Co zbožňujete na svým dítěti?

bambulik
23. črc 2008

Asi bude znít odpověd všechno....
ale myslím to tak třeba čím Vás mamči vaš dítě dostává...

takže já jsem hotová když se Kajda ráno vzbudí jak se na mě směje, jak se umí už přitulit a jako pomazlit, jak píská a brouká si a z každého jejíh pokroku jsem hotová a ukápne slza....
nebo jsem hotová když mi jí někdo pochválí...

bambulik
autor
23. črc 2008

taky zbožnuju když jí pusinkuju a ona tu pusinku otvírá a odtáhnu se zase přitáhnu a pusinkuju a ona mě drží třeba za vlasy a jak se jí to líbí tak si mě sama přitahuje k sobě a úplně se natěšením klepe
a taky mě dostává jak když leží na zemi a raduje se kope šíleně do země že se divím že nemá modrý paty, je prsotě úžasný jí pozorovat, miluju jí se vším všudy a nejvíc její hovadinky

bambulik
autor
23. črc 2008

a dostává mě když jí Honza chová a já pobíhám jak kometa po bytě jak prostě po té mamince nespustí oči....
a nedávno jsem se vzdálila že začala plakat
to mě až dojalo, prostě někdy mi prostě dojde že jsem pro ní číslo 1 a lichotí mi to, asi víte jak to myslím
nechci aby byla rozmazlená a nevydržela s někým jiným ale najednou jsem prostě máma a někdo mě potřebuje na 100%

kitty68
23. črc 2008

a kdyz musim zpivat vysokym jako opernim hlasem 😀 😀 😀 a ona to po me opakuje

a kdyz se probudi, tak vola na me( asi takhle agguuuuuuuuuuuu) a kdyz tam prijdu tak lezi na brichu a snazi se utect a chlame se 😀

binki
24. črc 2008

Amir mne nejvíc dojímá, když ho vidím s jakou chutí se mazlí se svým tatínkem, naším psem nebo cizími dětmi, usmívá se tak, že má pusu jak půlměsíc a piští

andulka4
24. črc 2008

Bambulko napsala jsi to úplně stejně jako bych psala já.Miluju na něm když se ráno usměje....to bych ho láskou sežrala 🙂

Tvoje malá je naprosto dokonalá....ty oči má kouzelné....a navíc se narodila ve stejný den jako já takže vím že to bude bojovnice 🙂 a hoooodně chytrá ženská 😝

kijonkova.k
24. črc 2008

Já miluju,když se směje nahlas.Nebo když má hlad,lehnu si k ní a ona si mě přitáhne za tričko a otevírá pusinku.Když se usměje ze spaní,když jí dám pusu nebo ji pohladím.Když bojuje s plyšovým sobem a vydává u toho ty svoje pazvuky......je toho tolik 😀 😀

bambulik
autor
24. črc 2008

jj je toho hodně
a když jí nevěnuju pozornost jak jí všema možnejma způsobama vynucuje mě dojímá

andulko: díky moc, no uvidíme co z ní bude.....
jo a očička těch si všímá každej, má je po tatkovi

pavlinka3
24. črc 2008

zbožňuju Matyho hambatej zadeček když pase po vykoupání koníky 😀 mu ho pusinkuju a MM mi říká, že jsem "líbač prdelek" 😀 😀

a taky: začne bulet, tak mu dám dudana....čapne dudana do ruky a vyndá si ho....směje se mi....začne bulet...vezmu mu dudana z ruky a dám mu ho do pusy....řechtá se s dudanem v puse....vyndá si dudana....řechtá se mi....začne bulet, že chce dudana zpátky do pusy.....vezmu mu dudana z ruky a dám mu ho zase do pusy....řechtá se s dudanem v puse.....atd furt dokola - super nová hra, kterou zbožňuje Maty a já na ní miluju tu jeho "vychcanost" 😀

selu
24. črc 2008

ja miluju kdyz na me lezi na brisku a ma hlavicku na bok a dela to sve chmmmmmm a vim ze je spokojena
potom kdyz udela "mala maminka"
a ze vseho nejvic mi dela dobre, kdyz je u nekho na rukach a po chvili se ji tam nelibi a zacne me hledat a ocima rikat uz si me vezmi, ja ji vezmu a ona je uuuuuuuplne spokojene mimi 😵
a taky ma takovy krasny sibalsky pohled 😵

frufrunka
24. črc 2008

Tak já samo taky miluju krásnej úsměv... 🙂 Ale asi uplně nejvíc miluju mrňouskovy ručičky. Má strašně dlouhatánské prstíky (bohužel ne po mamince, nýbrž po tatínkovi) a na všechno tak jemně sahá a všechno kolem sebe zkoumá hlazením. Vždycky, než něco vezme do ručičky, tak tu věc jemňoučce pohladí, prozkoumá očkama a pak teprve jí přitáhne k sobě. A stejně jemně sahá i na mě a na taťku, tak si to užíváme a užíváme, než nás začne rvát silou a jemné dotyky se změní v boxování... 😀 Myslím, že to období prostě přijít musí... 😅

