Co všechno se dá najít u popelnice. Taky nacházíte?

esssi
17. zář 2009

Já teda k popelnicím odkládám třeba oblečení, vyprané a v igelitkách. A stejně tak tam občas něco seberu, kolikrát tam lidi dají třeba knížky. Vadí vám to neb taky občas domů něco přinesete? Já teda musím nenápadně, mého muže z toho vomejvá 😀

aponchie
20. zář 2009

boze muj 😀

dvojka
20. zář 2009

tak já vyklepu z okna každý ráno peřinu,zmuchlám a šup s ní do úložnýho prostoru a roztoči se tudíž u nás mají

aponchie
20. zář 2009

ja mam protiroztocove pradlo povlak na matraci periny proste vsecko i spray..sice drahe ,ale ucinne 😎

tictac
20. zář 2009

dvoji, ze my se tu pravidelne schazime 😀

dvojka
20. zář 2009

opravdu to aponchie funguje?Myslela jsem že to o tom jak nalákat lidi aby platili víc 😲

aponchie
20. zář 2009

opravdu jo pac nemam takove priznaky ja ani mala takze jo

aponchie
20. zář 2009

tak pokud mas na ne alergii a projevy alergicke a pak mas minimalne leckdy skoro zadne tak tam neco bejt musi

dvojka
20. zář 2009

tic 😀 -ještě nás nakonec nazvou bufeťákama 😀 .Jako že ty příspěvky jsou jakási zástěrka

dvojka
20. zář 2009

jak se vůbec projevuje alergie na roztoče?Měla jsem jednou problémy s dýcháním a škrábáním v krku,ale při výměně péřové deky za nějakou s mikrovláknem se to vytratilo

aponchie
20. zář 2009

kazdej kdyby videl neco co ho zaujme a mel jistotu,z eho nikdo neuvidi z tech panicek by to vzal ..to si myslim ja pac jsme se o tom mockrat presvedcila,ze ty nejzarytejsi eee a pak nahoda je pristihnes 😀 to jedna u baraku damicka napudrovana naondulovana cistotna dulezita chodila a prskala fuj ti bezdomovci fuj lidi co neco nekde najdou a berou ble to ja bych nikdy a pak sla v noci kdy myslela ,ze tamnikdo neni a nevidi ji do kontejneru a normalne div,ze tam nespadla,ale nevedela,ze stojime pred domem a kourime tenkrat nesli u domu lampy tak nas nebylo videt to byl pohled 😀 😀 😀

aponchie
20. zář 2009

alergie na roztoce s eu nas projevu kaslem,vyrazkou

dvojka
20. zář 2009

apo-to nemůžete mít ani koberce,záclony,závěsy? 🙂 😕

aponchie
20. zář 2009

nemame

suki
20. zář 2009

Já někdy nestihnu zastlat celej den...aspoň se máme kde válet 😀 třeba te´d si asi půjdu rovnou do té neustlané postele lehnout 😀 😎

soanpe
20. zář 2009

od popelnic k posteli... to to teda vedete 😀 😀 😀
esssi, jak jsem psala,jsem na něco zvyklá a měnit to kvůli tomu, že mi napíšeš, že jsem "nenormální" nebudu 😎
sterilitu neuznávám, ale prostě snažím se vyvarovat opravdu špíně a nákazám. vždyť určitě doma meješ zíáchod a ten používjí jen členové tvé rodiny, tak proč bych si neodezinfikovala veřejný záchodky??? 😨 a kolik lidí si venku po použití WC myje ruce? co tak kolem sebe koukám,tak málo kdo 😝 😝 😝

lenkabu
20. zář 2009

Marně přemýšlím jak by musela vypadat věc kt. bych dotáhla od popelnice 😅 Přijde mi to nechutný, i když je to klidně nový tak nevim kdo na to sahal,kde to měl apod.........Věci ktl se chci zbavit a jsou hezký tahám do charity.

aponchie
20. zář 2009

manzel zacinal v USA jako uklizec marketu i wc a rikal ,ze nejvetsi prasata jsou zenske a nejvic ty namachrovane panicky co by nikdy nic..jednou ho volali po jedne mlade holce zacpanej zachod zprovoznit njn.. 😀 a ruce si meje kazda desata jak vidim osobne a deti taky ne

aponchie
20. zář 2009

lenkabu a kdyby jsi tam naslazlaty prstynek tak by jsis ho nevzala nebo starozitnou knihu vzacnou ?nechala by jsi to tam lezet a odesla? 😀 neverim ..jsou veci ,ktere svemu pohledu by vzal kazdy

draga
20. zář 2009

jo a už je to tady já vím proč ty postele nestelu 😀 😎 😀

esssi
autor
20. zář 2009

Jednou jsem od popelnice přitáhla nádhernou polici těžkou jak prase, byla to taková dřevěná se spoustou šuplíčků, maminka si ji umyla a namořila a nalakovala a byla to nádhera 🙂

aponchie
20. zář 2009

essi ja mam historickou bednu takovou drevenou sakris nevim nazev videla jsem ji na lodich ve filmech truhla spis fakt bombovni kamos co ma bazar ji porad ode me chce 😀 nedam ani z anic je prebrousena nalakovana a ma nove kovani vypada uchvatne,ale je na zahrade pac do bytu s enehodi

lenkabu
20. zář 2009

Jsem se zamyslela.........prachy a zlato bych odtáhla 😀 Knížky ne.

