Co za barvičky mám použít do dětského pokojíčku?

deniska.a6
4. bře 2009

ahoj holky hlavně teda holky šikulky a kutilky nebo ty co máte kutily doma co jste používaly za barvy při malování obrázků(např.rákosníčka,krtečka,medvídka pú atd.)za barvy chtěla bych taky něco vytvořit jen nevim jak nakoupit barvy jak je míchat a vůbec jakou značku barvy přece jenom na něco stačí pár čárek bílej něco zas větší plocha třeba zelená atak tak nevim jak to v tomhle chodí díky moc 🙂

beruska2x
5. bře 2009

kup si v barvach nebo v drogerii tonovacky do Primalexu, bud maluj primo jima nebo je nared Primalexem - podle toho jak syty chces odstin 😉 stoji lahvicka asi 25,-

andy80
5. bře 2009

jj nejlepší je Primalex, tónovací barva. A jestli s tím nemáš zkušenosti, tak vymalujte dětský pokoj světloučce zelenou /do dětského pokoje nejvhodnější barva, protože uklidňuje/ a kup si takové ty obrázkové nalepovací bordury, budeš vidět, jakou ti to udělá parádu.

astrane
5. bře 2009

Já malovala křídou (tou na papír) a přelakovla lakem na vlasy.Ale to nesmí být nízko u země,protože i tak to trošku špiní...ale na nevyužitá místa na stěně je to dobrý...zase se to pak umyje houbičkou a člověk nemusí mít strach,že to bude vidět po dalším malování skrz..... 😉

deniska.a6
autor
5. bře 2009

ahoj díky no asi zkusim ten primalex uvidíme sv.zelená je jasná volba tu barvu miluju od dětství bordury bych taky brala jen mě zatím žádná nenadchla všude samej medvídek pú,barbie a to se mě nelíbí a když už to není v tomhle disney stylu tak zas je to nezajímavý na nějakou hezkou jsem fakt nenarazila a o těch pěnovějch nálepkách ani nemluvim ale zas se dá objednat ten papír a něco vytvořit no uvidíme

caira
5. bře 2009

andy: to neni, ze by vylozene zelena mela uklidnovat...driv se tomu verilo, ze zelena uklidnuje, ze cervena lidi rozciluje.. ... jde o ton barvy, jestli je teply nebo ne..takze to neni vylozene o te zelene, ale o tom, ze jakakoliv tepla barva ma navodit pocit klidu, tjs. i treba zluta, odstiny oranzove, nebo i ta zelena atd 😉

krista
5. bře 2009

Ahojky my jsme koupili už namíchaný primalex, máme zeleno-žluté stěny a moc se nám tam líbí, i Kristý má svůj pokojíček ráda, vprostřed má borduru kde mi vždycky ukazuje zvířátka když se vyspí 🙂
Tady je to vidět nejlíp:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

Můžeš zkusit kouknout taky sem:
http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThre...

beruska2x
5. bře 2009

ja videla krasnou borduru se zviratkama ale ne disney mrknu a dam ti link...

schnek
5. bře 2009

my jsme to udělali takhle 😉 v druhým pokojíku budou krtci taky 😉

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

aponchie
6. bře 2009

ja jsem vymalovala pokojik Duluxem na zluto jemnounko a pak olejovkama co mam na vykresy sem namalovala pres celou zed Krtecka zajicka a kvetinky a je to moc krasne 😎

deniska.a6
autor
6. bře 2009

tak uvidíme co vykoumám no určitě mrknu pořádně na ty stránky co jste sem napsaly díky 🙂

zdenallicka
6. bře 2009

aponchie: Dulux... 😵 😵 😵 Je lepsi nez Primalex... A omyvatelny.. Alespon ten nas.. 😉

Jinak - ja bych pro holku urcite volila svetle zelenou, cokoladove hnedou, bilou kavu a ruzovou a pro kluka svetle zelenou, tyrkys, cokoladove hneda a bilou kavu... 😵 Vse jemne (cokoladovou treba jen tenke linky...).. 😉

agness02
6. bře 2009

deni - tak já jsem si na malování obrázku netroufla a tak jsme vymalovali dvěma barvičkama (primalex+tónovací barvy), které jsme si sami namíchali a vybrali jsme parádní borduru
mám to v albíku, tak jestli chceš, kukni 😉

katiz
18. led 2011

Prosím o radu... místnost kde bude dětský pokojík je momentálně vymalovaná oranžovou 😲 (primalex) přebarvím to na bílou? nebo to musím nějak dostat dolů? Celé seškrábat? nebo hadr a voda? Díky

kristi
18. led 2011

a na jakou barvu to chces namalovat pak?

katiz
18. led 2011

Moje představa je že by byl základ bílý a na to veselé obrázky ... pokud by to nešlo na bílo tak aspon světlou oranžovou, meruňkovou, nebo žlutou... nevím ale jestli to pujde, jestli ta puvodní barva nebude vystupovat... tak jestli někdo nemá zkušenost

kristi
18. led 2011

to tezko rict, nejlip to jen zkusit na kousku zdi, zda se to vsakne nebo se to prekryje, oranzova je dost vyrazna