simlenka
25. črc 2008

já ji miluju, když jí při kojení vypadne prso z pusinky a ona začne tou hlavičkou rychle kroutit a honem si to prso zase najde - prostě se nenechá ošidit a umí si poradit 😀
když se na mě usměje po spinkání, nebo když ji přebaluju a začne kopat ručičkama a mlátit nožičkama a u toho se ksichtí a funí jako čuník nosánkem i pusinkou...
a když spinká, tak vypadá jako andílek 😵

anke
25. črc 2008

ja zboznuju vsechno, dokonce i to, kdyz se vzteka 😉

winifred
25. črc 2008

ahoj, co zbožňují na svém dítěti! 🙂 Všechno,ale hlavně je to malý smíšek neustále se jenom směje a jeho úsměv je opravdu okouzlující a nabíjí mě energií.Je to náš rodinný šáša 🙂 😉

bambulik
autor
25. črc 2008

dnes měla prvná ofikl záchvat smíchu a já byla tak štastná
skoro jsem brečela jak mě to dojalo

sius
25. črc 2008

Včera kolem půlnoci si moje princezna chtěla povídat. Protože na ní pořád mluvím, snaží se už vydávat takový srandovní zvuky...byla při tom k zulíbání🙂 A taky miluju jak prdí. Prdí jak starej námořník. Zamračí se, prdne si a je spokojená🙂

leninn
27. črc 2008

když se směje, když leze a špulí při tom zadeček, když blázní.....

ivanky
28. črc 2008

Jedním slovem všechno!

kacamar
28. črc 2008

když se směje, když vejská, když usíná, když spí a vypadá u toho jak andílek, když si cucá paleček u nohy, no je toho moc. Kromě vztekání na ní miluju všechno 😵

berynka
28. črc 2008

Asi výrazy... když má radost, nebo si hraje na paní důležitou, když něco zkoumá... 🙂 . Ale nejvíc jí zbožňuji, když se probudí ráno a pak po poledním spánku, je ještě trochu rozespalá, ale má radost, že mě vidí, natahuje ručičky a něco mi povídá 😵 .

flufla
31. črc 2008

tak Vinci zrovna spinká a pomlaskává si u toho - k zulíbání. Poslední dobou si dává při spánku ruku pod hlavu-frajer. Taky je bomba když brečí (on pro slzičku nejde daleko, vždycky nějakou vymáčkne) a tak ho vezme někdo na ruku a já jen vidím ten vyčuraný výraz: HAHA Zase sem vyhrál 🙂 a nebo, když pase koníky a pak si lehne, hlavičku položí na ruku a něco si povídá........... no je to prdelka k zulíbání

pitrska
31. črc 2008

Ahoj vsechno celou ji miluju jako nic jineho na svete 😵 😵

ivulinda
1. srp 2008

♥VŠECHNO♥ 😀 !!!!!!!!!!!!!

mikulenka
6. srp 2008

miluju její levý ouško, na kterým má malou špičičku (babička říká, že je to čertovský ouško)
miluju její "ddddzzzzzzzz" při kterým si dá jazýček mezi dásničky a slintá a dělá bublinky
miluju její radostné výskání
miluju když natahuje na pláč, má koutky dolu a já na ní promluvím a ona se zasměje
miluju když mi leží na břiše, opře se jednou rukou o loket a na druhé se snaží vzepřít a prohlíží si mě ze shora
miluju když je ospalá, já jí chovám obličejem k sobě a ona si šudlá obličej o moje triko
miluju když spinká a vypadne jí dudan, jak si strčí do papulky ukazováček a prostředník najednou a krásně u toho mlaská
miluju pozorovat její bradičku a pusinku když si něco prohlíží a dělá ksichtíky
miluju když jí dávám pusinky a ona vykulí oči a otevře pusu a otáčí se jako když hledá prso
miluju kojení, jak se u něj krásně unyná, když u toho usne a směje se ze spaní a přitom jazykem pořád dumlá bradavku
miluju její faldíky na stehýnkách a její ťapičky na který po koupání prdíme a ona se řehní
miluju její krásný modrý očička a dlouhý řasy (po tatínkovi)

je toho tolik co na svojí holčičce miluju................. MILUJU JÍ CELOU!

holkaokomodra
19. zář 2021

@bambulik mačkání beďarů a kecaní vo holkách na prvním a na druhým všechno a hlavně to, že je celej tatínek ❤️