapi, pleš, stáří ani jiné "nedostatky" nevadí, když má zajímavý pohled a kouzlo.
U bab hodnotím nejdřív asi vnějšek, páč je to konkurence, pak až hodnotím, jaká z ní jde energie.
A Agáta Hanychová se mi nelíbí, postava supr, ale ten obličej? Úsměv má jak Mickeymouse a vypadá jak tuctovka.

f.nina
8. črc 2008

Tak já se vždy nejdříve dívám na boty 😅 😅 Podle mě boty o svém majiteli hodně napoví 😔 Jsem asi moooc divná 😅 😵

petrolejka
8. črc 2008

f.nino, já co jsem maminka, tak ani nevím, co si na nohy beru ... tak nevím, co to o mně vypovídá. 😀 Asi, že nemám čas na kraviny a koukám, zda mám na cestu ven sbalené vše důležité. 😀

eraserhead
8. črc 2008

No jo, tak já jsem klasickej dolňák, jako první (no tak zcela ne, ale zpravidla jo) koukám na nohy a pak na zadek. Prostě koukám od zdola nahoru 😀 . Co se týče třeba prsou, je mi vcelku jedno, jaký jsou. Jo a strašně se mi líbí holky s hodně krátýma vlasama. No a při bližším kontaktu (nemyslím zrovna tělesném) mě pak už zajímá nebo zaujímá, jaká je, velký plus je sečtělost he, he. Ale jelikož jsem v podstatě plachej, tak k bližšímu kontaktu moc nedochází, takže spíše koukám zpoza rohu 😀

jabber
8. črc 2008

Oči a ruce - u chlapa
Oči a vlasy - u ženský
🙂

sylverka
8. črc 2008

no čo ma na sebe ja mam taku deformaciu kukam na latku ušitie a kvalitu podotýkam nie som krajčirka iba ma bavi moda tak preto

maca793
8. črc 2008

u muža postava a vizáž
u ženy hlavne postava a oblečenie a rada sa porovnávam, či som chudšia alebo tučnejšia 😀 😀 😀
potom mám dobrý dôvod na chudnutie 😝

vachovka
9. črc 2008

U muzov najprv pozeram na boty az potom na tvar 😀

liviky
9. črc 2008

u mužů i žen mě musí zaujmout to jejich osobní zvláštno,charizma....když to člověk má tak si ho všimnu a teprve pak se zadívám na jeho těl.schránku a hodnotím:
1,oči(zda jsou přímé,stydlivé,raráškovské...)
2,ruce(vizitka každého)
3,postoj těla
...................vždyť přece každý je krásný,ale prostě jinak! 🙂

titkovamiriam
9. črc 2008

Na zene vacsinou vlasy,makeup,chodza a na muzov zadok,oci 😀

martina.d.
9. črc 2008

U mužov si všímam najviac oči,potom postava a štýl oblečenia. U žien postava, make up a pod. ženské záležitosti.

mywiel
9. črc 2008

Pohlad, oci a celkove spravanie a humor... 😀 😀 😉

zuzanocka
9. črc 2008

🙂
no... u muzov... ako prve oci, hned potom ruky, nechty a v neposlednom rade studujem (pri vhodnej prilezitosti ) prsty na nohach 😀 no a dolezity je aj zadok 😉 (nepoznam nic horsie, ako chlap s velkym zadkom 😅 )
a u zien.. asi vlasy, tiez nechty a vzdy mi nejakym sposobom padnu do oka zuby 😝 (nechapem, ako moze niekto chodit na zuboch s povlakom nahrubo 🤐 🤐 - tam uz nemam naladu sa dalej bavit ) 😝

marinka
9. črc 2008

U chlapa oči a celková postava (nemám ráda malé a vychrtlé 😀 )
U ženské vlas, postava, oblečení