Co zbožňujete na svým dítěti?

bambulik
23. črc 2008

Asi bude znít odpověd všechno....
ale myslím to tak třeba čím Vás mamči vaš dítě dostává...

takže já jsem hotová když se Kajda ráno vzbudí jak se na mě směje, jak se umí už přitulit a jako pomazlit, jak píská a brouká si a z každého jejíh pokroku jsem hotová a ukápne slza....
nebo jsem hotová když mi jí někdo pochválí...

andrea73
23. črc 2008

máš pravdu, má odpověď bude asi všechno, ale nejvíc mě dostává jeho vyčůranost, kdy člověk nechápe, jak takový malý prďola může být tak vychytralý a taková obrovská osobnost 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

andrej: přesně, mě přije někdy už taková inteligentní když na ní mluvím jak kdyby rozumněla

alcatko.j
23. črc 2008

Me dostavaji jeji ouska 😅 😵
A pak jak fouka pusinkou, aby mi ukazala, jak venku mooc fouka vítr 😅 😵
Dostava me , jak me pohladi po tvari 😵 A jak vecer pri polozeni do postylky mi skrz sprusle poda rucku, abych ji chytla a ona mi svymi prstiky hladi ty me 😵
A jak zpozorni, kdyz vidí maminku na fotce, zabodne do fotky prst a rekne "mamí" a uplne naprosto fascinovane se diva na me, na fotku, na mem na fotku 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

alíííí
je na Tvůj příspěvek snad čká každej
protože se tady zase válím smííííchy 😀 😀 😀 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

taky miluju že už mě rozpozná v davu lidí, že prostě jen já jsem její maminečka milovaná 😝

ygreen
23. črc 2008

já miluju když dělá píčoviny u sání z flašky: už nechce, ale nepouští ji a tlemí se u toho 😀 a ještě když se mu něco nelíbí a chce začít bulet, tak strašně sladce špulí rtíky, dělá skvělý srdceryvný grimasy a dělá takový bééé, béééé, že si bych ho láskou sežrala 😵 😵

kitty68
23. črc 2008

jak me lehta po krkem kdyz piju a ona mi sedi na kline 😀 a jak pise na laptopu 😵

bambulik
autor
23. črc 2008

mě taky dojímá když dělá že brečí a nevidím slzu a když spouští rtíky dolů a dělá paní žalostnou

ygreen
23. črc 2008

sem si vzpoměla jak manžel miluje 😀 když malýho chová a on mu rve rukou chlupy na hrudi a manžel nesmí ani ceknout aby ho nevzbudil. Pak ho dá do postýlky a jde si "poplakat" do koupelny 😀 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

a taky mě dostává jak mi při kojení míchá kozu rukou 😀 😀 😀 😀 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

Honza když malou chová tak si musí oblíct tričko, vrhá se mu po koze a tahá za chlupy jau jau

kitty68
23. črc 2008

ygreen 😀

caira
23. črc 2008

kdyz ji dam pusu a ona se ve spanku usmeje ♥

kitty68
23. črc 2008

bambulik me ji taky masiruje a ladi radio jerevan 😀 peterovi zase rada smatra rukou v hube 😀 strci do huby pesticku a vevnitr ji roztahuje - vypada to srandovne 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

caira: krásný 😀
moje sestřenka porodila ve stejný den co Ty dceru Veroniku

ygreen
23. črc 2008

já manžovi říkám ať si ho svlíkne, že ho líp uchová, když bude na teplém těle. On teda hodí trpitelskej výraz, ale svlíkne se 😀 😀 sranda je, že malej má v postýlce kudrnatý chlupy, jak si je tam nosí z manžovi hrudi 😀 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

malá má v postýlce moje vlasy, naštěstí už tolik nenapaj teda....

bambulik
autor
23. črc 2008

nepadaj, už ani neumím psát, je čas jít hajat 😝

caira
23. črc 2008

bambulik: no ono jsem zapomela dodat, ze obcas ji dam pusu a ona se ze spanku rozbreci 😀 ..ale to nebudu rikat, ze zboznuju

bambulik
autor
23. črc 2008

no caira: možná jí to jako ve spánku rozruší tak to proto, ale je to roztomilý pokud to nepropukn v hrozný pláč....

petrolejka
23. črc 2008

Super je, jak se ráno probudí v sluníčkové náladě a strašně nahlas začne vykládat v postýlce, pak se přetočí na břicho a mezi šprušlema šmíruje, jestli ještě spíme. 😀 A taky, jak se ráda mazlí, když jí dávám pusinky na krk, tak hýká a hrozně otvírá tlamičku jako na francouzáky. A když leží na puzlích a já meju nádobí, tak na sebe upozorňuje mručením a když se otočím, tak se hrozně nahlas zasměje, úplně to ze sebe vyrazí a celá se zatetelí a chce si povídat. Ale nejvíc miluju její neuvěřitelně drzý výraz, když ji držím a ona něco sleduje, vystrčí dopředu bradu, vyšpulí spodní ret a nasadí profesionálně provokativní vševědoucí výraz. 😀

caira
23. črc 2008

bambulik; je to takovy to knourani ze spani, manzel se mi vzdycky tlemi, ze ze me ma nocni mury 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

to se mi taky líbí že když už se probudí a nebrečí ale vykládá si v postýlce a jako dává najevo že už je madam vzhůru
a nedávno slyším takový funění no a chudinka měla nohy nohy mezi šprušlema a nešly potvory vytáhnout a jak se snažila funěla jak lokomotiva a já měla záchvat

bambulik
autor
23. črc 2008

no já někdy když s pí tak bych jí nejradši probrala a pomučila jí láskou 😀 😝 😀 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

taky mě dsostává když z ní chci vyloudit úsměv a nejde to, to třeba pro lidi z okolí a prstě to ne a ne a nejde
tatínek pak má provokativní řeči že je náladová po mamince 😝

caira
23. črc 2008

🙂 chudinka, to nase Phoebs mi dava najevo, ze je vzhuru tim, ze zacne radostne vejskat a smat se..tak ji vzdycky jeste premlouvam na dalsich deset minut, ale ani omylem.posledne tam teda vydrzela, ale to protoze se snazila precurat zakony fyziky a narvat si kralika co je trikrat vetsi nez ona do pusy 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

jí visí na postýlce taková kočka se čtyřma nohama a minule byl podezřelý klid a vrtěla jsem tam
a každá nožka od té plyšové kočičky by se dala ždímat 😀 😝

petrolejka
23. črc 2008

Bambulik, Týnce vypadl v postýlce dudlík a jak v polospánku šátrala kolem sebe tak nahmatala opici na spirálce ... já šla spát za ní a slyším mlaskání, tak koukám do postýlky a Týnka tam spokojeně spala, v puse narvanou tu opici až do pasu místo dudla. No ráno byla opice od slin tvrdá, že by sama stála. 😀

bambulik
autor
23. črc 2008

no tak to jsme na tom Pe´to podobně...

kitty68
23. črc 2008

a jak ji pusinkuju a ona u toho slastne zavira oci a drzi mi hlavu v dlanich 😵