Co Vás na člověku (žena/muž) zaujme jako první?

karot
8. črc 2008

Začnu já,když dovolíte 😉 :
Z velké části jsou to ruce,pak následují oči,postava,................u maminky s kočárkem miminko. 😀
A co Vy?

haluskacz
9. črc 2008

vlasy - u obou

monkula
9. črc 2008

haluska a keď ich chlap nemá? 😀

orinka
9. črc 2008

celkovo výzor... a ak niekto tvrdí, že na výzore nezáleži, tak kecá 😀 Pretože väčšinou je výzor to prvé, čo vidím a vnímam.. až potom začínam spoznávať vnútro... Nehovorím, že musí byť playboy, ale MNE sa musí páčiť, to je hlavné 😅

zuzanocka
9. črc 2008

monkula
tak ju nezaujme 😉

monkula
9. črc 2008

orinka, súhlas...
Aj ja človeka vnímam ako celok... A ešte sa mi páči, keď vidím usmiateho človeka... Pretoe pre mňa nie je nič odpudivejšie, ako maminka s malým miminkom, ktorá si ma arogantne premeriava, ako prvé pozrie na značku kočíka, potom na deti a potom od hlavy až po päta "sjede" mňa

zanett
9. črc 2008

Jak uz to tady nekdo zminil, ja si vsimam zubu; podle toho se dobre pozna, jak o sebe kdo pecuje, jak se stravuje 😀 , jak je dusledny atd. Ja jsem na zuby dost zatizena, hned poznam, komu by prospely rovnatka, kdo by si je mel nechat vybelit nebo radsi uplne vymenit. A reknu vam, ze spousta lidi se stara o svoje vlasy/svaly/obleceni/nehty atd, ale na zuby zapominaji a taky to tak vypada 😝

zuzanocka
9. črc 2008

zanett,
na niecom sa zhodneme 😉

bihan
9. črc 2008

U mňa sú to na mužoch pery, úsmev (aj zuby 😀) a potom hlas... úplne som zbláznená do hlbokých melodických chlapských hlasov 😅 ale to musí človek niečo povedať, aby sa to poznalo, že? 😀

Ženské obkukávam od hora dole nakomplet 😀

danielitka26
9. črc 2008

mňa vie dostať u chlapa hlas ...a potom postava a celkový výzor a ešte žerem chlapov ktorí dobre voňajú

na ženách make-up postava a obliekanie

waitinka7
9. črc 2008

U chlapa - celkovo postava a u žien asi dobre upravené vlasy.

melory
9. črc 2008

oci - su zrkadlo duse

nobody
9. črc 2008

u slečny jako první (po zadečku, úsměvu, očích, vystupování) hlas 😀

u chlapa kontroluju postavu

fyalynka
9. črc 2008

u chlapa jednoznacne oci 😕 🙂
a u zeny asi oblecenie 😀

danulka2
9. črc 2008

u oboch najpr celkovy vzhlad,postava. U zien make-up a oblecenie. U chlapa oci,pery a zadok.

lienockaa
9. črc 2008

jednoznacne oci..u oboch pohlavi..😀

kosorek
10. črc 2008

U chlapů jednoznačně osobní kouzlo 🙂 oči a usměv

aponchie
10. črc 2008

u chlapa oci a humor
u zen oblicej,postava,obleceni 😀

nobody
10. črc 2008

a kotníky 🙂

aponchie
10. črc 2008

aha..zajimave..a to jako reknes:slecno pardon muzu se kuknout na vas kotnik?treba v prosinci ve snehu? 😀

nobody
10. črc 2008

v prosinci nemluvím 😝
no vlastně akorát v práci utěčuju lidi, kteří nadávají, kde mají zboží...na to jsem expert 🙂

no znáš to: slečno, vy máte tak krásnýho pejska.. můžu si vás pohladit?

aponchie
10. črc 2008

ne neznam..ja pejska nemam 😝

nobody
10. črc 2008

Vílenku jo 🙂

aponchie
10. črc 2008

aha tak to me nenapadlo..teda jeste nikdo me nezastavil(jako chlap)aby rekl,je vy mate krasnou dceru muzu si vas pohladit? 😀

nobody
10. črc 2008

😀

jo, to jsou chyby v tomto světě

aponchie
10. črc 2008

nj holt mam smulu no 😀

nobody
10. črc 2008

no tak občas štěstí 😀

binki
12. črc 2008

mně zajímá styl člověka, nejen oblečení a doplňky, ale také jeho projev a výraz, nelíbí se mi sériově vypadající lidi a ani ti, kteří ukazují, že na to mají a přitom každý pes jiná ves

agnny
14. črc 2008

Z dálky postava, teď o víkendu jsem zrovna potkala jednoho fešáka, no nejdřív jsem ho viděla jen z dálky a strašně se mi líbyl jeho styl chůze 🙂 a z blízka hodnotím oblyčej jako celek..

zuzkafuny
14. črc 2008

Najskôr sa na neho pozriem ako na celok, potom hlas, to ako a čo rozpráva a smiech...

aponchie
14. črc 2008

me imponuji ruce..