aponchie
20. zář 2009

no vidis kazdej neco 😀 ja urcite i zvire sem debil no..uz dvakrat sem pro nej nasla domov taky ho ochmatal buhvi kdo

sisi.v
20. zář 2009

když jsme bydleli v bytě, tak jsem vyhazovala k popelnicím vše co jsem nepotřebovala, a že se toho nakupí 😉. ale kromě odpodků jsem to dávala to do tašek k popelnicím. nikdy mě tam ale nic nezaujalo. teď se u naší nenajde nic, co by mě zajímalo, protože bydlíme v rodinném domě 🙂.

co se týká té přílišné hygenii, tak to podle mě nikdy není dost. souhlas s apon, když jdu na záchod třeba v nákup. centru, tak si 50% ženských nemyje ruce, to nechápu. takže já jsem možná taky magor, ale např. tyče od nákupních vozíků desinfukuju také a hned potom naše ruce, průběžně otírám ruce malé během dne venku, a neexistuje abychom si neumyly ruce, když přijdeme zvenku. není to samozřejmě celé jen o rukách 😉.

jsem mírně alergická na výmluvy z pohodlnosti typu "posilovat imunutu", protože to je taková blbost, že svět neviděl. jasně, že nejde žít ve sterilním prostředí, ale proposilovat si imunitu ke žloutence atp. teda fakt nechci.

soanpe
20. zář 2009

sisi
jsem ráda, že v tom nejsem sama 😉 už jsem si tu začínala připadat divně 😅

dvojka
21. zář 2009

Ahojte

Včera jsem šla do lékárny v intersparu že koupim ten Septoderm a neměli ho.Ptala jsem se na desinfekčí gel,tak ten taky neměli.Co víc 😨 paní na mě koukala jak kdybych po ní chtěla omlazující lék či co.
Když jsem jí nastínila nač by mi to bylo,tak mi řekla,že to neni rozumný 😒 ,že když to malá z madla olíže,že jí můžu zadělat na pěkný problém.Tak jsem jí řekla,že bych jí samozřejmě nedovolila olizovat 😀 ,no a ona že po mém dítěti si do košíku sedne i jiné dítě ,že ta desinfekce tam lpí hodně dlouho.
Tak jsem se sebrala a odešla.
Zkusim jí teda koupit tady u nás 🙂

konja
21. zář 2009

Tak já k popelnicím věci dávám, hlavně takové co bych už do charity nedala a nebo věci co už nepotřebuju, ale nejsou nefunkční. Stavím to v igelitkách na kraji přístřešku a je to vždy hned pryč. Oblečení co je ještě aspoŇ trochu ucházející vozím do charity, hlavně oblečení po dětech, máme tu dům pro matky s dětmi tak tam jsou vždy rádi. No a co se týká odnáčšení věcí od popelnice tak jsem taky párkrát neodolala 😅 Nikdy bych se nehrabala uvnitř popelnice, ale když to stojí vedle 😅 Jednou jsem po cestě domů potkala chlápka od nás z baráku jak nesl obrovskou nádhernou kytku a šup s ní k přístřešku. Tak jsem počkala až odjede a už ji mám v obýváku 😀 Je nádherná, nevím proč se ji zbavil. A moje mamka zase minulý týden našla u popelnic postavené dvoupatrové škrábadlo pro kočky, bylo snad úplně nové, protože neneslo ani náznak škrábnutí. Tak ho popadla, vydrbala a její kočičky už řáděj 😀 Já na tom nevydím nic špatného, když ty věci nejsou zahrabaný uvnitř popelnice mezi dalšíma odpadkama, ale jsou jen postavené venku aby si je právě někdo mohl vzít, tak proč ne 😉

aponchie
21. zář 2009

no presne tady se nikdo nebavi,ale o hrabani v popelnicich to tak nektere se snazi navodit,ale kdyz nekde neco stoji lezi u popelnice tak 9z10to veme pokud ho to zaujme a kdo rekne,ze ne tak keca 😀 ty kytky me stvou jak nekdo vyhazuje ..clovek kdyz neco takoveho najde tak to opecuje a pak ma radost,ze neco zachranil no ne?Jo a posledne chlap hruza hruzoucich zenske co to nemusite radsi nectete,ale on s emusel jit za bileho dne hrabat do kontysu pro sklo!!!!!!!!!!nemeli jsme lahve na slivovicu tak sel hrabat litrovky aby sme to meli do ceho stacet no silene co? 😀

esssi
autor
21. zář 2009

apon 😎 😀

jabber
21. zář 2009

Tak já bych si od popelnice nic nepřitáhla, protože se hrozně štítím věcí po cizích lidech 😅 😀 ale věci tam občas dáváme, to zase jo, když to může ještě sloužit, tak ať si to někdo vezme 🙂 A taky je to hned pryč 😀

Ale co mě hrozně rozčiluje - vánoční stromky, které se už 25.12. válejí odhozené u popelnic 🙄 To prostě nechápu 🙄