Co všechno se dá najít u popelnice. Taky nacházíte?

esssi
17. zář 2009

Já teda k popelnicím odkládám třeba oblečení, vyprané a v igelitkách. A stejně tak tam občas něco seberu, kolikrát tam lidi dají třeba knížky. Vadí vám to neb taky občas domů něco přinesete? Já teda musím nenápadně, mého muže z toho vomejvá 😀

martimarti
18. zář 2009

Soanpe, docela tě chápu, jen si nejsem jistá, jak budeš všechno desinfikovat a otírat, až ti malá začne běhat a sama na všechno sahat...jsem si skoro jistá, že budeš muset trošku slevit 😉 Jinak se z toho zblázníš 😉 😉 😉

soanpe
18. zář 2009

draga,
já jsem obezřetná.po tom, co jsem v Tescu v přebalovací místnosti narazila na souložící pár 😅 ani nechci pomyslet, co všechno kontaminovali 😀

draga
18. zář 2009

soanpe (hele proč já tě mám zafixovanou jako sonape?? 😀 😀 )

soanpe
18. zář 2009

sonape???

so - solidně
na - na všecko
pe- peču 😀 😀 😀

esssi
autor
19. zář 2009

já netvrdila, že se kua hrabu v popelnici, když už si něco vezmu, tak položené někde U popelnice!!!!

nosit s sebou desinf.gel už opravdu spadá do obsese, to není normální! Za chvíli budete nosit respirátory, abyste nechytly venku rýmu! Viry se umejt moc nedaj 😀 leda Savem 😀

lucenek
19. zář 2009

essi to nedaj ani savem věř mi 😝
a ty když něco co leží u popelnice dotáhneš dom si neumeješ ruce????fuj 😝

esssi
autor
19. zář 2009

Lucenku jasně že si umeju ruce! I tu věc umeju, teda knížky těžko 🙂 nejsem prase ale ani nejsem hygienickej psychopat!

tictac
19. zář 2009

desinfekcni gely obsese nejsou, myti rukou to nenahradi, ale je spusta situaci,kdy si clovek ruce umyt nemuze a nez neco jist spinavyma rukama, to mam radsi v kabelce gel.

Ja nikdy u popelnic zadny poklad nenasla, tady se to jaksi nevede, ale spis vynasim, nez sbiram 😀 , ne proto, ze by mi to bylo proti srsti, ale spis proto, ze mam dost vyhraneny vkus a tezko najdu neco, co se mi libi 😀

soanpe
19. zář 2009

esssi
já ti neříkám, abys nosila s sebou dezinfekční gel. každý máme jiné návyky a nároky na hygienu 😎
jak jsem psala výše, ruce, vlasy,zuby, boty a pipina musí být čisté za každých okolností 😀

i když ne všichni se tím řídí 😝

jakoubka
19. zář 2009

My jsme taky jední z těch co dávají k popelnicím.
Ale máme tu jednu matku s dcerou,co čekají za rohem a šupky,dupky na to 😀
Dají se tam fakt najít pěkné věci.

Ale ,ksyž vidím ty dvě,tak to jsou prasata 😝 Dcera dožahne to co zbylo v nějaké PET láhvi,oblečení na sebe dávají hned 😝 😀

Jednou jsem tam nesla pokaděnou Kubíčkovu plínku v igelitce,jen jsem zašla za roh ,už tam dcera byla,to bylo překvapení,když to rozbalila 😀

draga
19. zář 2009

proti nikomu nic nemám...ale tahle diskuze není o desinfekci 😀 😎

dvojka
19. zář 2009

😀 😀 😀 Tohle je dobrý 😀 😀 😀
našla jsem jednou u popelnice úplně nové baleríny,ještě zabalené v krabici,vzala jsem je,ale nesouhlasila velikost.Až později mě napadlo jestli boty nebyly kradené 😅 😕 🙄

Jinak v koši jsem se musela přehrábavat nespočetně krát,i když mi to bylo proti srsti,ale Kika vždy něco ukořistila a uháněla to vyhodit 😝

A dá se ta dezinfekce sehnat i ve spreji?Teda,ty nákupní košíky a v nich posazená mimča mě odstrašují 🤐 🙄 😕

tictac
19. zář 2009

dvoji, ve spreji jsem to nikde nevidela (ale nevim, jak u vas), ve forme gelu je to dobre, sice to schne rychle, ale ne tak rychle, aby se s tim nedalo jeste neco pretrit 😉

sheherazada
19. zář 2009

tak já patřím mezi prasata🙂) teda do popelnice nelezu, to ne.-)) ale zase bacha s tou dezinfekcí, já mám ráda čisté ruce od malinka a máma mi je na mojí žádost pořád šudlala a to ne dezinfekcí, ale prostě pořád umejvala a výsledek? Vyrážka na rukách, prostě je tam nějakej ochranej film, kterým tímhle šudláním a dezinfikováním ničítě a kůže je pak háklivá, tak pozor na to🙂 Takže já verču moc nešudlám, vzhledem k mojí zkušenosti. A nějakej bacil a tak musí taky dostat do těla, aby měla protilátky🙂)))) jasně že žloutenku potkat nechci🙂))

dvojka
19. zář 2009

tic-díky a nelepí to potom? 😖 😕

sheherezada-tak ruce bych nešmudlala,ale ty madla u košíků najust ano 😀

dvojka
19. zář 2009

pamatuju se,že když jsem dělala autoškolu,tak učitel něčím postříkal volant,pak i moje ruce a šíleně to pálilo 😅 😠
Omlouvám se k odbočení od tématu 😅

tictac
19. zář 2009

dvoji, nelepi, ani moc nevysusi 😉

patlat to na ruce co pet minut je blbost, ale jak uz jsem psala, kdyz ma neco clovek dat do pusy nebo neco spinaveho chytal a nemuze si hned umyt ruce, tak je to jedinecne 😉

tictac
19. zář 2009

tohle nepali, ale je to citit alkoholem 😀 ale jen na chvilinku

tictac
19. zář 2009

a uz jsme pekne mimo tema 😀

jakoubka
19. zář 2009

V DM mají desinfekční ubrousky,je tam sice že použití na otřrení prkýnka od WC,lednička....,ale určo se tím dají ošudlat ruky i madla vozíku 😉
Je to na mnoho bakterii(salmonela,listerie...)

tictac
19. zář 2009

z ubrousku mi pripadne, ze je zbytecne mnoho odpadu, takze to neni tak ekologicke

dvojka
19. zář 2009

tic-leda,ho pak použít ještě na něco jinýho.Třeba když tě přepadne potřeba,uplatníš ho dvojnásobně.A tím se to anuluje

tictac
19. zář 2009

dvoji,ale cekat na potrebu se mi nechce 😀

dvojka
19. zář 2009

tak pak je nutný gel 😎

tictac
19. zář 2009

no vidis 😀

draga
19. zář 2009

se z vás picnu ubrouskem na ledničku, WC prkýnka si utírat pr*el 😀 😎 😀

tictac
19. zář 2009

draga, ber to s nadsazkou 😀

draga
19. zář 2009

já to tak beru...jsem si dokonce vzpomněla na jednu historku...kdysi.. to jsem ještě byla mladá 😀 jsem se u popelnice zamilovala...teda jako jiskra tam přeskočila...byl to bezdomovec ale mladej a měl hrozně moc krásný oči...domů jsme si ho ale naštěstí nedotáhla...to bych tady asi byla za raritu 😀 😎

tictac
19. zář 2009

no vida, co vsechno se tam da najit 😀

esssi
autor
19. zář 2009

hm desinfekci na ruce jsem použila jednou v životě, když jsem šla na jipku za nedonošencem v inkuboši! Svět se nedá celej vydesinfikovat aby se o něj nikdo neumazal!!!